gsbasket.org Üyelerinin Fotoğrafları

Hakan Avci' Alıntı:
[quote="Saadet Unal":37yekbta]
1448.jpg

Yanımdaki Efem daha dün el kadardı yaa elimde büyüdü kerata valla. :)
1648.jpg
Şu tatlılığa bakın ya aşkım o benim. Biraz daha büyüyünce ablasını Ali Sami Yen'e götürecekmiş. :)
O arkadaş büyüyünceye kadar, ALI sAMi YEN diye bir şey kalmaz..... :p :ehue[/quote:37yekbta]

Bizde Aslantepe'ye gideriz.. 8)

Kışın göbek iyide, yazın iyi olmuyor aslında. Kışın kazak filan idare diyosun, yazın ise direk ortada. Hedef büyük koşmak gerek :)

Bu yakışıklı Savaş,Alttada Cevdet abi.Altta olan resimde 2 gün çekilen 0 saat uyku ve sıvının zararları gözlerden akıyor galiba :)

havuzzz.jpg

Emre Dogan Kardeşimin istegi üzerine onun fotusu o koyamamıs ben onun yerine koyuyorum
Marmariste Havuz sefasında soldan 2.inci Emre Dogan

Erdal Icelli' Alıntı:
havuzzz.jpg

Emre Dogan Kardeşimin istegi üzerine onun fotusu o koyamamıs ben onun yerine koyuyorum
Marmariste Havuz sefasında soldan 2.inci Emre Dogan
Hamam fotoları eksikti bir :p

GsBasket Dost Meclisi toplantısına önemli işlerini neden göstererek gelmeyen Emre Doğan'ın işlerinin öneminin söylediğindne daha fazla olduğunu bu resimle beraber görmüş olduk. :)

Tugay Aktepe' Alıntı:
GsBasket Dost Meclisi toplantısına önemli işlerini neden göstererek gelmeyen Emre Doğan'ın işlerinin öneminin söylediğindne daha fazla olduğunu bu resimle beraber görmüş olduk. :)

Ben saat 4te,1 saatliğine gelicektim de bana zorla odamı temizlettirdiler kardeşim :) Ben napayım yani bu durumda :)