GALATASARAY - Cadbury Kent Eng.Yıldızlar

Re: GALATASARAY - CADBURY KENT ENG.YILDIZLAR

Güncel Puan Durumu
adszne.png

:) Sorma Hasan Pazar düşünüp Pazartesi yazmışım akıl sağlığım pek yerinde değil bu aralar :) . Sağolasın düzeltme için.

saatin ne önemi var şamilim.

olaya taraftar gözünden bakarsan hiçbir önemi yok.;)

bizim gibiler gözünden bakarsen evet çok haklısın en azından ataköyden ipekçiye geçer duble duble yapardık;)

ben yine ataköydeyim ve şüphesiz bütün tribünel ruhumla takıma desteğimi vereceğim.

şamil başlığı açtın ataköye gelirsin artık ilk yarı da olsa;)

sayın savcım geldiysen üç kere dikmen de.

Geçen hafta maçın 11?de olmasına kızmıştık ama bu hafta 11?de olsa aşırı sevineceğim hakikaten. 12?de olursa da artık ilk yarıyı izledikten sonra salondan çıkarım üzülerek de olsa.

Takımımızı özledik harbiden, Beşiktaş maçı yaklaşıyor, ısınalım biraz.

Ligin sert takımlarındandır Engelli Yıldızlar. Bir kaza yaşamayız ama son periyoda kadar bize kök söktüreceklerini düşünüyorum. Bu maç Mazzi dışarıda kalır. Böyle sert takımlara karşı pota altını sert tutmak çok önemli.

yıldızlı kardeşlerimizin börek organizasyonu yok herhalde 8)

savcım 10 da gelebilecen mi?bak kalkamazsın yaşlı adamız üşütme bizi oralarda ;) seni metrobusten veya en yakın bölgeden alayım derim 10:30 gibi.

ne de olsa engelsiz aslanlarımızın başlıklarına yazan çizen ilgi alaka olmadığı için arada şahsi muhabbetimizi yapıyoruz dostlarımızla kusura bakmayın.

maça erken gelecek olan, evinde yılbaşı hediyesi şişesi olan ;) buna börekle eşlik edecek olan varsa buyursun gelsin ayrıca.

şamilim sende durum ne;)arkalarda durma . 8)

Ben alışmışım abi Metrobüs'ten inince yolun kenarında salona doğru yürümeye sonra apaçilik yapıp ışıklara varmadan türlü tehliklere karşı yolun diğer tarafına geçmeye :) .

Sen beni Şirinevlerden alsan benim bünye alışmamış rahat batıyor kaldıramam şimdi abi :) .

Ahmet Önder' Alıntı:
savcım 10 da gelebilecen mi?bak kalkamazsın yaşlı adamız üşütme bizi oralarda ;) seni metrobusten veya en yakın bölgeden alayım derim 10:30 gibi.

her sabah 7'de kalkan bu bünye 10'da mı gelemeyecek abi, gülerim buna.. 10:30'da olur.. sorunsuzum, sorun çıkarmayı da sevmiyorum :p

abi, adamlar öğrenci ya, termosla gelinecen sıcak içeçeceklere de razıyız (yalnız hep istiyoruz) :)

Volkan Savcı' Alıntı:
[quote="Ahmet Önder":2lv1km9r]savcım 10 da gelebilecen mi?bak kalkamazsın yaşlı adamız üşütme bizi oralarda ;) seni metrobusten veya en yakın bölgeden alayım derim 10:30 gibi.

her sabah 7'de kalkan bu bünye 10'da mı gelemeyecek abi, gülerim buna.. 10:30'da olur.. sorunsuzum, sorun çıkarmayı da sevmiyorum :p

abi, adamlar öğrenci ya, termosla gelinecen sıcak içeçeceklere de razıyız (yalnız hep istiyoruz) :)[/quote:2lv1km9r]

başlığı esir aldık savcım kimsede yok artık kaynatıyoz vallah.

evet adamlara baksana börek dedik sesleri kesildi başlığa bile girmiyorlar 8) sen termostan bahsediyon ;)

geleneksel yıldızlı börek günleri bitti herhalde. ;)

volkanım sen yine sade poğçayla dikmene hazırla kendini sadece cilalar senin olsun ha ha.

Kaan Duran' Alıntı:
Kulaklarımız sağır oldu çınlamaktan :)

Öğrenci adam her hafta börek yiyemez, simitlerimizi bölüşüp geliyoruz :)

volkan bunlar yan çizdi kardeşim öğrenciyiz falan olaya dramatik bir hava kattılar 8)

neyse savcım dikmen olur kırmızı olur ;) sabah ararım seni.

yıldız siz bizim için hep teksiniz.

biz sizinle 4 senedir 50 kişilik tribünü paylaşıyoruz simitide büyük bir keyifle bölüşürüz ;)

amatör sevda hep arkada ..saat 10 -10 buçuk gibi uygundur katılımlar serbest ;)

teşekkürler unili kardeşlerim.

sizde olmasınız inan salon 10 kişiye oynayacak.

hala börek getiririyorsunuz hala biz göremiyoruz. ;)

[byıldız teknik sizi inan severdik.[/b]
böreği bizsiz yiyene kadar
börek sizin.....sevda bizim

beşiktaş maçında ziyafet verin.