gsbasket.org Üyelerinin Fotoğrafları

012.jpg

Bu arada gömleklerim birbirine benziyor hep ya. Alta koyu pantolon, üste beyaz ağırlıklı gömlek. Ağır olmayı abartmadım inşallah :)

En solda da karizmasıyla Murat Cantaş var :)

Sen Konya'da iken görmedin belki benim göbeği kat kat giyinmemden dolayı Kerem Abi,ama sitede göbek konusunda tek rakibim Emre Doğan Abi... 8)

Bu arada aşırı yakışıklı bir adamsın Kerem Abi,şahsi görüşüm... :)

Esra yanındaki Fırat abimi? Oysa eğer birbirinize çok yakışıyorsunuz. Allah bir ömür boyu mutlu etsin sizi inşallah.

Fotoğrafını koyduğun için ayrıca teşekkür ederim seni hep merak etmişimdir. :)

Tamda tahmin ettiğim gibi biriymişsin yani çok şeker.. :)

hilton1.jpg

Işıl:Mersin atkısını neden tutmuyosun?
arda:Tutmam adanalıyım ben
Işıl:bende adanalıyım bende tutmam :)
ve kahkahalar :) :) :)

Bu diyalogun ardından Çağdaş ile Mustafa´nın ruh halini hissetmek isterdim. : ) Elbette dışa karşı bozuntuya vermemek için gülümsemişlerdir de...

Hayır Çağdaş Bayraktar,Işıl'la vedalaşıp gitmek istedi ama engel olduk :) düşünsene abi aynısını sana yaptıklarını Çağdaş'ı anlıyorum :)

Bende tutmam demedi arkadaşım adanalı sayılırım ,Adana'da oynadım dedi.Hem zaten herkeşlerde Mersin'li olmasın:D Sayın Arda arkadaşım,iki şehirin siyasi yapısını karşılaştırmayalım istersen:D Ayıktınmı mıçe:D

Alperen Kaplan' Alıntı:
Sen Konya'da iken görmedin belki benim göbeği kat kat giyinmemden dolayı Kerem Abi,ama sitede göbek konusunda tek rakibim Emre Doğan Abi... 8)

Bu arada aşırı yakışıklı bir adamsın Kerem Abi,şahsi görüşüm... :)

Arda başkan görmesin, valla gücenir...

Kerem n'oldu olum sana görüşmeyeli, bi uğrayamadın haftasonu bizim oraya...

Çağdaş yaptığına bel altı vurmak denir.Adana'da en yakın zamanda kebap yerken resmini çekip mersin girişine astıracam.O kadar kebap yedik burda böyle birşey yaptımmı ayıp hacı :)

Işılın dediğine sevgili Müge Erdem ve Mihriban Oğuz şahit olmuştur o konuda açıklama yapmıyorum bile facete nasıl kekelediğini gördük :)

Saadet Unal' Alıntı:
Esra yanındaki Fırat abimi? Oysa eğer birbirinize çok yakışıyorsunuz. Allah bir ömür boyu mutlu etsin sizi inşallah.

Fotoğrafını koyduğun için ayrıca teşekkür ederim seni hep merak etmişimdir. :)

Tamda tahmin ettiğim gibi biriymişsin yani çok şeker.. :)
evet cnm, :)birlikte :)
çok sağolasın iyi dileklerin için..
merak ettiğini daha önce söyleseydin keşke, daha erken koyardım resmi :D