Genel Koordinatör Nur Germen, istifa etti!

Basketbol: Açıklama

Erkek Basketbol Takımı Genel Koordinatörü Sayın Nur Germen, özel işlerinin yoğunluğu sebebiyle bugün itibariyle görevinden istifa etmiştir.

Galatasaray Spor Kulübü ve Yönetim Kurulu Üyeleri olarak kendisine bugüne kadar yaptığı değerli katkılarından dolayı teşekkür eder ve ileriki zamanlarda tekrar çalışmayı umut ederiz.

Galatasaray Spor Kulübü

Kaynak: Galatasaray.org

Açıklamanın gerçeklerden uzak yüzü şudur:
''özel işlerinin yoğunluğu sebebiyle''

Açıklamanın gerçek ve inandığımız yüzü ise:
''Takımın defalarca kamp ve hazırlık maçı yapmasına rağmen birtürlü olumlu yönde ilerleme gösterememesi ve aksine daha da kötüye giderek umutları da söndürmeye başlamasıdır''

Arkadaşlar bence durum sandıgıımzdan cok daha kotu yapılan transferler kurulan takım demekki hersey yanlıs ben bu acıklamaya hıc ınanmadım ve daha kotu seyler basımıza gelıcek sanırım. 2-3 gun once takımın durumunu degerlendıren bır kısı bır anda ıs yogunlugundan dolayı ıstıfa etmez basketbolda ısler karıstı bu sezıonnn

1 haftadır birşey yazmak istemiyorum yazarsam çok hoş bir tablo çizmicem çünkü :) Hayırlısı olur umarım.

Hatta herkes işin kolayına kaçsın..Coach istifa etsin !!Antrenör yardımcıları gitsin !!Oyuncular takımdan ayrılsın !!Biz bize yeteriz taraftar olarak kalırız !! Hey güzel Allah'ım şu mübarek günde sen sabır ver bizlere..

kombineyide aldık :)

bi defa şu şubede olumlu başlayan işler bi takım komplolara kurban gitmesin ya
daha lig başlamadan aldıgımız bütün gazı geri verdik

Ahmed Salih' Alıntı:
Basketbol: Açıklama

Erkek Basketbol Takımı Genel Koordinatörü Sayın Nur Germen, özel işlerinin yoğunluğu sebebiyle bugün itibariyle görevinden istifa etmiştir.

Galatasaray Spor Kulübü ve Yönetim Kurulu Üyeleri olarak kendisine bugüne kadar yaptığı değerli katkılarından dolayı teşekkür eder ve ileriki zamanlarda tekrar çalışmayı umut ederiz.

Galatasaray Spor Kulübü

Kaynak: Galatasaray.org

cok komık bir bahane ozel işlermıs yaw ne durumlarayız gorun işte ben buyuzden dedım burası kımsenın pasa gonlunu eglendırmek için kurulan 1 klup olmadıgını sezon basından beride ne dedıysem cıkıo bundan az degıl acı cekıyorum gercekten artık galatasaray kongrelerıne ses lenmekten baksa 1 carem yok allahını seven azcık aklı olan azcık galatasarayı seven ozhan canaydına oy atmaz

Sanırım M.Hoca ile anlaşamıyordu istifa etti, şu açıdan bakacak olursak tek ses olacak teknik ekipte umarım faydalı olur bu istifa.

ya arkadaşlar bukadarını yapmayın ya...
ne alakası var yönetimle hocayla başkanla
NUR GERMEN tamamen sene sonu olacak olası bir başarısızlıkta SORUMLULUKTAN kaçmıştır.bunun tartışması yapılamaz.özle işler bahane bu adam geçen sene çokmu farklıydı haftada 1-2 gün tv programına bile katılıyordu.liseye yakın olması nedeniyle sorumluluktan kaçmıştır.

İstifalar başladı.Yalnız yanlış kişiden alındı sanırım istifa.Nur Germen^de gördü olanları yapılan yanlışları özel iş bahanesiyle kaçtı gitti güzelim bir sene 270 sayfa yazdığımız yazıların hepsinin boşa gittiğinin göstergesidir.Ahmet Dedehayır'dan açıklama beklemekteyim.Rakibimiz Kaya Peker'i de almış ki play off için oynayan takım oluruz bu yüksek bütçeyle saygılar.Murat Hocam bu taklımı gördükçe Moralim bozuluyor ve üzülüyorum.