Galatasaray'a Gelen En Kötü Yabancı?

Kerem SEÇER' Alıntı:
Thomas Kelley turnike değil üçlükle kazandırmıştı galiba..Yanlış hatırlamıyorsam..

O maçta 3 sayı farkla öndeydik , son 7 saniyede Mark Dickel'e amatörce bi faul yapıldı , basket faul olunca eşitlik oldu. Erman Kunter mola aldı.Zannedersem Kelley'e de götür at demiş o maçta.O da götürdü ve orta mesafe bi 2 sayılıkla maçı kazandırmıştı.Zannedersem 3-4 maç oynayıp gitmişti.Play-off'ları tamamlamadı diye hatırlıyorum.

Emre Özdoğan' Alıntı:
Sence Livingston kötü oyuncu muydu yani? :?

kerem abi en kötü oyuncular listesine koymuş ona şaşırark yazdım ozamnlar livingstonı savunduğum için büyük tepki görmştm ama bizden sonra gittiği takımda 13 sayı 12 asist ortalaması tuturmştu şimdi gelse hayır demem geçen sene uyum sorunu yaşadı ayrıca önünde malik vardı

Elbette gider elbette olur cunku bizde Halil Uner wardi oda basketten anlamazdi o adamda oynuyamazdi

livingston çok kaliteli ama talihsiz ünerzede lerden biri olmuştur ne yazıkki..keşke şimdi olsa..wilangovski konusunda ise kesinlikle hemfikirim ve o adamın gs forması giydiğini hatırlamak istemiyorm

Re:

Ozan Öztekin' Alıntı:
livingston çok kaliteli ama talihsiz ünerzede lerden biri olmuştur ne yazıkki..keşke şimdi olsa..wilangovski konusunda ise kesinlikle hemfikirim ve o adamın gs forması giydiğini hatırlamak istemiyorm
bir çok kötü yabancı klübümüze geldi gitti ama hatırladığım kadarıyla hiç biri wilangowski kadar kötü değildi...gerçekten onu izlerken çıldırıyodum...chris herrenle beraber gelmişlerdi ama herren iyi maçlar çıkarmıştı ama wilangowski gelene kadar takım üst üste 7 maç falan kazanmıştı yanlış hatırlamıyorsam ama o geldikten sonra üst üste bir sürü maç kaybetmiştik :(

Re: Galatasaraya gelen en kötü yabancı??

HERKES ŞAŞIRACAK AMA HATIRLAYACAK OLURSAK UCHE AMADİ DİYE BİR PİVOTUMUZ VARDI EN BERBATI BU OLARAK HATIRLIYORUM AYRICA SANDİS BUCKEVİCS VARDI KÖTÜLERDEN :D

Hakan Cebir' Alıntı:
HERKES ŞAŞIRACAK AMA HATIRLAYACAK OLURSAK UCHE AMADİ DİYE BİR PİVOTUMUZ VARDI EN BERBATI BU OLARAK HATIRLIYORUM AYRICA SANDİS BUCKEVİCS VARDI KÖTÜLERDEN :D
Buskevics kumaşını belli ediyordu ama Halil hoca sağolsun...Uche kaçırdığı fauller yüzünden ilk geldiği maç olan Fenerbahçe maçını kaybettiriyordu az daha.2. haftaki Efes maçında ayağına çarpan top basket olmuştu.Onun dışında hoş birşey hatırlamıyorum kendisi hakkında. :)

buskevics kötü mü? hadi kötüyü bırak en kötüler arasında adı mı geçti?

şoktayım. başkada yorum yapıp, konu hakkında yorum yapan arkadaşlarla ters düşmek istemiyorum.
tekrar söylüyorum
a) şok oldum
b) şoke oldum
c) şoktayım
d) hepsi (cevap d)

Re:

Emre Sarp Kocaoğlu' Alıntı:
[quote="Mert Ünal":33b52]randy livingston
Livingston çok iyi guarddı bence;ancak Üner'in elinde Nash bile zor oynayacağından adam kendini gösteremedi.Sistemli basketbol oynayan bir takımımız olsaydı,basketbol zekasıyla çok iş yapardı.[/quote:33b52]

Ron Slay geçen sene 18 sayı 8 ribaund ortamalarıyla oynamış :D Bizden giden kral oluyor her nedense :D

Kumede kalma macımız vardı tv vermisti macı boddicker dısındakiler kanser etmisti.Jason keep'i begenmezdim,randy de en buyuk hayal kırıklıgı..bu sezon icinse Mcgowan , holman'ın eski holman olmayacagı beklenebilirdi cunku.

wilangowski (biraz daha eskiye gidenler iyi bilir topu atış şekli bile bir başkaydı ayrıcada uğursuzdu o gelene kadar takım 5 te 5 yapmıştı o geldikten sonra doğru dürüst maç kazanamadık..

Nick Jacopson vardı ya bi ara jason keep zamanında o kötüydü.
Fenerbahçe maçında patlayıcı Jason Keepin hemen yanında patlayınca işitmedi ondan sonra bişey duymadı
Bide Halil üner zamanında Lance Allred gelmişti işitme engelli(Halil Üner kefil olmuştu)
Bu üçü bnm adayım :D

benim bildiğim kadarıyla Lance Allred hazırlık maçları dışında hiç forma giymedi
jacobsen ise bana göre çok iyi bir şutördü 6-7 tane 3 lük attığı maçlar biliyorum