Galatasaray taraftarı Türkiye'nin en iyisi!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
G

Guest

Misafir
Gurovic: Galatasaray taraftarı bence Türkiye'nin en iyisi, bende onların desteği ile motive oldum.

Avrupa'da ve Türkiye'de elimden geleni yapacağım!

Kaynak:GS.ORG Sarı-kırmızı medya.
----------------------------

TEŞEKKÜRLER GUROVİC!

AMA DAHA HİÇ BİRŞEY GÖRMEDİN:)

Son 3 maça bakarak biraz mahçup oldum Guroviç'e karşı :) ama inşallah sorunlar aşıldığı zaman Galatasaray taraftarının her zaman sporcusunun arkasında onu destekleyici, itici ve motive edici bir güç olduğunu Milan görecek inşallah. Birde ozaman Guroviçle bi röportaj yapılsın sonra alalım görüşlerini.

Çok şaşırdım.Bende yabancılarımıza karşı mahçup olduğumuzu düşünüyordum.
Bu hiç bir şey değildi fb maçından sonraki ropörtajını çok merak ediyorum.

adam bariz dalga geçmiş veya birileri taraftarı gazlıyor bu adam yıllarca yunanistanda,sırbistanda oynamış red star-partizan taraftarını belgrad sokaklarında biribirine katmış,Grobari nin ölüm listesine girmiş ve hayatta kalmış , Pionir den çıkmış bi adamdan bahsediyoruz.Ayhen şahenkteki son maçlardaki taraftar ilkokul öğrencisi sırpı bile etkiemez sanki adam faroe adalarından falan geldi!
valla dediğim gibi birileri ya PR yapıyor guroviçin, yada milan bayaa bayaa dalga geçmiş taraftarımızla

Herif ruh okşuyor işte. Abartmaya lüzum yok. Sonuöta 4-5 kişinin onun lehine bağırnması bile hoşuna gittiğine eminim. Çünkü nasıl bir ülkede ve ona nasıl bakıldığını az çok bildiği bir yerde.

Çok izledik yunanistanda sırbistanda maç galiba kıyas yapabiliyoruz. Adam efes maçını izleyip verdi bu ropörtajı. Bakın size Maldini'den bir cümle aktarayım "kimse beni inandıramaz o statta 20 bin kişi olduğuna" diyor. Boşuna cehennem demiyoruz denmiyor. Orayı cehennem yapan mecidiyeköy'ün trafiği değil takdir edersiniz. Benide bizim böyle kendimzi ne olursa olsun geride görmemiz öldürecek. Galatasaray taraftarı en az o saydığın taraftarlar kadar ateşlidir hocam önce sen kendinle yada bizle dalga geçme istersen.
İnşallah şu sorunlar aşılınca dost düşman herkes görecek galatasaray taraftarının büyüklüğünü gerçi Ankarada herkese gösterdik ama anlaşılan dostlarımızın görmek istedikleri var henüz.

Gurovic bence ona gösterilen ilgiye karsılık bunu sölemis cunku her mac en fazla ona bagrıyoruz salonda 200 yada 2000 bin kiside olsa oda bunun farkında olucak kadar zeki bir adam !!! Ki neye göre en iyiyiz tartısırım beste toplu bagırmakda carsı en iyisi; degil turkiyede dünyada !!! dogrusunu sölemek gerekiyosa

Bana inandırıcı gelmedi sadece Şamil ,bencede birileri Türkler övülmekten çok hoşlanır vecizesini guroviçe söylemiş.

ben zamanında ki Ali samiyen den bahsedmiyorum hocam
bu seneki ayhan şahenkten bahsediyorum.Ben Galatasaray taraftarı yunandan sırptan daha az fanatik demedim,demem, diyen de kötü niyetledir. Benim kastım guroviç profilindeki bir oyuncuda hayranlık bırakacak, bi taraftar şovu yapılmadı ayhan şahenkte henüz(Asvel maçı 2.yarısı hariç).

ayrıca Bence Ali samiyende artık cehennem falanda değildir, o eskilerde kaldı....zor bir deplasman diyebiliriz maalesef.

Tekrar söylüyorum Guroviç o röpörtajı Geçen sene Abdi İpekçide oynanan yaklaşık 10 bin Galatasaray taraftarının takımını nasıl desteklediğini görüp vermiştir. Beste yapmada çarşı ama takım desteklemede galatasaray taraftarı 1 numaradır. Dünyayı bilmem ama türkiyenin en bilinçli taraftar topluluğu galatasaraydadır.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Tekrar söylüyorum Guroviç o röpörtajı Geçen sene Abdi İpekçide oynanan yaklaşık 10 bin Galatasaray taraftarının takımını nasıl desteklediğini görüp vermiştir. Beste yapmada çarşı ama takım desteklemede galatasaray taraftarı 1 numaradır. Dünyayı bilmem ama türkiyenin en bilinçli taraftar topluluğu galatasaraydadır.

Senin dedigin olay 2000 yılında bitmistir ozamanlar taraftar mac aldırta biliyodu cünku 90 dakıkada bile mac ceviricek potansiyel oldugunu bılıyorduk takımın 2000 yılından sonra hangi takıma yenik düssekde bizim takım alır diye inanılmaz destek verildi yada (tromso,helsinborg) gibi takımlara yeniliyosan cehennemlık olayın bitmis demektir !!!Bence carsıdır zaten carsıda kendını 2000 yılından sonra inanılmaz bir gelisime sokmustur bugun liverpool macını bjk degil carsı kazanmıstır en yakın vede güzel örnek size !!!

Tekrar söylüyorum Guroviç o röpörtajı geçen sezon Abdi ipekçide oynanan Yaklaşık 10 bin galatasaray taraftarının takımını desteklediği maçın bantlarını izleyip vermiştir. Haklısınız bu senen bazı sorunlardan dolayı takım layıkıyla desteklenmedi ama sorunlar hallolunca emin olun herkes görecek.
Birde çarşı beste yapma konusunda 1 numaradır ama takım destekleme konusunda Galatasaray taraftarının eline su bile dökemezler ben Dünyayı bilmem ama iddaa ediyorum galatasaray taraftarı Türkiyenin en bilinçli taraftar topluluğudur.
Birde özeleştiri 1996 - 2000 deki o ruhun çok gerisindeyiz şu sıralarda.

Olaya bak ya kendi taraftarıma nasıl büyük olduğunu anlatmaya çalışıyorum. Neyse Volkan sana bişey desem susmazsın anında cevabını gönderirisin bu konuda amacından sapar uzar gider. Ben şunu biliyorum çarşı kendini takımının önünde gören bi topluluk çok maçtada takımını strese sokmaktan fazlasını yapmadı sesleri gür çıkıyor destekden anladığın buysa eğer. neyse beni ilgilendirmez çarşısı tatangası gfb si ben kendime bakarım.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Olaya bak ya kendi taraftarıma nasıl büyük olduğunu anlatmaya çalışıyorum. Neyse Volkan sana bişey desem susmazsın anında cevabını gönderirisin bu konuda amacından sapar uzar gider. Ben şunu biliyorum çarşı kendini takımının önünde gören bi topluluk çok maçtada takımını strese sokmaktan fazlasını yapmadı sesleri gür çıkıyor destekden anladığın buysa eğer. neyse beni ilgilendirmez çarşısı tatangası gfb si ben kendime bakarım.

Farkındaysan ben bizim takıma inanısımız ,taraftar ruhumuzu,pankart ve benzeri showlarda türkiyede bir esimiz daha yok onlarda zaten forever uA yorum yapmadım !!! söledigin carsı yorumuna kısmen katılıyorum takımı stres sokuyolar dogrudur ama o sesın gür cıkmasıda önemli bir sey youtube bir ton video var onların kapalısı ile bizim kapalı izle nedemek istedigim anlarsın onların kapalıdakı herkes eslik edıyo bizimkinde cekirdek cıtlayan,otrup izleyen bulursun !!!
Sadece kendime göre carsı tribun olayını en iyi yapan kitle taraftar demek sadece tribün demek degil,Gurovicin efes macını izleyıpde bahsetcegi konu tribün konusu oldugu için carsı dedim !!

(Kaldıkı biz taraftar olarak en büyügüz kitle olarak durus olarak vs vs vs anlatmaya gerek yok zaten ortada olan durumu :) )

Eser sen varya :)

Adam Türkiye'nin en iyisi demiş, Avrupanın veya Balkanların dememişki!

Ayrıca az kişiydik belki ama Gurovic'e desteğimiz sağlam ve samimiydi 8)

Bağırıp bağırmamak yada protestolarla ilgili mesajların artık son bulmasını diliyorum. Bağırmak isteyen herkes bağırabildiği gibi bağırmayanların da nedenleri ile ilgili gelişmeler olacaktır zamanla. Bu bizim işimiz değil. Bizim işimiz diyen varsa kimse bağırdı diye eleştiri almıyor. İsteyen bağırabiliyor zaten.