Galatasaray C.C: 85 - Selçuk Üniversitesi: 69

54-42

ilk yarı skoru.

içeriyi çok iyi kullanıyoruz. maç boyuncu bu etkili hucüm performansımızı gösterirsek çok zor bizi yenmeleri.

Graves pota altında vede savunmada çok iyi işler yaptı ilk yarıda

Mitchell de aynı şekilde bugün çok iyi oynuyor

Çözemedim adamsa Brown oldu fazla riske girmeden oynuyor hala bir kanıya varamadım

Fena oynamıyoruz gözüküyor,fakat acaba Selçuk'un kötülüğündenmi bu yoksa bizmi toparlandık.
Fatih üzerinde ölü toprağını biraz atmış gibi ilk yarıda 10 sayıya yakın sayı attı tam rakam hatırlamıyorum.

Efehan Danışman' Alıntı:
Fena oynamıyoruz gözüküyor,fakat acaba Selçuk'un kötülüğündenmi bu yoksa bizmi toparlandık.
Fatih üzerinde ölü toprağını biraz atmış gibi ilk yarıda 10 sayıya yakın sayı attı tam rakam hatırlamıyorum.

11 sayı attı

Fakat maalesef ben pek ümitli değilim 1 maç iyi oynar 5 maç kötü...

hatta bana göre Graves Fatihden daha fazla yarar sağlıyor

Bencede Graves daha fazla yarar sağlıyor fakat Fatih'de biraz toparlanırsa takım için çok iyi olur,Efes maçında toparlanıp toparlanmadığı aşağı yukarı belli olur.

Fatih 4-5 sezondur Efes maçlarında sezonun en iyi maçlarını çıkarıyor, haftaya da bu alışkanlığını sürdürür umarım...

işte tecrübe farkı maçın sonunda ortaya çıkıyor. Gerçektende istediimiz zmn çok iyi oynuyoruz birazda şans lzm tabiki, 4 dakikadır sayı atamıyorlardı 13-2 lık bir seri yakaladık :) bu takıma güvenelim arkadaslar...

Alen Hekimbas' Alıntı:
Brown konusunda belki biraz erken bir kanı ama ümitsizim doğrusu

umarım bugünkü tedirgin oyunu adapte sorunu ile ilgilidir
doğrusunu sölemek gerekirse bnde biraz ümitsizim

inş. hemen takıma uyum sağlar :( :( :(

Maçın adamı bence Tolga Tekinalp. Burak-Tolga-Mithat üçlüsü hakikaten bu maçta kendini buldular.Brown'un adapte olması zaman alcak gibi gözüküyor kanımca.Graves double-double yaptı sanırım onun da performansı iyiydi.Fatih de uzun süre sonra katkı sağladı takımımıza.Son bir cümlede Mitchell için.İnşallah son iki maçtaki performansını haftaya da sürdürür...

Bugün kötüydü Denham ama Jet Lagden çıkamamıştır adam daha ayağının tozuyla maça çıktı.4.lüğe bir adım daha yaklaştık kazanarak bugün.

Bukadar çabuk eleştriler yanlış oluyor.Adam daha dün geldi ki bacaklarının titrediğine eminim.Zaman önemli olacak.Daha bildigi bir hücum sekli olduğunu sanmıyorum.Savunmada bir top çaldı. :)

Ama çok heyecanlı olduğu fast breakte topu tutamamasından belliydi.

Maç beklediğim gibi gitti.Fitch'in durumu ise beni biraz üzüyor.Çabuk dönmeli...

yaw denham felaketti bu gün gerçekten .. hele mitchellin alda at dercesine bir smaç pasını elinde bile tutamadı izlenimlerim olumsuz ancak henüz ilk maç adaptasyon yeni geldi vb gibi etkenler..
graves ve fitchi ele alalım ilk oynadıkları maçlarda kendilerini kanıtladılar kumaş iyi olunca belli ediyo zaten :p
Geldiği ligin en iyi 5. skoreriymiş son maçında 26 sayı -6 ribaunt yapmış ilginç doğrusu
;) ;) ;)