Galatasaray - Fenerbahçe (Canlı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yıldız isimler götürüyor işi görüşüne katılmıyorum. Dee kötü bence, Tina da yeni yeni toparladı. Prince ve Syl bu ikisinin daha gerisinde genel bakışa göre. Gerçi Syl Tina'dan savunmasıyla çok daha ön plana çıkıyor ama.

Şükran Albayrak, daha sonra kekeleyip ne diyeceğini şaşırsanda evet "malesef" 38-44, maç sonunda da kekelemen dileğiyle.

Yıldız isimler götürüyor işi görüşüne katılmıyorum. Dee kötü bence, Tina da yeni yeni toparladı. Prince ve Syl bu ikisinin daha gerisinde genel bakışa göre. Gerçi Syl Tina'dan savunmasıyla çok daha ön plana çıkıyor ama.

Yeri burası değil ama sırf bu özelliğinden dolayı euroleague de Fowles'in oynaması gerektiğini düşünüyorum.

Yabancılarımız çok iyi değil organizasyon yok falan filan ama 6 sayı öndeyiz bide yabancılar gününde olup organizasyon olsa maç 60-20 olurdu herhalde:)

2 çeyrekte de basketbolun dorğularını yapmyıoruz ki. Yıldız isimlerimiz bitiriyor işi. Organizasyon adına en ufak bir şey yok! Peeh!

Mutlu olacaksınız degilmi kaybedersek? Fener mi yapıyor basketbolun dogrularını sahada?

Sayın gsbasket yönetimi. Bu maçı kazanırız yada kaybederiz bilmiyorum ama ben bu forumda bu tip insanlar görmek istemiyorum.

Mutlu olacaksınız degilmi kaybedersek? Fener mi yapıyor basketbolun dogrularını sahada?

Sayın gsbasket yönetimi. Bu maçı kazanırız yada kaybederiz bilmiyorum ama ben bu forumda bu tip insanlar görmek istemiyorum.

Beni şikayet mi ediyorsunuz? Takım galipken bile bu takımın koçu Ceyhun yıldızoğlu Twittır'da (hakkında olumsuz konuşulan) en çok konuşulan 10 isim arasına giriyorsa..Ne desem bilemedim. Gani Müjde gibi: HİÇ.

Şükran Albayrak, daha sonra kekeleyip ne diyeceğini şaşırsanda evet "malesef" 38-44, maç sonunda da kekelemen dileğiyle.

Bir tek benmi farkettim diyordum, neyse yalnız değilmişim. Ben hala Ceyhun hocanın etkisini görmedim. Ve güven vermiyor. Takım ise ilk çeyrek kaybetmeye adaydı. İkinci çeyrek mantıklı oynadık. Maç geneline yayarsak mantığımızı kazanırız.

Alan savunması ile alınan ribountlarla çok hızlı hucuma çıkmaya devam edersek fark açılır.Pota altında sertlikten kolay sayı vermekten kaçınırsak maç bizimdir.Taurasi fazla zorluyor prince nin eli sıcak ayrıca fenerlilerin en korktuğu oyuncuydu maçtan önce korktukları kadar var.Geçen yıl Fb yi moskovoda tek başına devirmiş.. kazanacağımıza inancımız sonsuz haydi kızlar..

Kesinlikle katılıyorum. Tina topu potadan uzak aldıkça verimi düşüyor bana göre. Bunun nedeni de tecrübesizliği. Dee orta mesafe yerine Prince gibi içeriyi zorlayarak şutunu kullanmalı. Işıl yine çok durağan oynamaya başladı. Son maçta oynadığı gibi hızlı hücumları zorlamalı biraz.

Fener alan savunmasında fazla zaman kaybediyor. Birebir savunma yapamıyoruz zaten alan savunmasında ısrar etmeliyiz. Son olarak hücumda uzunlara topu potaya yakın vermeliyiz. Takım bunu pek yapamıyor. Bir kaç pozisyon başarabildik bunu sadece. O pozisyonlarda da oldukça rahat sayı bulduk.

Onlar bu güne kadar çok önemli görünen hiç bir maçı kazanamadılar bize karşı (cumhurbaşkanlığı kupası bugünki tr kupası ki bence bu kupayıda alacağız.) geriye kalıyor tr ligi ve el ikisindede bunlara kupa göstermeyeceğimize eminim takımımız bence tam zamanında form tutmaya başladı tr kupası ardından elde final ligde psikolojik olarak bitik bir fener olurki (cumbaba-tr kupası- ve el de ezeli rakibinin gerisinde kalmasıyla) ordada devirir şampiyon oluruz..

Bende sizin gibi bu tip insanlar görmek istemiyorum.Ne yapıcağız şimdi?Her eleştiriye Galatasaray ismine bir şey söylenmiş kabul edip olayı farklı yerlere çeken insanlardan.
Adam doğru bir şey söylemiş.Nasıl öyle bir anlam çıkardınız o mesajdan anlamadım.Eleştiride artık yasak arkadaş.Hala Ceyhun Yıldızoğlunu savunanları gördükçe kendimden geçiyorum.

Eğer ki berbat 1. periyot için Ceyhun hoca suçlu ise 2.periyot Ceyhun hoca başarısıdır. Eğer geri dönüşümüzü oyunculara borçluysak fark yememizi de oyuncalara bağlamalıyız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...