Galatasaray - Karpaty Lviv | UEFA AL. Playoff 1. Maç

Tribünler Harry Kewell diye inliyor, haketti de. İlk yarıdada arkadaşlarına çok kızdı kendinize gelin diye. Bu gün Harry Kewell ne kadar büyük bi futbolcu olduğunu ne kadar önemli bir karakter olduğunu bir kere daha gösterdi.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Tribünler Harry Kewell diye inliyor, haketti de. İlk yarıdada arkadaşlarına çok kızdı kendinize gelin diye. Bu gün Harry Kewell ne kadar büyük bi futbolcu olduğunu ne kadar önemli bir karakter olduğunu bir kere daha gösterdi.
Taraftar sadece Harry Kewell diye bağırdı.Ama Baros ta hakediyordu bence.

İkinci yarı çok iyi oynadık hakkını verelim, Rijkaard'ın istediklerini bir nebze olsun yapabildiklerinde neler olduğunu şahsen ben gördüm ikinci yarıda.

Rijkaard motive edememis takimi, Kewell motive etti.
Büyüksün Kewell...

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
İkinci yarı çok iyi oynadık hakkını verelim, Rijkaard'ın istediklerini bir nebze olsun yapabildiklerinde neler olduğunu şahsen ben gördüm ikinci yarıda.

Abi bişi dicem ama gerçekten hakaret amaçlı değil ona göre sonra kızma bana ;)

Sivas maçında kondisyon sorunu ile dökülen bir takım ilk yarı şu oyunu oynadıktan sonra üstelik 2-0 geriye düşmüşken.İkinci yarı sahaya çıkıp 90+3'e kadar deli dana gibi koşup,pres yapabiliyorsa bunun tek sebebi ilk yarıda verilen tepkinin ardından oluşan g.t korkusudur gibime geliyor.

Hakan Balta her maç hata yapıyor.Bu takımda yeri yok bence.Maç boyunca tek bir bindirme dahi yapmadı.Son 10 dk oynayan Serkan bile ondan daha çok bindirme yaptı.

İsteyince oluyor demek !

Deplasmanda da böyle istersek gruplara kalırız güveniyorum takımıma.

Doğan SAĞLAM' Alıntı:
[quote="Şamil Turançiftçi":14a75e1r]İkinci yarı çok iyi oynadık hakkını verelim, Rijkaard'ın istediklerini bir nebze olsun yapabildiklerinde neler olduğunu şahsen ben gördüm ikinci yarıda.

Abi bişi dicem ama gerçekten hakaret amaçlı değil ona göre sonra kızma bana ;)

Sivas maçında kondisyon sorunu ile dökülen bir takım ilk yarı şu oyunu oynadıktan sonra üstelik 2-0 geriye düşmüşken.İkinci yarı sahaya çıkıp 90+3'e kadar deli dana gibi koşup,pres yapabiliyorsa bunun tek sebebi ilk yarıda verilen tepkinin ardından oluşan g.t korkusudur gibime geliyor.[/quote:14a75e1r]
Aynen öyle çok doğru teşhis :) .