Galatasaray TV

gs tv bizim için haya :claps :claps bu haberi bir spor kanalında gördüm ..gs tv yarın doğan yayın kuruluşunun cnn paketinden yayına giriyormuş böyle bir haber gerçek olsa.. resmi sitemizde bu bilgi yer alır resmen kandırılıyoruz yönetim

boşverin kanalda neymiş yüz yıldır kanalımız mı vardı.sanki şampiyon olunca bütün kanallar(fb5tv hariç)gösteriyor.gerisi boş tek avantajımız amatör sporlardan haberimiz olacaktı napalım artık

abiler ben gazeteden röpörtajını okudum kanal d başkanının konuşması aynen şöyle '' kanal sayımız 8 idi hipotrom tv ile 9 a çıktı ve artık 10 oldu nasıl mı fb tv ,bjk tv den sonra GALATASARAY TV yide kanal d aldı artık hipotrom tvden sonra gs tv de yayına çıkacak zaten testler artık bitti en kısa zamanda GS TV yayına çıkacak '' röportaj olmasaydı bende inanmazdım ama artık çıkacağına inanıyorum

Umarım nitelikli olur kanal.Galatasaray camiası oldukça kültürlü.TV alanında liseden de dışarıdan da bir sürü Galatasaraylı seviyeli yayıncı var.Eğer bu insanları TV'ye çekebilirlerse BJK TV ve FB TV'den çok daha kaliteli olur kanalımız.
Galatasaray'ın geçmişten bugüne tonla başarısı var.Futboldaki sürüyle önemli maçımızı,basketbolda Dawkins döneminin maçlarını,voleybolda Paidar Demirle kazanılan şampiyonlukların maçlarını verseler bile ciddi reyyting alırlar.Yani maden büyük,önemli olan onu işletmek.
Ama dediğim gibi BJK TV ve FB TV'nin standartlarında olacaksa hiç olmasın daha iyi.

ugurcan' Alıntı:
kanalımız açıldığında amatör şube takımlarımızın maçlarını canlı izleme fırsatımız olabilecek mi?
basketbolu zannetmiyorum ancak yüzme,voleybol gibi sporlar ile basketbolun altyapı takımlarını izleyebiliriz.a takım basketbol maçlarınıda banttan izleriz herhalde

gs tv ye sonunda kavuşuyoruz şu an çok yakında ibaresi altında galatasarayımızın geçen sene attığı goller veriliyor ama sade 2 marşımız çalınıyor umarım yayın hayatında nitelikli bir çizgi yakalarlar gerçek bir spor kanalı olur uzak kaldığımız amatör sporlarıda tv miz sayesinde izleme imkanına kavuşuyoruz emeği geçen herkese teşekkürler

UAselim' Alıntı:
kilitnelen topiçte verilen frekansları yazınca gs tv gelio ama yayın yok çok yakında yazıo yanıdada gs marşları çalınıo

nası yapıcaz o frekansı nereye yapıcaz bide odamdaki uydudan (ben uydu diom da yaygın adı çanak) bjk ve febe tv çıkıyo ama gstv nin de çıkması için ne yapabilirim bilgilendirirseniz sevinirim sizi alkışlarım :claps

d12' Alıntı:
nası yapıcaz o frekansı nereye yapıcaz bide odamdaki uydudan (ben uydu diom da yaygın adı çanak) bjk ve Fenerbahçe tv çıkıyo ama gstv nin de çıkması için ne yapabilirim bilgilendirirseniz sevinirim sizi alkışlarım :claps
menuden yeni kanal ekleye geliyosun oraya frekansları yazıyosun arama tuşuna basınca kanal yükleniyor.şimdilik test yayını var işallah iyi bir televizyon kanalımız olur

ya arkadaşlar frekansları giriyorum ama malesef hiçbir kanal bulunamadı diyor acaba turksat 1c demi onda yazdım çıkmadı bi yardım ediverin acaba yazıverir misiniz tüm herşeyi merakla bekliyorum biri okuyup cevap versin nolur

frekansı 11804-24444 yani fb tv bjk tvnin olduğu frekans fbtv üzerine gelin ondan sonra menüden kuruluma girin tp arama o frekansı bulup taratın yada otomatik arama yapın yine cıkar

saygılar

gerçekten çok saol işallah çıkarda izlemeye başlarız ama işallah doğru dürüst bi spor kanalı olurda galatasarayımız hakkında herşeyi bulabiliriz