GALATASARAY-EFES serisi kaç kaç biter?

Galatasaray-Efes Pilsen serisi kaç kaç biter?

• Galatasaray:3-Efes:1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    109
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merak ediyorum forumumuzun basketbol bilgisi ne kadar fazla.Bende dahil olmak üzere ne kadar anlıyoruz basketboldan.Onun için bu anketi yapmak istiyorum.

güzel insanlar zaten galatasaray-efes pilsen serisi hakkında konu var. ikinci bir konuya ne gerek var. rica edin diğer konuya anket eklensin. ordan devam edilsin.

Realist yorum:Efes:3 Galatasaray:0
Duygusal yorum:Galatasaray:3 Efes:2

Gönlümün istediği seçeneği yani duygusal yorumumu işaretledim.Ama kilit nokta ilk maç.ilk maçta ne yapıp yapıp kazanmalıyız yoksa tur gider.Ama ilk maçı kazanırsak eleyebileceğimizi düşünüyorum

emrah çelebi' Alıntı:
Merak ediyorum forumumuzun basketbol bilgisi ne kadar fazla.Bende dahil olmak üzere ne kadar anlıyoruz basketboldan.Onun için bu anketi yapmak istiyorum.

Emrah Abi yanlış tahmin eden basketboldan anlamıyor demek mi oluyor :)
Eğer öyleyse tüm iddaa yorumcuları bir halttan anlamıyor demek geliyor içimden :)

Can gibi düşünüyorum.
Mantıksal olarak 3-1 Efes.
Duygusal olarak 3-2 Galatasaray.

Can Akan' Alıntı:
Realist yorum:Efes:3 Galatasaray:0
Duygusal yorum:Galatasaray:3 Efes:2

Gönlümün istediği seçeneği yani duygusal yorumumu işaretledim.Ama kilit nokta ilk maç.ilk maçta ne yapıp yapıp kazanmalıyız yoksa tur gider.Ama ilk maçı kazanırsak eleyebileceğimizi düşünüyorum

Efes serisinin başka olacağına inanıyorum Beşiktaş serisinin son maçındaki
takımdaşlık ruhu devam ederse seride ki ilk maçıda alırsak
3-2 veya 3-1 Turu geçeriz finalde de kim çıkarsa çıksın ŞAMPİYON OLURUZ.

Eğer takımımızdakilerin 3lük sevdası olmaz ise,Efesi biraz zorlicağımızı düşünüyorum,ancak Efesin turu geçiceğini düşünüyorum. :oops: :? :(

3-1 Efes alır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...