Galatasaray : 73 - Karşıyaka : 78

shaquılle o neal' Alıntı:
inanc , muratcan ve mehmet yağmur üclüsünü durdurmaliyiz. başardığımız taktırde rahat kazanırız.
gözlemlerin:

1)malik dixon formda olduğunu tkl ve banvit macında acıkca gösterdi.
2)desean hadley ve fatih solak rıbanut larda önemli iş yapıyorlar.
3)semso ve burak dis sutllarda eskısınden daha fazla guven veriyor.
4)g.ücoklar telekomdaaki günlerine geri dönüyor.
5)umut yenice i de takıma kazandırdık
6)whisby nin gitmesi takıma yaramıs.

kısacası takımda herşey yolunda
Şubede maddi sorunlar dışında herşey yolunda gözüküyor. Karşıyaka'da
Aslan Yürek Arda Vekiloğlu'nu unutmamak gerekiyor.

bence zor mac. unutulmamalıdırkı karsıyaka zor deplasman. bıde mehmet yagmur cok ıyı bır oyun kurucudur. muratcan 'dan bahsetmıyorum bıle. onu galatasaray forması altında tutamayanlar utansın. arda ıle bırlıkte bır fenerbahce macı almıslardı (hatırlayanlar vardır) onu hıcbır zaman unutmuyorum.. ksk-efes macında efes son perıyodda macı koparmıstır buda unutulmamalı..
ama umarım galıbıyet serısı devam eder.
= bıde ılk yarının aynısını yasıyoruz. 4-5 mac kaybettık arkasından galıbıyet serısı devam ettı. umarım aynı sekılde devam eder

ksk "taraftarı" her türlü pislik ile oyuncularımızı durdurmaya çalışacaktır...

doğru dürüst tezahuratı olmayan bir grup ve tek başvurdukları yol küfür ile sahaya madde atma, olay çıkarma...

bu maçta da böyle bir şeyler bekliyorum.

Maç günü İzmir'de olacağım ama kim cesaretini toplayıp da o salona gider deplasman seyircisi olarak, ben gidebilir miyim bilemem...

Bence bu maçı kesinlikle kazanıcaz. zaten takımımızda gözle görülür bir yükseliş var. ayrıca bütün oyuncularımızda sahada ellerinden geleni yapmaya başladılar. sene başından beri sürekli iyi oynayan birkaç oyuncumuz dışında takım uyuyordu ama artık böyle olmuyor. hepsi çok iyiler. takımımızı gösterdikleri üstün başarıdan dolayı tebrik ediyorum ve ksk maçında başarılar diliyorum. Bekle bizi ksk, GALATASARAY geliyor...

bjk karsısında karsıyaaka döküldü hiçbişey yapamadılar ama bjk cok iyi gercekten sonuc nolursa olsun yenmemiz gerekiyor

gidin abi gidin o salona gitmeye kimse yemedi nedense bjkliler gitti onlarda patates oldular zaten 5-6 kişi gitmişlerdi :) öğrenci olmasam kesin gelirdim izmire maça ama işte :( gidiceklerin allah yardımcısı olsun
:atki :atki :atki :atki :atki

:atki yahu gelen yokmu arkadaşlar ! biz gidiyoruz her türlü! :atki

ksk seyircisinin ne kadar pislik olduğunu bilmeyen yoktur heralde ama ne olursa olsun gidiyoruz!! gelenlere duyrulur!!! :claps