gsbasket.org Üyelerinin Fotoğrafları

Re: GSBASKET üyelerininin Resimleri

masonubm5.jpg
deplesmanda İstanbul Otakçılar Lisesiydi galiba yaptığımız maç sonrası :)

Alen abi ben Bakırköy değil Bahçelievlerde oturuyorum :).Ama Bakırköy'de hep Zuhuratbaba Mahallesi felan oralarda takılıyorum.

Alen sende yakışıklı çıkmışsın heee :)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Abi bu resmi nie koydun ya :)
Üçümüzde süper cıkmışız :) :p
Soldan sağa gidersek;Onur Uncu,Eyüp Yıldız ve ben :)

Volkan Kiziltas' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":2lsfcp8y]
83kl6.jpg
Abi bu resmi nie koydun ya :)
Üçümüzde süper cıkmışız :) :p
Soldan sağa gidersek;Onur Uncu,Eyüp Yıldız ve ben :)[/quote:2lsfcp8y]Işıl ve değerli menejeri Gözde'yi unutma :)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Alper Gülgen":36vzoa44]Eyüp abi çok karizmatikmişsin he 8) :)
Gel çayımı iç :)[/quote:36vzoa44]

Cafedeki o merdivenlerden çıktıktan sonra çay kesmez Alper :)

Soğuk bir Klan Cafe birası!!!

Eyüp Bey ve Volkan ile birlikte maç izlemediğim için bilmiyorum ama Onur Uncu´nun tezahürat yaptığı ender maçlardan birisiydi sanırım Abdi İpekçi´deki Efes maçı : )

Konulan resimlere bakınca hem saha içi hem tribün açısından gelecek emin ellerde görünüyor. Ne bir takımda oynuyorum ne de tribünde bağırırken bir resmim var. Bu nedenle resmimi foruma koymamayı tercih ediyorum : ) Gerçi forumda bir resmim var ama ara ki bulasın.

Onur Yavuz' Alıntı:
Eyüp Bey ve Volkan ile birlikte maç izlemediğim için bilmiyorum ama Onur Uncu´nun tezahürat yaptığı ender maçlardan birisiydi sanırım Abdi İpekçi´deki Efes maçı : )

Konulan resimlere bakınca hem saha içi hem tribün açısından gelecek emin ellerde görünüyor. Ne bir takımda oynuyorum ne de tribünde bağırırken bir resmim var. Bu nedenle resmimi foruma koymamayı tercih ediyorum : ) Gerçi forumda bir resmim var ama ara ki bulasın.
Onur bey selam!

Siz öğretmen olduğunuz için sanırım biraz ağır takılıyorsunuz :)

Madem tribünde fotonuz yok bari sınıfta bir fotonuzu koysanız iyi olmazmı???

Onur'da Volkan'da Gökçe'ye kıyasla son derece iyiler hatta fanatik bile kaçabilirler :)

Onur Yavuz' Alıntı:
Ne bir takımda oynuyorum ne de tribünde bağırırken bir resmim var. Bu nedenle resmimi foruma koymamayı tercih ediyorum : )
:)

Susma hakkımı kullanmak isterdim; ama dayanamadım. Ne çabuk unuttun Telekom, Ankaragücü taraftarlığını? Deşifre ettirme bana. :)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Onur bey selam!

Siz öğretmen olduğunuz için sanırım biraz ağır takılıyorsunuz :)

Madem tribünde fotonuz yok bari sınıfta bir fotonuzu koysanız iyi olmazmı???
Eyüp Bey, Mithat Bey sağ olsun bir yakıştırma yaptı üstümüze kaldı öylece. Keşke olsaydım ama öğretmen ya da öğretim görevlisi değilim. Ülkemizin dış ticaret açığını kapatmaya çalışıyorum ama kapanacak gibi durmuyor.

Onur Bey (Balcı) beni televizyondan mı teşhis ettiniz :) Ayrıca Ankaragücü taraftarlığı yakıştırmanızı size iade ediyorum :)