Galatasaray Amatör Branşlar

Arkadaşlar Facebook ta bir sayfa açıldı Galatasaray Amatör Branşlar adında.

Ne amaçlandı peki biraz bundan bahsedeyim, Başarılır mı başarılamaz mı bilemem ama taraftarımızın içinde bulunduğu heyecansızlık halini bir nebze de olsa gidermektir, o heyecanı kimi insanlara aşılamak, sesimizi biraz daha ciddi duyurmaktır. E o heyecan geri geldiğinde de Basketbol takımlarımız, Voleybol takımlarımız belki hak ettiği kadar olmasa da daha büyük kalabalıklar önünde oynayacaklar buna bir nebze olsun faydamız olur diye düşündük ki olur inanın arkadaşlar.

Ben Alisamiyen sokak ta aynı gün oynanacak olan Basketbol veya Voleybol maçlarında bi haber bir sürü insan görüyorum her seferinde.

Heyecan Heyecan, başka yolu yok. Muhakkak bu heyecanı insanlara aşılamak sadece bizde bitmiyor ama biz elimizden geleni yapalım gerisi olur inanın, biz bi inanalım kendimize önce deyip herkesi bu Facebook sayfasının hayranı olmaya davet ediyorum.

GELİN EL BİRLİĞİ İLE ARMAMIZ İÇİN BİR ŞEYLER YAPALIM.

http://www.facebook.com/pages/Galatasar ... 029?ref=ts

Galatasaray Fan Page örneği var, öyle yada böyle çok ciddi bir kitleye ulaşıyor.

Amatör branşlara daha fazla destek olmak istiyorsak, daha fazla insana ulaşmalıyız, facebook bunun için iyi bir ortam.

Eğer üye sayısı, 10.000 lere hatta 100.000 lere ulaşırsa, ki ulaşacak.

O zaman çok şey değişecek göreceksiniz.

Amatör branşlara uzak kalmış, salonlara gelmemiş insanlara gelin beraberce ulaşalım, onları salonlara çekelim, bir omuz verin yeter.

İnanıyorsanız, üye olun, üye yapın...
İnanmıyorsanız gölge etmeyin yeter...

Arkadaşlar bu proje gerçekten çok önemli, lütfen destek olun...

Listemdeki herkese davet gönderdim.
Şimdide bazı hayran sayfalarına linki yapıştıracağım.
Her şey Galatasaray`ımız için,her şey Amatör Branş`lar için...

Bende üye oldum ancak söylemek istediğim bi kaç şey var.
Bunu daha önce burada bulunan abilerimizden birkaçına da söylemiştim.
Asıl bir başlangıç yapacaksak amatör lafını ortadan kaldırmamız gerekiyor.
Amatör; Bir işi para kazanmak için değil, yalnız zevki için yapan (kimse),

Şimdi bakacak olursak bütçelerimizin hiç de az sayılmayacak rakamlar olduğunu görüyoruz.
İşte böyle bi ortamda artık amatörlükten kurtulup profosyonel olduklarına herkesi inandırsak asıl çıkış noktası bunun olacağını düşünüyorum.

Arkadaşlar!
Bu konu ve topic çok önemli, lütfen gereken desteği verin, yeni oluşuma katkı yapın.

Eğer istenen rakamlara ulaşabilirsek, diğer branşların güçlü bir sesi olacak!

Herkes üye olsun arkadaşlarını davet etsin.Belli bir sayıya ulaşırsak salona gelecek taraftar sayısındada artma olacaktır.

Bugün Lig Tv'de başkan ile röportaj yapmışlar.Orada Yiğit Şardan 15 Milyon Dolarlık yeni sponsorluk anlaşması yaptı dedi.Umarım bu 15 Milyon Dolar futbol harici branşlara harcanır.Yiğit Başkan'ın da basketbol ile ilgilendiğini bildiğimden Cafe Crown'un yerine yeni bir sponsor olacağını düşündüm.Umarım düşündüğüm gibidir.

Basketbol ve voleybola yatırım yapılması gerekiyor. :roll:

Tolga Kaplan' Alıntı:
sponsorluk anlasması demedı,yenı bır proje dedı.yılda 15 mılyon dolar getırecek bır proje olacak dedı.

Tolga, röportajı ben izlemedim.Sen izlediysen senin söylediğin doğrudur.Ama umarım bu para basketbol ve voleybola harcanır. 8)

İnşallah Sizlerin Sayesinde Taraftarlarımız Aslanlarımız Armamız Sayesinde Yükseleceğimizden Eminim Herkesi Sayfamıza Bekliyoruz..
Lütfen Destek Olalım Arkadaşlarımızı Davet Edelim.
Saygılarımı Sunarım....

Galatasaray Amatör Branslar

Ben bu yönetimin o 15 Milyon doları amatör şubelere harcayacağını düşünmüyorum,Ama bu 15 milyon dolar'ın 3-4 milyon dolarını amatör şubeler için harcasalar yine iyidir,Hepsinden önemlisi bu amatör şubelerin başına parayı doğru kullanabilecek kişiler getirmeleri.Yoksa bütçe 30 milyon dolar'da olsa o parayı doğru kullanabilecek bir adam olmadığı zaman şubenin başında hiçbir faydası olmaz.

Bu konu bir amaç için açıldı, ama yapılan muhabbet başka, bu takım birşeyi ispatladı, bütçe kadar yürekte önemli!
Lütfen emeğe saygı!
Futbol dışındaki branşlara taraftar destek ve ilgi çekmek için bir çaba var, bu grup 10.000 lere 100.000 lere çıkarsa, bunun faydası çok fazla olacak!

E.Nisan YILDIZ' Alıntı:
Bu konu bir amaç için açıldı, ama yapılan muhabbet başka, bu takım birşeyi ispatladı, bütçe kadar yürekte önemli!
Lütfen emeğe saygı!
Futbol dışındaki branşlara taraftar destek ve ilgi çekmek için bir çaba var, bu grup 10.000 lere 100.000 lere çıkarsa, bunun faydası çok fazla olacak!
Eyüp abi Facebook'taki Galatasaray sayfamızdan duyuralım o zaman bu grubu destek olalım

Zamanı geldiğinde oda yapılır, ama herkesin çabalaması lazım!