gsbasket.org Üyelerinin Fotoğrafları

Re: GSBASKET üyelerininin Resimleri

images

Fotoğraf desek abicim. :)
Hatta şöyle olsa ne güzel olur yönetici abiler, arkadaşlar konu başlığını gsbasket üyelerinin fotoğrafları diye değiştirse çünkü resim ve fotoğraf birbirinden baya farklı şeyler.

Tugay Aktepe' Alıntı:
Tribün lideri Selçuk renktaşımıza teşekkür ederiz resimler için...
tugay ben tribün lideri değilim polis hep beraber çıkmamıza izin vermedi sırayla çıktık
ama ortalarda da iyi bağırttırdığıma inanıyorum
fotoğraflar içinde birşey değil

Geçen sene Şahenk'teki Alpella (Yavru Fener) maçında tribünden bir resim.
Beni ve Emre Doğan kardeşimi bulabilecek birisi var mı bakalım...
:)

3505.jpg

Omuzları geniş Emre abimi bulamayacakmıyım be :p sağ taraftan 2... hafif tombul kaşkollu arkadaşın yanındaki emre abi. saçları uzunken.(ki genelde uzundur) onun yanındaki de sensin herhalde tugay abi :)

Recep Sarımeşe' Alıntı:
Omuzları geniş Emre abimi bulamayacakmıyım be :p sağ taraftan 2... hafif tombul kaşkollu arkadaşın yanındaki emre abi. saçları uzunken.(ki genelde uzundur) onun yanındaki de sensin herhalde tugay abi :)

Yok Emre'nin yanındaki tombul olan atkılı benim arkadaşım Orkun.
Emre'nin ön tarafındaki parçalı forma + şapkalı olan Benim. :)
Ha bir de yanımdaki çubuklu formalı kuzenim Mert.Siteye Selim ismi ile üye.

Tugay Aktepe' Alıntı:
Geçen sene Şahenk'teki Alpella (Yavru Fener) maçında tribünden bir resim.
Beni ve Emre Doğan kardeşimi bulabilecek birisi var mı bakalım...
:)

3505.jpg

Vay anasını saçlarımın uzun olduğu zaman :p Önümde de o muhteşem sarı şapkasıyla Tugay :hi
Bu arada bilmeyenler için yukarda sağ tarafta sarı-gri polar, içinde de beyaz tişört olan genç de benim:)))

İstanbul Cup 2008 Tenis Turnuvası zamanları o zamanlar İstanbul'daydım. Çalıştığım şirket düzenliyordu. O zamanlar saçlarım uzundu. yazın bir kestirdim hala uzamadı. İki kere kazıtınca saçın gelmesi zor oluyor
n532784468_426664_251.jpg

Selçuk Kahveci' Alıntı:
İstanbul Cup 2008 Tenis Turnuvası zamanları o zamanlar İstanbul'daydım. Çalıştığım şirket düzenliyordu. O zamanlar saçlarım uzundu. yazın bir kestirdim hala uzamadı. İki kere kazıtınca saçın gelmesi zor oluyor
Abi birşey sorucam. Bu saç kazıtmanın saç dökülmesine bir etkisi var mı?

Uğur YILMAZ' Alıntı:
[quote="Selçuk Kahveci":yf9macyu]İstanbul Cup 2008 Tenis Turnuvası zamanları o zamanlar İstanbul'daydım. Çalıştığım şirket düzenliyordu. O zamanlar saçlarım uzundu. yazın bir kestirdim hala uzamadı. İki kere kazıtınca saçın gelmesi zor oluyor
Abi birşey sorucam. Bu saç kazıtmanın saç dökülmesine bir etkisi var mı?[/quote:yf9macyu]

Bende o amaçla kestirdim saçları, biraz etkisini gördüm. Ama sürekli yaptırman gerekiyormuş daha çok etki görmek için

Selçuk Kahveci' Alıntı:
Tribünün en önündeki şahıs ben oluyorum. Milleti coşturmaya çalışan, elleri havada olan

B_cbdf3299916dcf3e7a5bec22125c94d6.jpg

Arkada elini kaldırmış, sakallı kendinden geçmiş olan Eyüp Abi'miz.

Şimdi soruyorum. İki şahıs arasındaki ortak nokta nedir?