Galatasaray Cafe Crown?un ULEB Kupası Maçları Kanal 24?te

Galatasaray Cafe Crown?un ULEB Kupası Maçları Kanal 24?te

Sezona yaptığı güçlü transferlerle giren Galatasaray Cafe Crown?un bu sezon ULEB Kupası?nda oynayacağı tüm maçlar Murat Murathanoğlu?nun anlatımı ve Yiğiter Uluğ?nun yorumları ile Kanal 24?ten yayınlanacak.

Galatasaray Cafe Crown, ULEB Kupası?nda ilk maçını 6 Kasım Salı günü İspanya?nın Girona takımına karşı oynayacak.

Galatasaray Cafe Crowm ULEB Kupası Maç Programı:

6 Kasım 2007 Salı
Galatasaray Cafe Crown ? Girona (İspanya)

13 Kasım 2007 Salı
Hanzevast (Hollanda) ? Galatasaray Cafe Crown

20 Kasım 2007 Salı
Galatasaray Cafe Crown ? Spirou (Belçika)

27 Kasım 2007 Salı
CSU Asesoft (Romanya) - Galatasaray Cafe Crown

4 Aralık 2007 Salı
Galatasaray Cafe Crown ? Hemofarm (Sırbistan)

11 Aralık 2007 Salı
Girona (İspanya) - Galatasaray Cafe Crown

18 Aralık 2007 Salı
Galatasaray Cafe Crown ? Hanzevast (Hollanda)

8 Ocak 2008 Salı
Spirou (Belçika) - Galatasaray Cafe Crown

15 Ocak 2008 Salı
Galatasaray Cafe Crown ? CSU Asesoft (Romanya)

22 Ocak 2008 Salı
Hemofarm (Sırbistan) - Galatasaray Cafe Crown

(kaynak:www.galatasaray.org)

Bence Kanal 24 te olması iyi oldu :)

Re:

Samet Çelik' Alıntı:
dış saha maçlarınıda kapsıyodur inş.
Sezona yaptığı güçlü transferlerle giren Galatasaray Cafe Crown?un bu sezon ULEB Kupası?nda oynayacağı tüm maçlar Murat Murathanoğlu?nun anlatımı ve Yiğiter Uluğ?nun yorumları ile Kanal 24?ten yayınlanacak.

Sky Türk nekadar para veriyordu e.l maçlarına Kanal 24 ne verecek çok merak ediyorum bilen varsa..
Bu arada Kanal 24 ülker'e yakın bir kanal...
İnşallah iyi bir para vermişlerdir...

ülker grubu fenerbahce ülker galatasaray ve bjk nin maclarını kanal 24 e verdi. turkbaskette yazdıgına gore ozellikle bjk için skyturk kanal 24 un verdigi paraya kadar cıkmışlar fakat yinede kabul etmemişler. efes pilsen yine skyturk te.

Maçlarımızın herhangi bir kanalda yayınlanması güzel ! Ben yayınlamazlar diye düşünüyordum alıştık artık böyle şeylere. . .

arkadaşlar uleb cup konu başlığında tüm bilgileri veriyoruz son zamanlarda basında çıkan takımla ilgili tüm haberler için ayrı konu açılmaya başladı forumu kirletmeyelim lütfen.

Ufffffffffffffffffffffffff püffffffffffffffffffffff
Kanal 24 ha nerden çıktı bu kanal ya ???????????
Artvin in tv vericilerine bomba atacam valla :oops:

ben sefaköyde oturuyorum kanal 24 binası hemen aşağıda ama normal antende bizim evde bile çekmiyor...kısmet uydudan daha popüler kanal tercih edilebilirdi ama ülker işte...

Valla biz de ne kablolu tv ne de digital bir platform var ama Kanal 24 çekiyor.
Sky Türk yok mesela.
Ben kendi adıma o açıdan sevindim, izleyemeyecek arkadaşlar için üzgünüm ama Kanal 24'in çekmesi lazım. Bir arama yapın tv'larınızda.
(bu serie A maçlarını da veren Kanal 24 dimi? -ben başka bilmiyorum çünkü)

arkadaşlar kanal 24 ün sky turkten çok da eksiği olmayacaktır.. uyduda, digiturkte, kablo tvde var.. normal çatı anteni ile tv izleyen çok az insan kaldı.. en yıkık gecekonduların üzerinde bile çanak antenleri görebiliyoruz..daha yaygın, daha çok izlenen bir kanalda olmasını herkes ister ama bu sınıf bir kanal verecekse ve bu kanal ntv değilse pek de yapacak bir şey yok.. ayrıca kanal 24 ün spor müdürü ntv den giden serkan korkmaz olması lazım.. ntv ile sık sık paslaşıyorlar.. serie a yı beraber yayınlıyorlar.. murat murathanoğlu ve yiğiter uluğ da ntv ekibinden ama vermişler işte adamları.. bence çok da karamsar olmayalım bu konuda..