Galatasaray'a Gelen En Kötü Yabancı?

ne jacobson ne keep ne de lance allred bu tak'ma gelen en kotu yabanci diil bana gore chris garnett en kotu yabanciydi

Mert yapma abi ya. Jacobson çok iyi bir yabancıydı. Eli çok düzgündü, çok iyi ve isabetli şut atıyordu. Özellikle 3 sayı çizgisinin gerisinden müthiş sayılar çıkartıyordu. O sene Boddicker'dan sonraki en iyi yabancıydı. Arda'nın dediği gibi 6-7 tane belkide daha fazla 3 sayı sattığı maçlar vardı. Çok iyi bir skorer Jacobson. Yaşı da çok genç olmasına rağmen çok büyük katkılar yapmıştı takımımıza.

Re: Galatasaraya gelen en kötü yabancı??

Arda Öztürk' Alıntı:
benim bildiğim kadarıyla Lance Allred hazırlık maçları dışında hiç forma giymedi
jacobsen ise bana göre çok iyi bir şutördü 6-7 tane 3 lük attığı maçlar biliyorum
aynen ben jacobsen'i kaliteli yabancılar grubuna koyuyorum.. şutları gerçekten çok iyiydi..

Bence Jason Keep.Fakat Galatasaray küme düşmemek için çırpınırken şu an o maçı hatırlıyamadım ama son dakika 1 sayı gerideydik fakat Jason Keep çok iyi bir serbest atışcı olmamasına rağmen iyi atışı da sayıya çevirip maçı kazanmamızı sağlamıştı.Eee ne demişler yiğidi öldür hakkını yeme

Jacobbsen'ın şu anda Gs kadrosunda bulunmasını isterdim.Malesef takımımızın güvenilir sutörü yok.Geçen sene Fb maçının son hucümunu hatırlıyorum da keşke geçen sene bizimle olsaydı diye geçiriyorum aklımdan.

Doğru galiba Nick Jacobson o kadar kötü değildi ya hakkını yemişim
Nick jacobsonu değiştirip Donald Little yapıyorum(Ama Halil Üner zamanında hiç güzel anılarımız yok belki ondan Nick dedim) :? :)

turgut sahin' Alıntı:
Bence Jason Keep.Fakat Galatasaray küme düşmemek için çırpınırken şu an o maçı hatırlıyamadım ama son dakika 1 sayı gerideydik fakat Jason Keep çok iyi bir serbest atışcı olmamasına rağmen iyi atışı da sayıya çevirip maçı kazanmamızı sağlamıştı.Eee ne demişler yiğidi öldür hakkını yeme
Tuborg maçı. Hatta yanılmıyorsam son 2 saniye olması lazım. Maçta son 2 saniye ve 1 sayı gerideydik. Keep serbest atış çizgisine gitti. Belkide imkansızı gerçekleştirdi ve 2'de 2 yaparak takımımıza galibiyeti getirdi. Hayatımda en çok keyif aldığım maçlardan biriydi. Keep'e gelince, tamam Jason Keep çok çok iyi bir yabancı değildi ama kötü bir yabancı da değildi. İyi maçlar çıkardığı oldu. Kısa süre oynadığı takımımıza da önemli sayılabilecek katkılar yaptı.

Bn maçın skorunuda hatırlıyorum 70-71 aldık maçı.Ama işte 1 maç kazandırdıysa çoğu maçtada kötüydü.Yine katkısı olmadı demek yanlış olur

Yok abi adım gibi eminim 70-71 di hatta jason keep 2de 2 atınca kafasındaki bandanayı tribünlere fırlatmıştı.Nerde acaba Jason Keep şimdi merak ediyorum ya eski oyuncuları :? :)

Re:

Doğukan YILDIZ' Alıntı:
BENCE JASON KİPP ADAM HİÇ BİŞİYE YARAMİODUU KELDİ HATIRLARMISINIZ
Hatırlıyoruz kardeşim. Hatta kısa sürede iyi işler yaptığını da biliyoruz ama sen böyle düşünmüyorsun sanırım. Yani onca dandik adam varken Jason Keep'i seçtin ya pes diyorum. :)