Galatasaray: 72 - Csu Asesoft: 64

• Konbuyu başlatan Emin Doğanca
  • Başlangıç tarihi
Re: Galatasaray - Csu Asesoft (salı 20:00)

Serdar Aslan' Alıntı:
[quote="Uğur Cabadak":v2w3d84m]Gelmeyi çok istiyordum ama saati geç. Esenler'e dönüş zor olur..

Bu arada Casa Ted ve Mersin maçları için çıkarılan 2 maçlık kombineler ne zaman satışa çıkacak. biletix.com'da "yakında" diyor ?..

Evet bende Esenler de oturuyorum.Hanzevast maçından eve geldiğimde saat 12 idi korkuyorum açıkcası:d
Yönetimin de başını kaşıyıp düşünmesi lazım.Bana göre avrupa maçları ve büyük maçların Abdi İpekçide oynanması gerekiyor korkarım yarında salonda 300 400 kişiye oynucaz.[/quote:v2w3d84m]

Evet kesinlikle Abdi İpekçide olmalı.Çok ters tarafa düşüyor.Yöneticilerin bir çözüm bulması gerek...

Asesoft gibi önemli mac yerine Sariyer macını tercih eden futbol seyircilerine zaten güven olmıyacagını hepimiz biliyoruz. Kendi basketbol taraftarını oluşturmak zorundayız, işler iyi giderse zaten futbol taraftarları basket maclarına gelir!!! Ama bugün taraftar tarafartarlıgını gösterip tribundeki yerini almalı.

sanırım Hüseyin ve Hite'sız oynayacağımız son maç,kazasız geçip Sırbistan a finale gitmemiz lazım. grupta ilk 2 sıra,sonraki tur için saha avantajı demek,bu açıdan hayati önem taşıyan son 2 maç,ciddi olup kazanmamız gerek. Cenk ve Murat'tan iyi şeyler bekliyorum bu akşam. ayrıca maçı erken koparabilirsek Fatih'in de mümkün olduğunca sahada kalması lazım,zira bu kadar kenara atılacak bi oyuncu değil bence. sezon başında fb ye kaptırmak üzere olduğumuzu unutmayalım.

ben de çok iyi bir futbol seyircisi olmama rağmen maçta olacağım.bu sene oynanan çoğu önemli maça gittim.sarıyer maçının ne önemi var ki.kulüp taraftarlığı demek bütün branşlarda takımı desteklemektir.bu takım desteği fazlasıyla hakediyor.

Bu aksam Romen Ekibini Yendik varsayarsak, Guruptan Cıkmayı GarantiLiyormuyuz ?
yoksa Evinde Maglubiyet yüzü gormeyen Sırp ekibi ile depLasman'da finaL macına mı cıkıyoruz? :roll:
Eger ki gobegimiz Sırbistan'da KesiLcekse, işimizi zor oLarak görüyorum(imkansız deiL) ama GeLde şimdi Charloi macLarına yanma... İki macıda Kazanma noktasına Getirdik, Avrupada ki tecrübe eksikLigimizin Kurbanı oLduk ve magLubiyetler kacınıLmaz oLdu :oops:

Maçı alırsak;gruptan çıkmayı garantiliyoruz.Hemofarm ile ikincilik için oynayacagız.

Macı alırsak çıkıyoruz.

2.si o takımın evinde yenilmemiş olması bişi değiştirmez biz savunmamız ile buraya geldik.Onların ilk maçta kadroda olan bir ABD'li(johnson) ile yollarını ayırmışlar.Burada farklı yenmiştik orada zorlanırız ama yenebiliriz.

Hite,Hüseyin ve Tufan çok önemli eksiklikler.Hüseyin olmadığı zamanki takımdaki düşüşü gördük.Bide Hite olmayınca nolcak bakalım.Çok zor maç olcak.Ama GS ne yapıp edip bu maçı alcaktır buna inancımız tam.

Haydi beyler salona!!!

Banvit macinda elestirdigimiz bazi oyuncular,bu macta sanirim yine elestrilmeye mahkum olacaklar gibime geliyor..Basta kendisini Atlanta Hawks icin hazirlayan Mr.Cenk Akyol...!!

Ne yazıkki çabuk geri dönemiyoruz ve ataklarımızı dogru kullanamıyoruz.Umarım böyle devam etmez

Çok sıkıntılı geçti,iyi ki bir kaza olmadı.Maçın sonunda Cüneyt'in verdiği röportaj durumumuzu gayet güzel açıklıyor aslında.Şu dönemi ne kadar az kayıpla geçersek o kadar iyi.
Antalya ve Hemofarm maçlarında şu görüntümüzle zor kazanırız.Hüseyin'in dönmesi şart.

benim gözlemlediğim telekom maçından beri takım bi düşüş içersinde. kendimizi toparlayana kadar en az kayıpla atlatmalıyız. ben antalya deplasmanından korkuyorum açıkçası ama kazanırız diye de düsünüyorum.

neyse sonucta 10 sene sonra katıldıgımız avrupa kupasında ciddi bi gruptan çıkmayı 1 maç kala garantiledik. umarım ilk 2 içinde bitirebiliriz.

3 onemli eksikle bundan daha fazlasi Samda kayisi aramaya benzer.Iyki bu sakatlik vs. Asesoft gibi takima denk geldi..Yoksa bir Girona,bir Hemofarm maci olsaydi bugun maci yitirebilirdir bu oyunla.Yedek oyuncularimizin kapasitesi bu kadar.3 as oyuncumuzun eksikligini ve 5.yabanci olmak uzere 4 oyuncunun olmayisini bugun acik ve net sekilde gorduk..

Antalya ile kendi evimizde oynuyoruz.Zaten fikstür avantajımız yüzünden ilk yarı yabancı transferleri geç yapıldı.En iyisini bulmak amacıyla.Bu sakatlıklar da iyi bir zamana denk geldi.KSK Beşiktaş'ı yenerse biz ligi bence ilk 2'de bitireceğiz.Transfer de aceleye gerek yok o yüzden.