Galatasaray - Fenerbahçe (Canlı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Final maçı oynuyoruz bu ne dengesiz bi oyun anlamadım gitti. Ceyhun Bey takımı özellikle kafa olarak nasıl hazırladı yada hazırlayamadı merak ediyorum. İlk periyoddaki saçmalıklar geri döndü.

Takım farkı eritirken hızımızı kesmek için mola alır 13-0 seriyi izler. Nasıl bir adamsın anlamıyorum kafayı yicem arkadaş yemin ederim.

bu takımda sistem falan yok. koç zaten kenardan izliyor seyirci gibi. kapattım maçı izlenecek hali yok

Bunu sezon başından beridir burada dile getirmeyen kalmadı ama sanırım bunu görmeyen sadece yönetim !
Yahu 3,periyodun sonunda Prince olmasa sadece 3 sayı atmış olacaktık.İnanılır gibi değil..

Prince'i kenara almak lazım maçı kazandırır falan Allah korusun.

Kesinlikle.

Sadece koçluk bir durumda yok.Koskoca periyotta sadece 7 sayı atmış ise bu takım, oyuncuların da eleştirilerden nasibini alması lazım.Bir günah keçisi ilan edip ona demediğimizi bırakmadık.Bütün suç koçta mı ? Anladım ki bu takımda vazgeçilmez hiç bir oyuncu yok.Sene sonu mırın kırın eden hiç bir oyuncu bu takımda kalmamalı.

Sadece koçluk bir durumda yok.Koskoca periyotta sadece 7 sayı atmış ise bu takım, oyuncuların da eleştirilerden nasibini alması lazım.Bir günah keçisi ilan edip ona demediğimizi bırakmadık.Bütün suç koçta mı ? Anladım ki bu takımda vazgeçilmez hiç bir oyuncu yok.Sene sonu mırın kırın eden hiç bir oyuncu bu takımda kalmamalı.

Kubilay koç en büyük etken, iyi oynayanı kenara alıp kötüde ısrar eden adam öncelikli suçludur...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...