Galatasaray-Fenerbahce (küçük erkek )

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
G

Guest

Misafir
bu maç çok önemli haftasonu galiba daha tarih belli değil ama herkes gelsin lütfen..ben buraya yazcamm maç ne zman

gerçeketn türkie finalleri için önemli bir maç yine HASOYA büük iş düşcek

7 NUMARA HASAN KEMALOĞLUUUU

gelebilenler gelsin gerçektende seyirci desteğine ihtiyacımız var :claps :atki

sağ kalırsam gelcem inşallah ölmezsem ordaım.. 7 NUMARA HASAN KEMALOĞLUUUU

ben 10-batuhan herkesi fb maçına bekliyorum taraftar desteğine ihtiyacımız var

birazcık takıma gaz wermeniz lazım bu boyle gıtmez butun maçlara gelmeniz lazım özellıkle f-b maçına en fazla ua-florya geliyo maçlara

ORDAYIZ BATUHAN MERAK ETMEEE

7 NUMARA HASAN KEMALOĞLUUUUUU

maçın gününün ve saatini geçersenizgelirim söz

ya bn cooooooooookkkkkkkkk heyecanlıyım aklımdan çıkmıyo işalla a-takım mçından sonra olur :atki

Of of şimdi ben orada olocaktım hep beraber nasıl coşar ve nasıl çoştururduk ki ama olsun helal olsun sizin gibi taraftara bizim gibi taraftarlara ancak Şampiyonluk yakışır...

woody olum her şeyden sonra hasan kemaloğlu yazma utanıyorum olum nese yinede iltifatların için saol senide maça bekliyorum(bu arada cem abi benim msn hecklendi kusura bakma) :oops: :shock: :(

hasan' Alıntı:
woody olum her şeyden sonra hasan kemaloğlu yazma utanıyorum olum nese yinede iltifatların için saol senide maça bekliyorum(bu arada cem abi benim msn hecklendi kusura bakma) :oops: :shock: :(

Galatasaray basketbol altyapı sporcuları ne çekiyor bu msn hack lenmesinden . Garip ...

allah aşkına birisi sölesin bu maç ne zaman hasana söz verdik maça gidicez ama ne zaman bilmioz HASAN olum yazıver şuraya meç ne zamn saat kaçta hadi olum ya

HASAN KEMALOĞLUUU :eek:key :claps :atki :atki :atki :atki :atki :atki :atki

Maç çarşamba günü BAYRAMPAŞA spor salanunad saat 18.30 da :atki :atki :atki :kop :kop :kop :kop :kop

Beyler maç çarşamba günü bayrampaşa spor salonunda saat:18.30 da dır gelebilen uA lar lütfen gelsin bilet ücretsizdir ayrıca fb den intikamımızı almanın zamanıda geldi

Admin notu: ifb gibi terimler kullanmayalım. Fenerbahçe yazmak uzun gelse bile fb yazın en azından lütfen.

bn btuhanın arkdşıyım hakkatten 3'lukleri çk guzel we ihşallah :atki yeneriz bnde mça gelcem ama batuhanın ayağı skat :oops:

batuhanın şifresini girdim yanı orda batuhan yazdığına bkmayın

bn artık foruma yazamam çnku altypıdan hocalar kızıyo :oops: :oops: :oops: