Gsbasket T-shirt'ü ve 25 Ocak 2011 Estudiantes maçı zirvesi

Re: Gsbasket T-shirt'ü ve 25 Ocak 2011 Estudiantes maçı zirv

Beden konusunda çoğu kişi kararsızlığa düştü sanırım. Bilgilendirme yapılsa iyi olur bu konuda. Örneğin bu seneki formalarımızın bedeni ile t-shirt bedeni aşağı yukarı aynı mıdır ? Ben formam S beden olduğu için S istedim ama kafası karışık olanlar da vardır muhakkak benim gibi. =)

Tugay Aktepe' Alıntı:
Beden konusunda çoğu kişi kararsızlığa düştü sanırım. Bilgilendirme yapılsa iyi olur bu konuda. Örneğin bu seneki formalarımızın bedeni ile t-shirt bedeni aşağı yukarı aynı mıdır ? Ben formam S beden olduğu için S istedim ama kafası karışık olanlar da vardır muhakkak benim gibi. =)

Benim formam da S beden, ben de o yüzden S istedim ama kalıplar aşağı yukarı aynıdır diye tahmin ediyorum. Ben S giyiyorsam sen M giyemezsin zaten Tugay, hemen hemen aynıyız yapma :)

Bende bir tane L beden istiyorum.

1- Önder Çiçekoğlu L
2- Savaş Karadağ L
3- Gazanfer Tosun L
4- Ömer Faruk Ünalan S
5- M.Furkan Şenbabaoğlu XXL
6- Emre Sarp Kocaoğlu L
7- Murat İnal L
8- Onur Yavuz - M
9- Emre Doğan - XXL
10- Semih Ural - M
11- M.Kaan Horuzoğlu (L)
12- Barış Şişman L
13- Arda Ezer - XL
14- Alen Hekimbaş - M
15- Mustafa Çiftçi - L
16- Murat Çavuşoğlu - XL
17- Bağdat Kaynak - S
18- Can Kırımlıoğlu - L
19- Şamil Turançiftçi - M
20- Tolga Kaplan - M
21- Arca Yıldırım - M
22- Doğan Sağlam - XL
23- Alperen Küçük S
24- Yiğit Çelebi L
25- Uğur Güven M
26- Burak Eyvel L
27- Erdal Avcı L
28- Arda Öztürk XXXL
29- Recep Fatih Sarımeşe L
30- Deniz Baskın XL
31- Sühan Cem L
32- Onur Uncu L
33- Aras Kafkasli
34- Berk Tuna Tertipli - M
35- Eren Aydin - XL
36- Baturhan Emiroglu - L
37- Tugay Aktepe - S
38- Pınar Filiz - M
39- Anıl Mehmet Yıldırım - L

...

Maçlara gelemediğim için adımı yazmıyorum,giden arkadaşlar alsın.

Eğer talep olmaz ise t-shirtlere,talibim.

XL bedenler darsa XXL de olabilir

Tshirt olayını bir süre erteliyoruz arkadaslar. Ödeme yapanların paraları geri gönderilecek. Bu konuda Şamil ile irtibata geçebilirsiniz.

Sevgili Gsbasket ailesi,

Uzun zaman önce dahil olduğum gsbasket organizasyonunda, birikime dair attığımız adımların yüceliği her zaman onore etti beni. Yeri geldi dışarıdan, kelimelerimizin yettiği kadar davet ettik beraberliğe, yeri geldi en ortasında olup 'haydi' demeye gayret ettik.

Akabinde bu çabanın daha sistematize olabilmesi adına, sevgili Önder Çiçekoğlu bir organizasyon komitesi kurulması ve bununla benim ilgilenmem teklifini getirdi. Ben de özellikle başta sevgili dostum Şamil Turançiftçi, ve bazı genç arkadaşlarımızın yardımıyla, Galatasaray'ımıza yakışacak daha organize bir gsbasket için elimden geleni yapmaya çalıştım.

Estudiantes maçı için hazırlıklarına başlanan t-shirt organizasyonu da, şimdiye kadar yapmaya çalıştıklarımızın bir sonraki adımı olarak zihinlerimizde şekillenmişti. Fakat takdir edersiniz ki, son zamanlarda Galatasaray camiasında önemli gelişmeler yaşanmakta, ve bu durumda direkt olarak tribünlerimizi etkilemektedir. Bizler de farklı yöntemlerle kulağımıza gelen telkinler doğrultusunda bizimle beraber oraya gelecek 100'e yakın insanın bir olumsuzluk yaşamasını göze alamadığımız için t-shirt organizasyonunu ertelemeye karar verdik.

Fakat belirli bir sorumluluğun altına giren yetki sahibi insanların olası başarısızlık durumlarında bahaneler üretmesi kabul edilebilir bir davranış değildir. Neticede t-shirt organizasyonu başarısızlığa uğramıştır, ve bunun sorumlusu da sahip olduğu pozisyon sebebiyle de Savaş Karadağ'dır. Başlamış olduğumuz bir kaç proje var, örneğin sözlük ile beraber yapılacak play-station organizasyonu gibi. Ayrıca t-shirt yaptırılması mevzusu da sadece ertelenmiş, uygun bir zamanda tekrar gündeme getirilecektir. Verilmiş olan vaatlerin tutulabilmesi adına bu işleri de neticelendirmek benim vazifemdir.

Lakin yapılacak hiç bir organizasyon masada duran başarısızlığın üstünü örtemeyeceği için, gsbasketteki yönetici pozisyonundan istifa ettiğimi, tüm gsbasket ailesine bildirir, yaşattığımız hayal kırıklığı için de hepinizden teker teker özür dilerim.

Saygılarımla
Savaş Karadağ

ben bu görevi senden daha iyi kimsenin yapamayyacağını düşünüyorum.senin yerine başkasını gelmesini isteyenler olduğunu da sanmıyorum.zaten takıma gelen teknik direktörün ilk mağlubiyette görevi bırakması gibi olmuş.bi önümüzdeki maçlara bakalım önce 8) zaten ortada bir başarısızlık da yoktur bana göre.''ben işimi yaparım,gerisine karışmam'' demek yerine başımıza bir işi gelmesin diye bizi düşünmen en doğrusudur.

Sezon başında maç başlıklarının birinde maçları beraber izleyelim fikrini ortaya atmıştı Alperen Küçük. Bu aslında belki de birçok kişinin aklına gelen ama hayata geçirilmesi aşamasında yaşanacak zorluklar dikkate alınınca, adım atmaktan çekinilecek bir durum olarak çıkıyordu karşımıza. Bu düşünce dile getirildiği ilk dönemde 2-3 kişiden ses çıktı ve öyle kalmıştı. Oysa Savaş´ın taşın altına elini sokup Petersburg maçıyla yaktığı meşale, önce Abdi İpekçi´yi ardından halı sahaları ve spor salonlarını aydınlattı.

Son dönemde tribünlerde yaşanan olağan dışı gelişmelerin neticesinde "ertelenen" bir organizasyon nedeniyle "benden buraya kadar" demek doğru değildir. Beni az çok tanıyanlar bilir, düşüncelerimi ifade ederken "bence" vb. ifadeleri sık sık kullanırım. Ama burada kullanma gereği duymadım...

Demokrasilerde istifa tek taraflı bir eylemdir ama bu forumun demokratik olduğunu iddia etmedik hiçbir zaman.

Son yazını okurken olabilir,olabilir diyerek okudum son bi kaç cümleye kadar Savaş Abi.İşte o istifa olmasın lütfen.
Biz de bu forumun üyeleriysek bu istifayı kabul etmiyoruz.

İstifa eden kişi eğer istifasını kurumun daha iyi işlemesi için yapıyorsa , kendi yapacağı işi ondan daha iyi yapacak birilerinin bulunacağına inanıyor demektir. Ama böyle bir kişi malesef şu an forumumuzda yoktur. Bu nedenle de Savaş Karadağ'ı istifa kararını gözden geçirmeye davet ediyorum. İstifa kararından sonra kurumun işleyişinin ilerleyip ilermediğini gördüğü(ilerlemedi birşey) bu süreç kararından bence vazgeçirecektir.
Dökme bizi sokaklara ''başkanı kaçmış febeliler'' gibi ;)

İlk olarak istifa eğer özel bir nedenden kaynaklanmıyorsa lütfen tekrar düşün Savaş Abi.İkinci olarak da maçı beraber izleme durumu değişmedi,değil mi?

Onur abi doğru söylüyor. Gsbasket'in yönetim biçimi her zaman için meşruti monarşidir.Hiç bir zaman demokratik olamamıştır.

Savaş abinin kendisi de belirtmiş, camiamızda önemli gelişmeler yaşanmakta ve tribünlere direkt etki etmekte. Grubumuzun zarar görmemesi, tepki görmemesi için alınmış bu kararı ben "başarısızlık" değil, tam tersine sorumlu bir yönetici davranışı olarak addettiğimi belirtmek isterim. Bu tür organizasyonlarda fitili ateşleyecek, ilk kıvılcımı çakacak insan yine ta kendisidir. Özellikle yazdığı yazılarla eminim bir çok insanın içinin kıpır kıpır olmasına direkt etki ediyor, bizlerin -en azından benim- zihnimde bir ampul çakıyor. Eğer ben de bir GSBasket üyesi olarak, böyle bir hakkım varsa, istifayı kabul etmiyorum, tüm forum gibi..

Engeller aşılmak içindir abi, ve senin deyiminle..kırmızıysa ortak paydamız; bize çekilmek değil, engelleri aşmak yaraşır..

sen yürüyedur savaş abi, biz peşindeyiz;
Galatasaray'ın peşindeyiz..

Erdal Avcı' Alıntı:
Onur abi doğru söylüyor. Gsbasket'in yönetim biçimi her zaman için meşruti monarşidir.Hiç bir zaman demokratik olamamıştır.

Meşruti değil direk mutlak monarşi :) güldürdün beni Erdal.