Galatasaray 75 - 82 Ceyhan B / Canınız Saolsun..

Maç malesef Cumartesi :(

Sebep ise Ceyhan Belediyesinin hafta içi Avrupa Kupası maçı olmasıymış.

Ceyhan federasyona cumartesi oynamak için talepte bulunmuş. Federasyonda maçı Cumartesi oynatmaya karar vermiş.

cok sacma bi durum
ceyhan belediyesi federasyona basvurup mac saati degistiriyo
bizim yönetim (pardon yönetim mi dedim ben yanlıslıkla!) uyuyo

Bu maça gidebileceğimi zannetmiom , takıma başarılar dilerim...

Ya uffffffffffff ya ne güzel 1 son olacaktı federasyon işime çomak soktu ya bayanlarada gitmek lazım A.S.Y Allah'ım neden ben ???
Neyse 1 şekilde gider kızları izler ordan maça kelle koltukta yetişsek yok oda olmaz :( ilk yarıyı izleyip çıksak ............

Msglardaki ibarelere dikkat. admin

Maçı kaybetmemizin sebepleri Fener ve BJK seyircilerinin - ben oradakilere yamyam diyecegim çünkü her iki pota arkasına geçip oyuncularımıza hakaretler içeren tezahuratlarda bulunması, Ceyhanın sert ama faullu savunmasıyla hakemlerin inanılmaz düdükleri ile rakibi cesaretlendirip bizimkilere resmen sahada dayak yedirmesi.

Federasyon maçı bu gün ve bu saate koydurarak resmen Ceyhan'ın ekmeğine bal sürmüş oldu. Federasyon böyle basit bir ayarlamayı bile yapamıyorsa yada maçı böyle kötü hatta Ceyhan için seçilmiş bir gün ve saatte oynatıyorsa ben bu işte kasıt ararım.

Kızlarımız yine yürekli mücadele etmişler. Maçta farkıda yakalamışlar üzülmesinler. İnanıyorum ki gelecek maç onları kendi seyircileri önünde üstelik hakemide yenerek maçı kazanacaklar. Canları sağolsun.

Ana yönetimden yine kimse yokmuş sanırım.

İnanılır gibi değil,
bitime 11 dakika kala 14 sayı öndeyiz, 9 dakika kala da 11 sayı önde maçı götürüyoruz,
İçeri bjk lı taraftarlar giriyor bir anda, pota arkasından hepimizin annelerine iltifat yağdıran, sonderece yüksek tempoda bir tezahurat, durdukları andada, karşı pota arkasında fb lilerin aklına annelerimiz geliyor, sonra hep bir ağızdan, omuz omuza ceyhan tezahuratı ile İpekçiyi inletiyorlar,

Kızlar şaşkın, Ceyhan coşmuş ve maç başından beri iğrenç bir yönetim gösteren hakemlerde cesaretlenmiş,
Basketbol dilindeki prese benzer bir dayak atmaca , vurmaca ve kırmaca başlıyor, ve maç gidiyor.

Ne demeli bilmiyorum ama aklıma ilk gelen,

Bir fb GS erkek maçı öncesinde , bjk kız maçını ya da GS bjk maçı öncesi bir fb kız maçını kim oynatabilirdi,

Hadi oynattılar diyelim, böyle kaybedilen maçtan sonra ne kıyametler kopartılırdı,

Biliyorum ki , ne basın ne de yönetimimiz bu olaylardan bahsetmeyecekler bile,

Öyle bir mücadele var ki, anlatılamaz, rakibin uzunu Maloca 5 lemiş, amerikalı 4 lemiş, burcu 4 lemiş diğer oyuncularda faul sorunlu ama cim bomu durduramamışlar, fark 14 sayıya kadar çıkmış,

Ama yorgunluğun, stresin arttığı bir dönemde böyle bir baskı,......

Bir hakem rezaleti, oyuncularımıza yapılan savunmada ancak 4 ya da 5 inci faulden sonra lütfrn düdük çalıyor, amerikalının en az 15 kere kaldığı 3 değil 5 saniyelerin hiç biri çalınmıyor,

Eğer, bizim , bir maçımızı bjk-fb maçı öncesinde oynamamaya gücümüz yetmezse, baskı da caba, hakemler de ,

İşin acısı , hiç bir katkıda bulunmayanlar bir de köstek olmaya başladılar.

Ben yinede bütün kızları alınlarından öpüyorum

Federasyon hatalı ama bu takımın yönetimi nerde? Bu maçın günü niye değiştirildi ? Böyle saçmalık nerde görülmüş şey? Bu şerefsiz yönetim 2 senedir beni çileden çıkarttı. Başka da yazacak birşeyim yok!

Artık şirket takımları şampiyon olmasında Beşiktaş - Fener şampiyon olmasını da istemiyorum.

Bu maçı fb-bjk maçından önce oynatan federasyonu da kınıyorum. Buna itiraz etmeyen yönetime diyecek birşey yok zaten.

:evil: :evil: :evil: :evil:

ya simdi küfür etsek nopost alırız aama yorumları okudukca sinirlerim geriliyo. az önce macta kuddusi müftüoglu denen sahsiyetsizin igrenc yönetiminden sonra gelip burda bi baska hakem rezaleti okumak cıldırtıyo beni. Bu yönetimin basiretsizliği yüzünden bakalım daha neler görücez. Sus bakalım yönetim susmaya devam et!

Bu arada sonuc ne olursa olsun tüm oyuncularımızın eline yüreğine sağlık!!!

a ne susucam özellikle bütün amatör şubeleri es geçip futbolcuları zengin eden daha sora oynamayan oyuncularınada ses et5meyen söz geçiremeyen yönetim elindeki son kozda patladı (futbol takmı 1 aydır top oynamıo bakmayın rakibin hıyarlaıgına we tarafatarının kararlıgıyla kazanıodu ama artık oda bitti we puanda kaybediyolar...)
walla askere gidiom ama bu kulübün düzelmesi için kafadaki yönetimin değişmesi lazım yönetimin gitmesi içinde tek kozları olan futbolda da başarısız olmaları lazım artık bilmiom bence futbol takımı inşallah rakipleri saçmalayıpta hediye ederse şampiyon olur yoksa inşallah 2. olsun diom...

Bahtsizbedewi' Alıntı:
a ne susucam özellikle bütün amatör şubeleri es geçip futbolcuları zengin eden daha sora oynamayan oyuncularınada ses et5meyen söz geçiremeyen yönetim elindeki son kozda patladı (futbol takmı 1 aydır top oynamıo bakmayın rakibin hıyarlaıgına we tarafatarının kararlıgıyla kazanıodu ama artık oda bitti we puanda kaybediyolar...)
walla askere gidiom ama bu kulübün düzelmesi için kafadaki yönetimin değişmesi lazım yönetimin gitmesi içinde tek kozları olan futbolda da başarısız olmaları lazım artık bilmiom bence futbol takımı inşallah rakipleri saçmalayıpta hediye ederse şampiyon olur yoksa inşallah 2. olsun diom...

Vay, güzel kardeşimiz Asker oluyor....
Neyse yarın sana o halde güzel bir veda yapalım önce... ondan sonra da seni 15 ay boyunca mektup bombardımanına tutacağız gittiğin yerlerde...

Gerçi şu an için biraz zor gözüküyor ama... hani olur da 33. haftada sütçü saraçta tur atabilecek pozisyon olursa... o halde o gün orada beraber olacağımızdan da eminim şimdiden....

Görüşmek üzere güzel kardeşim!