Galatasaray'a Gelen En Kötü Yabancı?

Thomas Kelly Erman Kunter zamanında Ahmet Cömert'te -yanılmıyorsam uzatmada- 76-74 kazandığımız maçın son saniye basketini atmıştı.Üçlük değildi faul çizgisinin oralardan yazmıştı.O maç salondan atıldığımız ilk Fenerbahçe maçı olmuştu benim izlediğim dönemde.Sonra seriye bağladık malesef. :)

Yiğit Pazar' Alıntı:
bence jason robert koch.
Topicleri karıştırdın herhalde. :)
Cem Yılmaz içinyazıyorum,bahsettiği eleman Estevamdı.Tabii suç kimde tartışılır.Aynı adam dünya kupasında milli takımından oynadı.Bizse o sezonu uzunsuz oynamıştık uzun süre.Üner elinde Portekizce sözlükle dolandığını,derdini adama anlatamadığını söylüyordu.

Emre Sarp Kocaoğlu' Alıntı:
Cem Yılmaz içinyazıyorum,bahsettiği eleman Estevamdı.Tabii suç kimde tartışılır.Aynı adam dünya kupasında milli takımından oynadı.Bizse o sezonu uzunsuz oynamıştık uzun süre.Üner elinde Portekizce sözlükle dolandığını,derdini adama anlatamadığını söylüyordu.

bilgilendirdiğin için sağol sarp...

bu transfer bile halil üner'in çaresizliğini gösteriyor

Birde Dominiq İorfa vardı futbolcu diye gelmişti bence basketçiydi!!!

valla benım hatırladıgım en kotu ron slay. 2003-2004 sezonunda oynamıstı. ben o adamın hıc ii bı macını hatırlamıom ama kendısı bı basketcı dııl tam bı amerıkan futbolcusuydu. eleman elıne aldıgı her topu potaya atmak zorunda hıssedıodu

Serhat Akçen' Alıntı:
valla benım hatırladıgım en kotu ron slay. 2003-2004 sezonunda oynamıstı. ben o adamın hıc ii bı macını hatırlamıom ama kendısı bı basketcı dııl tam bı amerıkan futbolcusuydu. eleman elıne aldıgı her topu potaya atmak zorunda hıssedıodu
2 kez kaçıp,3 kere dönmüştü siyasetçi edasıyla. :)

Gökce Başaran' Alıntı:
Ben katılmıcam bu ikisi de vasattı ama kötü değildi...
Ben hic katılmıycam kesinlikle jason keep son senelerde gelmis 4-5 adam akilli oyuncudan biridir o seneki kadroda cok kaliteli kadrodur ama basimizda halil uner wardi saolasin biz play-out gorduk neyseki halil unerde kurtulduk umarim uzun sureler hic bir takim yonetmez .....

Emre Sarp Kocaoğlu' Alıntı:
yorumun altına üstüne bak bir tamam mı? koch yazmamın sebebi sadece en iyisi kim diye sormustum

Bence Ferreira adindaki Brezilyalı bu ünvanı oldukça hak ediyor.

Ancak beni daha da üzen olay şudur ki:
3 sayfa dolu dolu ve birçok çeşitli isim geçiyor... demek ki transfer becerimiz tüm bu isimlerden kötü!

wilangowskidir adam huzur evinden kaçmış gibiydi sanki bir de yük taşımış gibi belini bükerek oynuyordu tam bir facia.Bir efes maçı vardı en yüksek skorunu orda yapmıştı galiba 16 sayıyla ama 10'unu serbest atıştan atmıştı kendisini alan başka bir takım oldu mu acaba

Mehmet Çoban' Alıntı:
damari riddick,rudy hackett,scot meents ve stuart gray'i anmadan geçmeyelim...
>bu saydığım isimlerin bir kısmını bu forumun büyük kısmı ilk defa duymuş olabilir tabi...

Riddick 2 dizinden sakat gelmişti yanlış anımsamıyorsam..Rudy Hacket hücum olarak sıfır bir adamdı ama savunması fena değildi diye hatırlıyorum. Stuart Gray 5 yıllık NBA deneyimiyle gelmişti ama öküzün biriydi. Zaten NBA de 1-2 dakika süre alabilen bir herifti. 2.10 un uzeriydi diye hatırlıyorum. İspanya'dan gelen Art Hosey'i de bu gruba ekleyebiliriz

Yine de hiçbiri Wilangowski veya C.Garnet kadar kötü değildi bence. BAzıları Randy Livinston demiş ayıp etmiş. Adamın dağlar gibi kariyeri var ayrıca şu an takımda olsa iş yapar. Geçen sene HAlil Üner'in oyuncağı oldu. Adam takımı oynatmaya çabalıyordu ama topu eline alan 3 ük salladığı için adamın katkısı olmuyordu.

Benim izlediklerim arasında en kötüsü açık ara Willangowski.

Randy Livingston, Ron Johnson, Jason Keep ve hatta Chris Owens ile Chris Garnett'i bu ünvana layık görenler haksızlık etmişler kanaatimce.

Garnet en kotu basketcı yabancı.Burcın Badem en kotu yerlı oyuncu bence AMA BENCE OLMAYAN KESIN BIRSEY VARSA EN KOTU BASKAN ÖZHAN CANAYDIN.

Kerem Kayacan' Alıntı:
Benim izlediklerim arasında en kötüsü açık ara Willangowski.

Randy Livingston, Ron Johnson, Jason Keep ve hatta Chris Owens ile Chris Garnett'i bu ünvana layık görenler haksızlık etmişler kanaatimce.
livingston konusunda ciddi olamazsn :?