Galatasaray-Alpella (79-64)

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re:

Memetcan Demiray' Alıntı:
milliyet'te bugün bizim maçın haberine fener-banvit maçının foto'sunu koymuşlar.... yanında muhabir imzası bile vardı!
fenerbahçe medyasının kalesi olan bu gazete acaba "bir gün herkes fenerli olacak" mesajı mı veriyor :)
Valla memet müdahale bekliyoruz artık sizlerden :) :)

galibiyete sevindim rakip kolay olsada.
Owens ve Gains her geçen maç biraz daha kendilerini kanıtlıyrlat mutlu oluyorum Hüseyin'de bu maçta skora katıldı skor dağılımı beni oldukça memnun etmiş durumda.
fb Ülker ise Tanjeviç'in harika taktik ve vizyn anlayışı sayesinde güzel bir mağlubiyet alırken beni ayrıca mutlu etti.

Evet mutluluklarım akşam saatlerinda mehmetçiğe kurulmuş pusu haberiyle alt üst oldu belki yeri değil ama bu saldırı yapanları,yapanlara destek vereni ve bu büyük acı kaybımızı bizle birlikte hissetmeyen paylaşmayan herkeze lanet okuyorum

evet 3'te 3 yaptık aklıma takılan ve düşündüğüm birkaç soruyu cevaplaya çalışıyorum.
ligde oynadığımız rakiplere göre takımımızın şuan ki durumu için
çok iyi olduğunu söylemek yanlış olur...eksiğimizin olduğunu görmemiz,
ilerleyen haftalardaki maç yoğunluğu ve güçlü rakiplere karşı oynayacağımız maçlara karşı bu eksıklerimizin kapatılmasının biran önce alınamsını gerektiğini düşünüyorum.
mevcut kadrodan tam olarak yararlanadığımızı söylemek istiyorum.
malesef 12 kişik kadroda 3 yabancı dışında dişe dokunur 3 ve 3 buçuk yerli oyuncu düzeyinde katkısından başka bir gelişme olacak mı. geri kalan kadronun bu takıma katkısı ne şekılde gerçekleşecek?????
alınması muhtemel 1 veya 2 transferle birlikte kadrodaki revziyon ve adaptasyonları ne şekılde yansıyacak.

yorumlarda gözden kaçan 3 periyootaki durgunluğumuzdan bahsedılmemış
hatırlarsanız 58. sayıda uzunca süre kıtlenıp kaldık. yanılmıyorsam 5 dakıkada sadece 3 sayı bulabıldık.
brown-owensın oyunda olmadığı donemlerde bıraz aksar gibi olduk açıkçası.

son olarakta seyrettıiğim banvıt-alpella maçlarında
brown-cuneyt-murat üçlüsünün aynı anda oyun içinde bulunmalarını çözmeye çalışyorum hala.

yorum dışı notlar için
1.brownun forması bende
2.gökçeyle uğraşmayın...

Re:

Nejlet Timur Uzun' Alıntı:
evet 3'te 3 yaptık aklıma takılan ve düşündüğüm birkaç soruyu cevaplaya çalışıyorum.
ligde oynadığımız rakiplere göre takımımızın şuan ki durumu için
çok iyi olduğunu söylemek yanlış olur...eksiğimizin olduğunu görmemiz,
ilerleyen haftalardaki maç yoğunluğu ve güçlü rakiplere karşı oynayacağımız maçlara karşı bu eksıklerimizin kapatılmasının biran önce alınamsını gerektiğini düşünüyorum.
mevcut kadrodan tam olarak yararlanadığımızı söylemek istiyorum.
malesef 12 kişik kadroda 3 yabancı dışında dişe dokunur 3 ve 3 buçuk yerli oyuncu düzeyinde katkısından başka bir gelişme olacak mı. geri kalan kadronun bu takıma katkısı ne şekılde gerçekleşecek?????
alınması muhtemel 1 veya 2 transferle birlikte kadrodaki revziyon ve adaptasyonları ne şekılde yansıyacak.

yorumlarda gözden kaçan 3 periyootaki durgunluğumuzdan bahsedılmemış
hatırlarsanız 58. sayıda uzunca süre kıtlenıp kaldık. yanılmıyorsam 5 dakıkada sadece 3 sayı bulabıldık.
brown-owensın oyunda olmadığı donemlerde bıraz aksar gibi olduk açıkçası.

son olarakta seyrettıiğim banvıt-alpella maçlarında
brown-cuneyt-murat üçlüsünün aynı anda oyun içinde bulunmalarını çözmeye çalışyorum hala.

yorum dışı notlar için
1.brownun forması bende
2.gökçeyle uğraşmayın...
İşte fark işte Timur Uzun.Abi seni ayrı seviyorum. :)

Kıskananlar çatlasın. :p :D

maçın yorumunu ancak bugün yapabiliyorum:)

gecen maca göre bu maç çok daha hırslı ve savunmada çok daha dirençli gördüm takımı. gecen macta hüseyin olmadıgı anlarda cok sıkıntı yaşamıştık ama gaines ve owens arasındaki uyum arttıkça bu sorun ortadan kalkmış gibi görünüyo. müthiş ribaunt cekiyo iki oyuncu da çok faydalı isimler

dee ye ayrı bi paragraf acalım. takım için oynuyo. kendi boş şutu bulmasına ragmen daha uygun oyuncuyu bulabiliyo. taraftardan çok etkileniyo taraftar için oynuyo. en öenmli oyuncumuz.

murat hocanın dediği dogru. uyum arttıkça çok daha iyi işler yapıcaz. çok iyi bi şutör gelirse çok daha yukarılarda yer bulabiliriz.

takımımız iyi gidiyo maaşallah...maç güzeldi ..2 hafta sonra karşıyaka maçı var .tribünleri daha kalabalık göreceğiz inşallah....

burda ksk basket takımından baska bısı konusulmuyor 1986-87 ruhu yeniden canlandı falan diyolar inş söndürces havalarını hersey dıs saha savunmacılrımızda bitiyor