Galatasaray : 73 - Karşıyaka : 78

yine pisi pisine bir maç kaybettik.hem de içinde bulunduğu durum herkes tarafından bilinen kskya.
bakalım geçen hafta efes hariç herkesi yeneriz diyen arkadaşlar ne diyecek bu sefer.yine pembe tablolar çizilecek mi merak ediyorum?

mehmet yagmur'un etklılı bır oyuncu oldugunu soylemıstım kı oyunu kopartan adam olmus gordugum kadarıyla..
bunun dısında galatasaray ıcın kotu gunler devam edecek. halıl yıne basta. bayan takımımız 1.lıge dondu. baskan yıne mıne hn'mı takımın basına gecırıp seneye lıgden dusurecek. ve canaydın ezıyeı devam edıyor...

Yahu yabancı oyuncusu olmayan ksk ya yenilioz onu geçtim ksk tribünlere neye güvenipte mewzu yapıo olaylar oluyoda nasıl maç dewam edio ben uyuz oldum kıllandım şu maçla ilgili haberleri alayım paylaşıcam sizinle...

dicek hicbirsey yok canaydın tamam secildi basarılar :( eger bu taraftarın gönlünü kazanmak istiyorsa halile elveda desin

Tebrikler Karşıyakaya yenilmeyi başarmışız.Merak ediyorum yabancısız Karşıyaka sene sonuna kadar bizden başka kaç takımı yenebilecek.
Aynen devam. :claps :claps

cidden yazık gunah bee kardesimmvallah hak etmiyoz bunları hem Özhan'a katlancaz 2yıl hem Üner'e ciddi uzuntu icindeyimm.bu macı hersartta almalıydıkk

Maç hakkında biraz yorum yapayımda fikriniz olsun.
3. period dışında KSK bütün periodlarda üstün öncelikle bunu belirteyim.
Daha sonrada maç sürekli kafa kafaya gidiyor.
Bizim taktik belli.
Dixon penetre zorlanırsa dışarı pas çıkarıyor.
Burak veya Şemsettin şut.
Burak iyi gününde olduğu için (Yada özel motivasyon diyelim) Galatasarayı oyunda tutuyor.
Bu arada 3. period ritmi yakalıyoruz ve öne geçmeyi başarıyoruz.
Noluyor bundan sonra Fatih Solak Muratcana bir pozisyonda blok koyuyor.Sonra aralarında elektriklenme.Fatih Solak hızını alamayıp tribünlere tükürüyor.
Bu hareketle hem tribünler hem onur mücadelesi veren oyuncuları şahlanıyor resmen.
İlk maçta takıldığımız Mehmet Yağmur harbiden çoşuyor.
Bizim takımda tabi önlem filan alamıyoruz.
En kritik zamanda Fatih Solak 4 tane serbest atış kaçırınca (kilit adam oluyor kısacası) maç gidiyor.

İlk bakışta Dixon süper oynamış diyorsunuz %70 iki sayılık 2 de 2 üç sayılıkla 27 sayı 7 asist.Ama yanındada 7 top kaybı yapıyor ki bnların çoğu kritik yerlerde.

Şemsettin Baş ilginç şekilde çok top kullanmıyor bu maçta.

Hadley de Dixon gibi oldukça isteksiz bir gün geçirmiş.

Gelelim Mehmet Yağmur a.

6/9 iki sayı 3/6 üç sayıyla 23 sayı buluyor.Yanında yaptığı asist sayısı 13!
4 top çalmasına karşılk sadece 2 top kaybı yapıyor ve maçı alan isim oluyor.

Umarım bazı şeyler gözünüzde canlanmıştır ;)

haftalardır söylüyoduk zaten kazanıyoruz ama soru işaretleriyle kazanıyoruz diye. gecen hafta tekel macında olduğu gibi mucize istatistikler yakalarsak kazanıyoruz işte gerisi fasa fiso...

bu saatten sonra da degisen bisey olmicak. bu sekilde devam edicez ama artık 8.lik de cok cok zor gözüküyo bana göre..