Galatasaray 76-81 Kızılyıldız

Arkadaşlar, sezon başında bütçe düşürülünce ve Hüseyin'in gidince ümitsizliğe kapıldım ligte ki yerimizin 12-8.'lik arasında olduğunu belirtmiştim ama bu bütçeye göre yabancı transferinde tam isabet sağlandığı görülüyor ve bizim
her sezon olduğu gibi yine sıkıntımız yerli oyuncularun vereceği katkı olacak gözüküyor. Banvit Tuurnuvasında 2 maçı 3 eksikle son maçımızı 4 eksikle
Mike Wilkinson, Simas Jasaitis, C.Nalga ve T.Ersöz ilk beş çıkacak oyuncularımız
bunların yanına bir oyun kurucu koysak alsana ilk beş sakat oyuncularımızın
katılımı ve iyi bir 5 numara alınırsa geçen sezondan başarılı oluruz.

Bana göre tek eksik 5 numara benchten gelen oyuncular sayı katkısı verebılen oyuncular. eğer sağlam bir 5 numara gelirse takıma yaklaşık 10 kısılık bir rotasyonda bu takım iş yapar. Ancak 5 numara kesinlikle şart. Ayrıca Cemalde Efes macının basında hiçte fena değildi. Santiago ve Kayanın üstünden gayet iyi oyunlar oynadı. Tabi bir yere kadar bir şekilde taraftar olarak yetkili birilerine 5 numara pozisyonu için transferin şart olduğunu hatırlatmalıyız...

Emrah Bakın' Alıntı:
Jasa ve Tufan'ı geçtim Cemal ve Wilkinson gibi pota altındaki iki as adamın oynamadığı bir maçı değerlendirmek doğru olmaz...

Nasıl yani ligde bu oyuncular oynamadığı zaman alınacak mağlubiyeti,bu iki oyuncunun yokluğuna bağlıyacağız.

Bu takım tamamen yanlış kuruldu,ama bu seneye has bir olay değil bu ,son 3 senede aynı hataları yaptı bu takım.

bir birinden tamamen farklı oyuncuları alıp bir takım yaratmak oldukça saçma,bu takımın ligde hiç bir hedefi yok,bunun en güzel örneği almak için alınan adamlar.
Ama siz geçen senelerde umutluydunuz, sonuç sıfır,şimdide aynı umudu taşıyorsunuz,sonuç yine sıfır olacak şimdiden ben yazayım.