Galatasaray - Bursaspor | TSL 2.Hafta

Mustafa Yanar' Alıntı:
Sağol Enes, zor olsada inşallah Perşembe'ye bir şekilde yetişir.
UEFA listesinde yokki. Mactan bir gün öncesine kadar 1 oyuncu degistirme hakkimiz var deniyordu, acaba 2. mactan önce de böyle bir sansimiz var mi?

ben olsam elano'yla başlarım..
nasıl olsa ilk 45 dakika sonunda serdar özkan'ı çıkaracak,elano'yu alacak..

kötü oynayacaksa da elano oynar,daha sonra dinç bir serdar,daha çok işe yarayabilir..

Tolga Kaplan' Alıntı:
ben olsam elano'yla başlarım..
nasıl olsa ilk 45 dakika sonunda serdar özkan'ı çıkaracak,elano'yu alacak..

kötü oynayacaksa da elano oynar,daha sonra dinç bir serdar,daha çok işe yarayabilir..

Bencede mantıklısı bu. İlk 30 dakika oynayabilecekse Elano 30 dakika oynar. 60 dakika oynayabilecekse 60 dakika oynar. Ama ikinci yarı oyuna alırsak, eğer 30 dakika oynayabilecekse son 15 dakika takımı eksik oynatır. Bu yüzden böyle oyuncuları maçın başında oynatmak bence daha mantıklı.

Bu maçı kazanamama ihtimalimiz, kazanma ihtimalimizden ağır basıyor o bir gerçek ama şuan ligde hazır olan kaç takım var ki?

Şuan görünürde iki dezavantajlı noktamız var.

1- Fikstür dezavantajımız, ilk hafta hep zorlu ekiplerle oynamamız.

2- Transferlerin gecikmesi.

Onun dışında kimse hazır değil zaten.

Bu maçta da Ali Turan-Hakan Balta-Serdar Özkan-Aykut Erçetin 4'lüsü ilk 11'de başlarsa her zaman savunduğum Rijkaard'ı eleştirmeye başlayacağım.

En azından Serkan Kurtuluş oynasın.

Serkan KURTULUŞ soyismin de gizli bu çocuk :) Bugün kesin oynayacaktır. Cana da döner, Barış - Ayhan değişimi! olabilir.

Aykut bu maçta da 2 veya daha fazla gol yerse Servet ile birlikte kulübe yolu gözükür artık orada da kalır devre arasıda gider büyük ihtimal. Çünkü biz vereceğimiz şansı verdik o da bekleyeceği kadar bekledi limit doldu iki taraf içinde...

Baros oynamasını isterim ama korkuyorum sert bir müdahale gelir Ukrayna'da oynayamaz diye, malum sakatlar 3 haftadan başlıyor bizde...

Serdar'da artık birşeyler yapmak zorunda Pino sakatken bu şansı değerlendirmesi lazım yoksa yazık edecek hem bize hem kendisine...

Ben pek ümitli değilim ama oyuncular maç seçerse ki görülen o çok farklı oyun ve skor da ortaya çıkabilir...

elano baros kewell arda bır arada oynarsa duman ederız ıns..sabri oynayacakmıymıs bu arada

Veysel Kaya' Alıntı:
[quote="Aytac Hersek":3arvmmy2]elano baros kewell arda bır arada oynarsa duman ederız ıns..sabri oynayacakmıymıs bu arada

geçen sene bir arada oynamadılar mı :)

Benim için önemli nokta Hakanın stoperde oynamasıdır.. Ayrıca Serkanın birşeyler yapabilmesi..[/quote:3arvmmy2]
Formda bir Hakan'i bende stoperde tercih ederim. Ama Hakan su haliyle kulübeyi bile haketmiyor. Hatta kadro disi birakilip, stadi bile alinmamali.

bence gokhan zanı denemelı neıll ın yanına.
gecen sene ılk 7-8 hafta bır arada oynadılar,ama keıtada vardı o zaman.gelene gecene 4-5 atıyorduk:)

Kale Boş Sabri-Neill-Servet-Hakan Ayhan-Mustafa-Barış Arda-Kewell Baroş

Tabi Sabri'nin de yerine Ali'nin oynama ihtimali var.

Benim tahminimce Serkan-Neill-Servet--hakan savunması ile başlarız. Ne ayzık ki Hakan'ın alternatifi yok şu an. Ayhan perşembe günü çok yoruldu yaşı itibarı ile dinlendirilebilir. Arda inşallah moralman iyidir. Arda koparacak maçı diye düşünüyorum.

Aytac Hersek' Alıntı:
bence gokhan zanı denemelı neıll ın yanına.
gecen sene ılk 7-8 hafta bır arada oynadılar,ama keıtada vardı o zaman.gelene gecene 4-5 atıyorduk:)
Zaten 4-5 attigimiz icin kazaniyorduk 1 gol attigimiz hangi maci kazandik gecen sene :)

Bende Sühan abi gibi düşünüyorum, Serkan kesin sahada olur ama Ali Turan'ın yerinde olur.

Keşke Solada bir alternatifimiz olsa çünkü şu an takım içinde kenarda beklemeyi en fazla hakeden oyuncu Hakan Balta'dır.

Sabri oynayamazsa Serkan'ı sağ bekte kullansın.Onun asıl mevkisi konusunda herkes hemfikir.Cana iyileşmiş büyük ihtimalle oynar.Kaleyi bu maçta da Aykut koruyacak bence.Geçen maçta hatası yoktu.Ayrıca güven kazanması açısından oynatacaktır Aykut'u.Karpaty maçından çok farklı bir kadro çıkacağını sanmıyorum.Sadece bazı mevkilerde değişiklik olur.İşimiz zor.

Emin abi 10 kişi(kalede boş 9) ile mi maça çıkıyoruz :)

Neill-Servet-Hakan(ali)-Serkan olabilir savunma dörtlüsü olabilir..

orta sahada alternatif yok ama elano cana mustafa üçlüsü güzel olur..

kewell arda baros.. arda sağda oynayabilir serkandan iyi :)

Salih Coskun' Alıntı:
[quote="Aytac Hersek":3ij2smid]bence gokhan zanı denemelı neıll ın yanına.
Zaten 4-5 attigimiz icin kazaniyorduk 1 gol attigimiz hangi maci kazandik gecen sene :)[/quote:3ij2smid]
yınede o takımı bu takıma tercıh ederım:)