Galatasaray | Mayıs 2018 Seçimli Genel Kurulu

Sizce hangi isim Galatasaray başkanı olmalıdır ?

• Mustafa Cengiz

Oy: 36 64.3%
  • Dursun Özbek

Oy: 2 3.6%
  • Ozan Korkut

Oy: 18 32.1%
  • Ali Fatinoğlu

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    56
Bence Sayın Dursun Özbek, seçilmediğine pek üzülmesin, hatta sevinsin; çünkü, taraftarın kendisi hakkındaki duyguları ve tansiyonuna bakıldığında, belki de, olası çok daha nahoş olaylar böylece kendiliğinden bertaraf oldu.

Mustafa Cengiz'i tebrik ederim. Listesi pek matah olmasa da Dursun Özbek belasından bizi kurtardığı için teşekkür ederim.

1 - Dursun Özbek kaybettiği için mutluyum fakat seçimin en güçlü listesi kaybettiği için üzgünüm.
2 - Bu güçlü listenin başına Ozan Korkut'u düşünmek kimin projesiydi çok merak ediyorum.Bu güçlü listeye yazık oldu.
3 - Ozan Korkut'un listesinin bu kadar az oy alması çok garip,belli ki Dursun seçilmesin diye üyeler Mustafa Cengiz'de birleşti,haklılar sonuçta
4- Dursun'u 2 kere o salondan yenik bir şekilde gönderen Cengiz'in bu kadar sevilmesi normal
5 - Galatasaray Spor Kulübüdür derken artık bazı kişiler utanmalı.
6 - Adnan Öztürk bence üyelikten bile istifa etmeli,bir zamanlar umudumuzdu,şimdi gelinen nokta ortada,hala anlamış değilim Korkut'un listesine giriyor ve başkan adayı olmuyor
7 - Ozan Korkut'un yerinde olsam bundan sonra yönetimlere bile girmem,bir macera arayışı yüzünden kendisi ön plana koyuldu ve onada yazık oldu,düzgün bir insan
8 - Artık Galatasaray kongrelerinde sosyal medyanın ve taraftarın etkisi çok büyüktür
9 - Mustafa Cengiz yönetiminin uzun soluklu olacağını düşünmüyorum,umarım baş harfi B olan bir kanalın futbol programına malzeme olunmaz
10 - Bu yönetimle ilgili en azından basketbolda yapacakları hamleleri bekleyeyim diyorum,sonra bol bol yazarım
11 - Sürekli Euroleague 'de zirve mücadelesi veren bir GS basketbol takımını görme hayaliyle yaşıyorum,bu hayal için yaşadığım sürece imkanım neyse o doğrultuda sözümü söyleyeceğim,yazılarımı yazacağım
12 - Bazen bazı şeyler çok güzel başlar,önemli olan nasıl sürdüğü ve dahada önemlisi nasıl sonuçlandığıdır

Galatasaray'ımız Dursun Özbek belasından artık sonsuza kadar kurtulmuştur. Hayırlı uğurlu olsun.

Mustafa Cengiz'den tek beklentim, futboldaki bu yapıyı bozmaması, işler kötü gitse bile direnebilmesi; bir de basketbol başta olmak üzere amatör branşlarda doğru yapılanmayı sağlayabilmesi.

Taraftar nasıl teker teker doğru yola ulaştırdıysa kulübü, umarım sayın Cengiz’i de doğru yapılanmaya ulaştırır. Benim de hayalim amatör branşların üvey bırakılmaması. Neticede Fatih hoca döve döve adam ediyor futbol branşını, mühim olan basketbol-voleybol.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

DÖ denen Çiçek Abbas kılıklı gereksizden kurtulduğumuza göre bak aklıma geldi yine keyiflendim:) Nasıl postaladık ama hahaha yaa öyle kaçarsın salondan yağlı surat!

Neyse şimdi Mustafa Cengiz'in yanısıra diğer adaylar da seçilememiş olsalar da faydalı projelerini paylaşmalı, hep birlikte hareket etmeliler. Özellikle amatör branşları artık bir düzene koyma zamanı geldi.

Dursun Özbek'ten nefret ediyorum ama hakaret etmek yakışmıyor hiç.

Ve tarihi bir kongrenin daha eşiğine geldik.Adayım Ozan Korkut'tur,çeşitli platformlarda kendi irademle ona destek için elimden geleni yaptım.Yazacağım çok şey var,yaz yaz bitmez şimdilik kendimce son durumu yazayım

Ozan Korkut 1400 ile 1500 oy civarı alır
Mustafa Cengiz 1300 ile 1400
Dursun Ö 1000 ile 1100 arası
Ali Fatinoğlu 200 ile 300 arası

Bu tahminlerime göre en en düşük katılım
3900
En yuksek katılım ise
4250

Ali Fatinoğlu dışında kongre tahminlerim tamamen boş çıktı.Normal şartlarda sonuçlar böyle olacaktı,katılım tahminim olan 4250 nin üstüne gelen + 550 katılımı saymazsak.

Biz burada defalarca birleşme çağrısı yaptık,seçim günü üyeler Kırmızı ve Gri arasında bir tercih yapmışlar ve Gride birleşmişler.Bu seçime Dursun Özbek girmeseydi sonuçlar çok farklı olurdu.Yoksa Ozan Korkut'un o listesi asla ama asla bu kadar düşük oy alamaz.Ayrıca üyeler Ozan Korkut'u pek ciddiye almamışlar,üyeler demek ki güven kriteriyle hareket ediyorlar.Genç başkan adaylarına şans vermiyorlar.Burada tek suçlu Ozan Korkut'u ön plana süren kişidir.

Dursun Özbek seçilmesin diye zayıf bir listeye oylar verildi.Zayıf listeler asla 3 yılı tamamlayamazlar.Mustafa Cengiz koltuk sevdalısı biri gibi görünmüyor ama tabi koltuk bu oturunca o koltuğu bırakmak isteyeni ben görmedim.Makamlar tatlı geliyor demek ki insanlara.

Sonuç olarak Tevfik Fikret Salonunda yeni bir kongre için 3 yıl beklemeyeceğiz. ( 28 Mayıs 2018 - Pazartesi )

Ali Fatinoğlu dışında kongre tahminlerim tamamen boş çıktı.Normal şartlarda sonuçlar böyle olacaktı,katılım tahminim olan 4250 nin üstüne gelen + 550 katılımı saymazsak.

Biz burada defalarca birleşme çağrısı yaptık,seçim günü üyeler Kırmızı ve Gri arasında bir tercih yapmışlar ve Gride birleşmişler.Bu seçime Dursun Özbek girmeseydi sonuçlar çok farklı olurdu.Yoksa Ozan Korkut'un o listesi asla ama asla bu kadar düşük oy alamaz.Ayrıca üyeler Ozan Korkut'u pek ciddiye almamışlar,üyeler demek ki güven kriteriyle hareket ediyorlar.Genç başkan adaylarına şans vermiyorlar.Burada tek suçlu Ozan Korkut'u ön plana süren kişidir.

Dursun Özbek seçilmesin diye zayıf bir listeye oylar verildi.Zayıf listeler asla 3 yılı tamamlayamazlar.Mustafa Cengiz koltuk sevdalısı biri gibi görünmüyor ama tabi koltuk bu oturunca o koltuğu bırakmak isteyeni ben görmedim.Makamlar tatlı geliyor demek ki insanlara.

Sonuç olarak Tevfik Fikret Salonunda yeni bir kongre için 3 yıl beklemeyeceğiz. ( 28 Mayıs 2018 - Pazartesi )
Beklemedik. ( 23 Mart 2019 )

Son düzenleme:
Galatasaray'ın 27. Asliye Hukuk Mahkemesi'ne açtığı tedbir talebi onaylandı. Bu kararla seçim kararı alma zorunluluğu ortadan kalktı.