Galatasaray Kupa Yolunda (İlk Rakip: Botaş)

FB maçı öncesi takım için olabilicek en iyi maç senaryosu bu olsa gerekti. Tamika ısınıyor Agustus ve Fowles devam ediyor Işıl geri dönüyor ve diğerleride formunu ufak ufak yükseltiyor. Süper oldu gerçekten Fbye yazık olucak

Büyük ve güzel bir rastlantı sonucu maçtaydım...Tamika'nın ne kadar büyük oyuncu olduğuna tekrar şahit oldum...Tamam Fowles ve Augustus birer yıldız ancak Tamika farklı hakikaten...Şeklini koydu diyelim...Liderlik ayrı meziyet...Sahada olandan değil kenarda olanlardan bahsediorum...Fenerbahçeli oyuncular maçı izlemek için tribünde yerlerini alsada sanırım maça giriş biraz korkutmuş olacakki yanlarına gelen birisi tarafından uyarılıp kaldırıldılar...

Işıl bir başkaydı bugün,çok güvenliydi ve sahada herşeyi yapabileceğinin tekrar farkına varmış gibiydi...

Öncelikle Bugün Mersinde ve Antepte maça gelen GS taraftarlarına çok teşekkür ediyorum. GS taraftarını istediğimiz şekilde desteklediler...

Takıma gelince, bugün atışlarımızda şans yanımızdaydı bu gerçek. umarım yarında yanımızda olur. Takımın iyi olmasının iki faktörü var. 1-Tamika ile alakalı oyunlar çizilmiş. 2- takım oyundan zevk almaya çalışıyor. bunu hep derim. Takım oyundan zevk almalı. baskı yaşamamalı. Özellikle basketbolda taraftar basjkısı çok etkilidir. İşte oyundan zevk alınması durumunda bu etki etmez size. Bu sene bir çok takımı İpekçi de yenmemizin sebebi seyircidir. Takım artık dümene geçti. Bizleri utandırmayacak. Yola devam...

2 gündür salondayız, diğer 7 takımın hiçbiri bizim kızlara gösterilen sevginin yarısını bulamadı tribünlerde.
Diğer 7 takımın hiçbiri bizim kızların yarısı kadar oynayamadı.
Devam be aslanlar, hız kesmeyelim...

Maç için söylenebilecek fazla bişey yok. Rahar bir maç oldu. Tribünde takımı yalnız bırakmayan Antep'li taraftarlara da helal olsun.

Unutmadan tribünde yaşı 7 ile 12 arasında değişen baya kardeşimiz vardı maçtan önce çok ateşli bir şekilde tezahürat filan yaptılar...Çok güzellerdi..Hatta diğer tayfaya sarı kırmızı yapalım karşılıklı diye çok çabaladılar...Birkaçkezde yaptılar...Herkesin yüzünde tebessüm tabi...Sanırım bir kuruluştan toplu olarak gelmişlerdi ama baya fanatiklerdi hani...:D

Bu Antep'teki salonun potalarını sevmiş gibi görünüyor bizim kızlar, yarınki maçta da aynı şut performansını bekliyorum inşallah :D.
Bu arada bi bu maçta yapılan anonslara bakın bi de bizim Yalçın Dümer'inkilere. Maçı canlı izledim Sports TV den harbiden daha da kıl oldum Yalçın'a..