Galatasaray:87- Erdemir:68

Arkadaşlar Efes Cup TBL birbirine karıştırılmayacak kadar önem farkı var.
Ayrıca; Cumartesi olmasıda saat 18:00 da olmasınada engel değil zaten biz takımımıza güveniyoruz.Önümüzdeki şu krıtik 2 maçıda atlattık mı ilk yarı çok güzel bitecek önemli ve belirleyeci olan 2. Yarı hadi Hayırlısı....

Futbol maçı, salona yakın bir yerde çıkışta seyridilebilir...

SAYGIN AKEL' Alıntı:
Ayrıca; Cumartesi olmasıda saat 18:00 da olmasınada engel değil zaten biz takımımıza güveniyoruz.Önümüzdeki şu krıtik 2 maçıda atlattık mı ilk yarı çok güzel bitecek önemli ve belirleyeci olan 2. Yarı hadi Hayırlısı....

abicim konumuz galatasaray- erdemir macı deilmi. ndn futbol konusuyoruz. bu konular için galatasaray sk diye bir yer var. orada konusalım.olurmu

Arkadaşlar bu topicler maç saatini tartışmak için mi?

galatasaraybasket' Alıntı:
SAYGIN AKEL' Alıntı:

abicim konumuz galatasaray- erdemir macı deilmi. ndn futbol konusuyoruz. bu konular için galatasaray sk diye bir yer var. orada konusalım.olurmu
sen galatasaray sk ya girip kaç kere böyle bir konu hakkında görüş bildirdin???hadi sen bildirdin kaç kişi oraya giriyorda bakıyor böle topiclere...???

selim53' Alıntı:
galatasaraybasket' Alıntı:
SAYGIN AKEL' Alıntı:

sen galatasaray sk ya girip kaç kere böyle bir konu hakkında görüş bildirdin???hadi sen bildirdin kaç kişi oraya giriyorda bakıyor böle topiclere...???

selim kardesim yapma ama böyle ya. ben daha simdi üye oldum

en azından cuma gunu deıl mac. bıde futbol macının su an pek bı onemı
oldugunu zannetmıyorum. konu yanılmıyorsam basketbol..

c.tesı gunu salonu merak edıyorum. umarım taraftar bu guzel oyunu gormek ıcın sabırsızlanıyordur. cunku ben her mac oncesı ınanılmaz
heyacan duyuyorum..

bertan' Alıntı:
en azından cuma gunu deıl mac. bıde futbol macının su an pek bı onemı
oldugunu zannetmıyorum. konu yanılmıyorsam basketbol..

c.tesı gunu salonu merak edıyorum. umarım taraftar bu guzel oyunu gormek ıcın sabırsızlanıyordur. cunku ben her mac oncesı ınanılmaz
heyacan duyuyorum..

yani,doğru söylüyosun. futbol macının hic önemi yok. benimde heyecandan kalbim duracak

Galatasaray'ın sarı kırmızı formasının çıktığı her maç önemlidir.

Maçın saati daha erken olabilirdi.Tercih değil, bence bu konulardaki etkinsizliktir eleştiri konusu.Maç programlarına bakılır onunla ilgili gereken başvurular yapılır vs..

Yarın salonda olacağız, futbol maçımızı bir arkadaşta seyredip Acıbadem'e döneceğiz.

Rakip hakkında detaylı bilgiye sahip değilim.Sıralamadaki yerinden bu maçın kolay geçeceğini düşünsemde aklıma Beykoz maçı geliyor.

Yinede rahat bir maç izleme dileği ile...

hangi maç kolay geçicek desek kaybettik örnek Beykoz - Daçka buda kolay gibi duruyo görünürde umarım kazanıp Fenerbahçe maçı öncesi takım moral bulur , küçümsemezler rakibi umarım.

CYK' Alıntı:
salonda olacağız, ..
kerem abi gidiosanz bnm pankartı görürsünz(babam astırırsa) ters K yaptırdk(uA_Karsı olsn die ;) )

pankart: ultrAslan-örnekAl

geçen sene çok gzl bi GS-erdmr maçı olmutu ama yenilmiştik bu sefer yine aynı zevkte bi maç olur ama bu sefer kazanalm :atki

yarın akşam herkesi ahmet cömert spor salonuna bekliyoruz galatasaray sevdalıları maça gelin ve takımımıza destek olun lütfennnnnnnnn

yarın akşam her zaman olduğu gibi ahmet cömert'te takımımızın yanındayız!
ordan çıkıştada dortmund maçına geçerik... :atki

yrn ki maçı almamız lazım.bu hafta fenerde kazandı.
bu arada off topic ama haftaya fb macında deplasman seyircisi alınmıyormus.kaynak:biletix'e girin fb macı bilet satısında yazıyor.

ılk once erdemır macını hayırlısıyla gecelım. umarım cok guzel mac olur. ben tuborg macındakı gıbı bır savunma beklıyorum takımdan. o macta ınanılmaz saglam savunma yapılmstı.

saat 18.00. ahmet comertteyız..

beyler canlı yayın warmı acaba topc war ama kiltli? :atki

kolay bir maç değil erdemir inişli çıkışlı bir takım ne zaman ne yapacağı belli değil ama taraftar desteği oyuncularımızın inancıyla alacaz bu maçı