Galatasaray Kadın Basketbol Takımı 2024/2025 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

🟡🔴 Cecilia Zandalasini'ye verilen yüksek maaştan dolayı Karlie Samuelson transferi çıkmaza girdi. #Galatasaray
(Via : CoachRookie)

Son düzenleme:
Natasha Howard zaten ayağı kırık olduğu için en az 1,5 ay yok. Transfer gündeminde olmaması normal.
Karlie Samuelson yerine Ceci transferi de bence doğru hamle. Güncel form durumuna bakılırsa Ceci,Samuelson’dan daha iyi ama F/P açısından bakıldığında Ceci yerine başka bir oyuncu alınabilirdi.

Ceci'ye verilen maaştan dolayı Karlie Samuelson transferi iptal olduysa WNBA'den kaliteli bir oyuncu nasıl transfer edeceğiz merak ediyorum.
Ceci dışında pahalı kimse yok şuan, natasha howard bekletiliyor olabilir sakatlıktan dolayı uzarsa iptal olur.gündemde yok deniyor ama bilmiyorum. Bence samuelson gereksizdi zaten iyi oyuncu fakat ceci varken ikisi olmaz, daha iyi daha yaratıcı bi amerikalı alınmalı zaten. Ogunbowale seviyesi zorlanmalı yoksa bu takımdan bi cacık olmaz.

Fener jonguel jones'uda almış geçmiş olsun şimdiden. Biz ise halla kore liginden adı sanı belli olmayan topçuları alalım. Sözde bütçe yükseldi, yine hüsran bi sezon olucak.Efsane koç'ta getirsen vizyon ve misyon halla aynı.
Yıkıl Gs basket şubesi enkazını göreyim!!!

FB'de Jones'un gelişi bence Emma'nın gidişi demek olabilir. Tabi gidiyorsa da olabilecek en iyi ikame, kalıyorsa da uzun rotasyonunun kalitesini tavana vurdular demek. Kısa almayacaklar mı merak ediyorum tabi

Jones 4 numara da oynuyor.
Jones'un gelişi Emma'nın değil,Collier'in gidişini gösteriyor.
Jones'un Avrupa pasaportu olduğu için fb 1 tane kıta dışı yıldız guard alır diye düşünüyorum.
Gabby Williams ve Julie Allemand transferlerinden sonra +1 WNBA yıldızı guard gelirse şaşırmam.

Yav bitmiyor mu bunlarin paraları ya, yemin ederim lanet ettim. 2 kuruş bütçe düşürseler antu da Twitter da kıyamet kopar, yönetimleri insan içine çıkmayacak hale gelir. Bizim aptal taraftar hala ekonomik kâr zarar edebiyatı yapsın, fenerin altında ezilmemize izahat arasın. vallahi iğreniyorum, fener taraftarından çok Galatasaray taraftarından iğreniyorum. Bunlar hep bu taraftarın günahı.

Yav bitmiyor mu bunlarin paraları ya, yemin ederim lanet ettim. 2 kuruş bütçe düşürseler antu da Twitter da kıyamet kopar, yönetimleri insan içine çıkmayacak hale gelir. Bizim aptal taraftar hala ekonomik kâr zarar edebiyatı yapsın, fenerin altında ezilmemize izahat arasın. vallahi iğreniyorum, fener taraftarından çok Galatasaray taraftarından iğreniyorum. Bunlar hep bu taraftarın günahı.
İyi de o kafayla gidip üç sene sonra şubeyi kapatmak daha mı doğru...Adamların başkanı zengin, şirketleri ve şirketlerinin iş yaptığı şirketler vasıtasıyla devamlı buraları finanse ediyor...Futboldaki başarısızlığını buralarla, amatör şubelerle biraz ağır tabir olacak ama mastürbasyon yaparak kulübü tatmin ediyor. Kimse bu şekilde EL'de şampiyon olmayı hatırlamaz...Anlık haz alırsın sabahına unutursun...

Yahu öyle de o bambaşka bir mevzu. Galatasaray'ın yan branslarinin hepsi 10 senedir başı kesik tavuk gibi takılıyor ortalıkta. Ya parası yok ya maaşları odenmiyor ya butceleri çar çur ediliyor. Emma gidecek muhabbeti ve acaba bu sene dağılıyorlar mı düşüncesinden sonra heriflerin dizdiği kadroya bak. İnsanın gücüne gitmesin de ne yapsın.

Dün oynanan Atlanta Dream-Minnesota Lynx WNBA maçında Ryhne Howard sakatlandı ve büyük ihtimalle sezonu kapattı.
1-2 yerde Galatasaray'ın Ryhne Howard'ı transfer etmeye yakın olduğunu okumuştum. Bu transfer haberleri eğer doğruysa Ryhne Howard'ın sezonu kapatması bizim için çok kötü oldu.