Galatasaray 76-81 Kızılyıldız

Re: Galatasaray- Kızılyıldız

Bizim bildiğimiz bir sürü isim varda yönetimin bildiği isimler kısıtlı galiba şu takıma bir 5 numara alması gerektiğini bilmeyen yok gibi.

3.çeyrek 37-35 öndeyiz.

37 35 öndeyiz.
Yerlilerimizden istikrarlı katkı alamayacağız gibi bu sezon özellikle Eren ve Alican süre alamayacaktır kolay kolay

40-37 gerideyiz

Şu ana kadar hangi maçı takip etmişsem 3. çeyrekte işlerimiz daima ters gidiyor.
Şimdide öyle 37-35 öndeyken 42-37 öne geçtiler

Videnov ne zaman oyuna girerse bir asist yapıp bir üçlük atıp oyunun gidişatını değiştiriyor

1:22 mola 68-78 gerideyiz, sanırım bu mac ta gitti, sonucu degiştirebilecek oyuncumuz ya da rakibin dikkatini uzerine cekip diger oyuncuları rahatlatacak oyuncumuz(huseyin) eksik ve bu gidişle butun sene bunun eksikligini cekecegiz

Ribaundlar Galatasaray:22 Kızılyıldız:32 ve 11 hücum ribaundu vermişiz sanırım bazı şeylerin tartışılması gerek artık teknik kadroda..

Bunca kritik hücum oyuncusu İstanbul'da olan ve takım içinde de yine sakatlıklar çıkan bir kadrodan 76 sayı üretmek iyi bir ışık olabilir. Ama daha savunma namına eldekilerden fazla bir varyeti göremedik.

Tufan, Jasa, Mike katıldığında hücum sıkıntısı olmaz ama takım savunması SOS veriyor!

Son sözümde skorboard yazarlarına ve yorumcularına; takım oyununu oturtturamadıktan sonra isterseniz bölgesel ligden takımlarla oynayın cacık olmaz :ehue

Takım hazır değil, tam kadro hiç değil bu nedenle birlikte oynayamadıkları için büyütmeyin, bu formanın kendisi bile ilk 6 içinde kendine yer bulur, gerisini düşünün artık...

Hazırlık maçlarında alınan bu mağlubiyetler polyannacılık yapanları kilitlediği için bizim adımıza hayırlı! Eksikleri görüyorlar en azından!

kizilyildiz dun gece 21de basket maci oynamisti banvitle. Ve o takim 12 saat sonra bizim takimi yendi.. isteyen istedigini desin zaten efesten yenen 20+ sayi bu sene icin gerekli doneleri verdi. dedehayir da gecen ayki GS dergisinde zaten ustune basa basa kimse erkek takimindan sampiyonluk beklemesin fulker ve efes varken diyor. Bu bile bizim takimdaki vizyonu anlatmaya yeter. GS yoneticisi bu lafi diyecegine dogru sponsorlari ve profesyonelleri bulur ve sampiyonluga oynar yoksa futbolda bursaspor gibi 4luk iyidir derse o mentalite GSye uymaz. Bu insanlar gitsinler de faruk surenden vizyon dersi alsinlar. Bir koca sene daha gitti, kimse kendini kandirmasin, hatta bu takim deplasmanda antalya takimlari, mersine vb falan da yenilir bence. Bunlar benim dusuncelerim. Insallah yanilirim.

yabancılardan bu sene en çok verim vercek oyuncu rancik o belli oldu ancak murat kaya ya 2 çift lafım var yani inanılır gibi değil 3 numura pozisyonunda oynayan ve skor atması beklenen bi oyuncunun 2 sayı atması çok garip polat,murat,alican,eren ve hatta caner resmen skandallar ya 12 kişilik kadro dolsun diye varlar bu arada biz efesten 20 sayı fark yedik banvit bile son saniyede kabetti 2 sayı farkla banvitle 5 cilik 6 cılık için çekişiriz gibi...

Bizim Takımdaki En Kaliteli oyuncu Rancik Sonra Daha Performansını görmediğimiz Jasaitis var diğerleri hepsi aynı kategori

Washington isterse 40 sayı atsın biz göreceğimizi gördük

Jasa ve Tufan'ı geçtim Cemal ve Wilkinson gibi pota altındaki iki as adamın oynamadığı bir maçı değerlendirmek doğru olmaz...

Emrah Bakın' Alıntı:
Jasa ve Tufan'ı geçtim Cemal ve Wilkinson gibi pota altındaki iki as adamın oynamadığı bir maçı değerlendirmek doğru olmaz...

işte zaten biz de ya da kişisel konuşayım ben de bunu diyorum.Oynamadığı maçlarda ne yapıcaz?ona göre önlem almak gerekmez mi?

Bu sene yabancı oyuncu transferine harcadığımız parayı altyapıya harcayıp gençlerle devam etsek hiç olmazsa önümüzdeki yılların kadrosunu çıkarmış olurduk. Verilen paralara harcanan emeklere yazık...

Şaka gibi bazı arkadaşlar bu sene başarı bekliyolar.İddia ediyorum ilk 5 e giremicez.Yönetim hedefi koymuş hala tartışıyoruz.Şampiyon olmadıktan sonra gerisi tefarruattır.Şu kadroyu görmektense Malik Dixon lı kadrıyu görmeyi tercih ederim.En azında 3-4 buyuk maç kazanıyoduk.