gsbasket.org Üyelerinin Fotoğrafları

n532784468_1010862_9455.jpg

Soldan Sağa: Emre Doğan, Hüseyin Akkaya(çorum), Ben, Şamil Turançiftçi, Eyüp Abi

bjk maçından

n758299682_748930_6213.jpg

Ne kadar çirkin olduğumun farkındayım ama inanın normal hayatta bu kadar çirkin değilim... :p
Ayrıca hocam artık buyrun gelin Konya'ya bir senedir bilgisayarımda aynı iğrenç yüzü görmekten bıktım...Yenisini koyalım... :)

Alperen Kaplan' Alıntı:
Ayrıca hocam artık buyrun gelin Konya'ya bir senedir bilgisayarımda aynı iğrenç yüzü görmekten bıktım...Yenisini koyalım... :)
mutlu akü selçuk üniversite- GALATASARAYIMIZ maçına geleceğiz büyük ihtimalle görürüz seni alperen

@

saadet gerçek o küpeleri nasıl takıyorsun kulakların kas yapmış olmalı :)

Saadet Bacım Ayhan Şahenk'te pota kırılırsa Küpeleri yollar mısın :)
Sitemizin yeni yakuşuklusu Recep mi ? :)
Hala favorim Onur Uncu :p

Ne yazik ki liseyahut ortaokul öğretiminde gömleğin dışarıda, kravatın aşalarda olduğunu görmek içimi acıtmakta, bu nedenle geleceğe umutla bakamamaktayım.

Bir resimden neler çıkardım o da ayrı bir tez konusu. :)

Gökce Başaran' Alıntı:
Ne yazik ki liseyahut ortaokul öğretiminde gömleğin dışarıda, kravatın aşalarda olduğunu görmek içimi acıtmakta, bu nedenle geleceğe umutla bakamamaktayım.

Bir resimden neler çıkardım o da ayrı bir tez konusu. :)

Gökçe, bu genç kardeşlerimizi üniversitede merak ediyorum aslında. :)
Kim bilir orada neler yapacaklar. =)

Siz o küpeleri bide yakında görün ben o şerefe eriştim 8) Saadeti Adana küpelerden tanıyor :)

Recep kardesim yakısıklı ama benim favorim herzamanki gibi kirli sakalı ve kendine has stiliyle Arda Öztürk'tür (İdöl) 8)

Alperen geliyoruz büyük ihtimal, Konya'nın nesi meşhur ise tadına bakmak isteriz:)

Volkan sonra yanlış anlaşılacak bu sözlerin : )

Bence şu resmini koy da, merak edenler rahata ersin... Ben de merak ediyorum : )

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Alperen geliyoruz büyük ihtimal, Konya'nın nesi meşhur ise tadına bakmak isteriz:)

Abi Konya'da etliekmek diye bir yemek var,valla o meşhur gibi gözüküyor,ama güzel bir yerde yemek lazım yoksa hiçbir farkı olmuyor etli pideden... :) :p

Bir de geçen yıl oynanan maçta içeriye pankart sokulması yasak olmasına rağmen kulübün çevirmeni pankartlarımızı geceden sokmuş... Şimdi aynı şeyi bu şerefsiz de yapar diyorlar,onun için tedbir aldılar... :)

En büyük sorun da o maçta nasıl anons yapacağım,4,5 aydır bunu düşünüyorum. işin içinden çıkamıyorum.... :oops: