Galatasaray : 80 - Beykoz : 72

Sanırım All-star haftası olduğu için bu hafta sonu maçlar yok. Bu yüzden 24.Hafta maçları 4-5 Nisan'a ertelendi.

Bu çarşamba yani 28 Mart'ta Ahmet Cömert'te Beykoz ile karşılaşacağız. Maç saat: 19:00 da.

Kolay gelsin...

Ayrıca haftaya cumartesi de yine Ahmet Cömert'te Selçuk ile oynayacağız.

Saatlerde değişiklik olabilir, o yüzden siteyi takip etmek lazım.

Gün çok kötü oldu.Sonraki gün Kimya sınavı olmasa gelebilirdim ama şu halde gelemem gibi gözüküyor.Hatırlamak istemediğimiz son maçtan sonra ekstra bir mağlubiyet daha ortalığı iyice karıştırır.
Tıklık tıklım dolu salonda oynadığımız 3 maçı da kaybettik.Beşiktaş serisine kadar ciddi rakamlara ulaşmamız zor.Gelmeyen insanlara sitem etme hakkı kalmadı takımın.

Onur seni maçlarda göremiyoruz be oğlum.Gel şu maçlara. :)

Ama ikinci dönem kimyası zor oluyor şahşen kız arkadaaşımdan bilirim. :)

Mol de mol diyor. :D

Bu maçı rahat alırız.Ama dış adamlara önlem alalım.Yakarsa onlar yakar başımızı !

almamız gereken maç.alırız diye düşünüyorum.burada transfer konusunda bi gelişme yok mu?ayrıca fitchin durumu bilrn arkadaşlar varsa...

Mol de mol diyor. :D

geçen sene az çekmedim kimyadan sadece onun için tm'ye geçtim :D

maça gelince arda abinin dediği gibi 20:00 olursa daha olur.tufan ve fatih gününde olursa rahat alırız gibime geliyor.haydi hayırlısı :eek:key

Maç 20'de olursa daha kötü olur;

Çünkü Çarşamba günü 21'de milli takımımızın maçı var..

Asıl 18:30 olursa daha süper olurdu.. :)

Ama yine de gidebilirim..

Yok sanırım..

Bu arada birazdan çıkıp gidiyorum..İlgi olmayan bu maçta yalnız bırakmayalım takımı..

21.30'da GSTV maçı verecek diye bir iddia var. Ama iddia sahibinin maç saatini tutturduğunu daha görmedim. Yine bir voleybol maçı olur muhtemelen. Ama gece herhangi bir saate yayınlarlar herhalde. bu arada zevkli maç olur. Beykozun yabancıları çok iyi. Çekişmeli olacaktır umarım geçen seneki gibi kötü bir sürpriz yaşamayız.

http://forum.gstvnet.com/index.php?topic=1331.0

GS TV'de Maç Yayınları[/b][/b]
Galatasaray TV, Galatasaray'ın amatör branşlarından müsabakaları ekrana taşımaya devam ediyor.

Galatasaray Cafe Crown erkek basketbol takımının, Beykozspor'la oynayacağı Beko Basketbol Ligi karşılaşması, bug]nsaat 21.30'dan itibaren Galatasaray TV'den yayımlanacak.

Yine Çarşamba günü oynanacak Galatasaray-Manavgat erkek voleybol klasman grubu mücadelesi de aynı gece (Çarşamba'yı Perşembe'ye bağlayan gece) 01.00'da Galatasaray TV'de olacak...

31 Mart Cumartesi günü ise saat 21.30'da Galatasaray-Beşiktaş Bayan basket derbisi, aynı gece 01.00'da Galatasaray-Selçuk Üniversitesi Beko Basketbol Ligi karşılaşması, Galatasaray TV aracılığıyla basketbolseverlerle buluşacak...