GSMobile !

Re: GS Mobile!

13 yıllık Turkcell hattımı GSMobile' a geçirdim. Turkcell' in fiyat politikasından da hiç memnun değildim zaten son zamanlarda.

Üşenmeyin lütfen, imkanı olanlar hemen geçsin GSMobile' a. Çok güzel kampanyaları da var artık. İlk başladığı gibi değil. Mutlaka size uyanıda vardır.

Her yöne 2 dakikası, 1 kontör gibi bir tarifesi varmş GSMobile'da..Abim'de 10 seneye yakın Turkcell kullanmıştı ama GSMobile'a geçti ve çok memnun olduğunu söyledi..Bende geçmeyi düşünüyorum..

Aynı koşullarda olmasına rağmen ve aynı kampanyaları yürütmelerine rağmen GS Mobile maalesef Fenercell' in çok çok gerisinde kaldı. Hatta Kartalcell bile bizi her an geçebilir durumda şu an. Çok üzücü gerçekten.

"Ama ben GS Store' dan alışveriş yapıyorum" cümlesi de kandırmaca ve bahaneden öte geçemiyor. Fenerli Fenerium' dan yapmıyor mu alışveriş? Yapıyor ama hattını da Fenercell' e geçiriyor. Bizde ise SMS kampanyası desen yapıldı. Ne istenirse yapıldı. Ama ne oldu? Bakın üstüne basarak söylüyorum, aynı şartlarda olmamıza rağmen fark yedik.

http://www.haberturk.com/ekonomi/haber/ ... -asti.aspx

Eğer bir takım taraftarı Türkiye' de yapılan bütün anketlerde rakibini eziyor ise, daha yeni yapılan son ankette bile GS %40 çıkarken Fener %32 çıkıyor ancak iş cep operatörü ve resmi mağazamızdan alışverişe geldiğinde onlar bizim önümüze geçiyor ise utanmamız lazım. Bunun bahanesi falan olamaz!

Facebook' ta birinci olmakla hiç birşey olmuyor.

Eren Aydın' Alıntı:
Lafınız bana ise Metin Bey sms kampanyası geldikten hemen sonra aldım hattımı.

Öğrenci kardeşlerime söyleyecek sözüm olamaz. Benim sözlerim başkalarını hedefliyor. Onlar kendilerini çok iyi biliyorlar. Başta da kongre üyelerimiz.

Dergimizin Aralık ayındaki konusu herşeyi anlatıyor, 9 bin kongre üyemizden kaç tanesi dergi/Gs Mobile ve Gs Tv üyesi yazılmış..

Bana gelirsek, hattı hala almadım şimdilikte almaya niyetim yok.

Metin Kuruçay' Alıntı:
Aynı koşullarda olmasına rağmen ve aynı kampanyaları yürütmelerine rağmen GS Mobile maalesef Fenercell' in çok çok gerisinde kaldı. Hatta Kartalcell bile bizi her an geçebilir durumda şu an. Çok üzücü gerçekten.

"Ama ben GS Store' dan alışveriş yapıyorum" cümlesi de kandırmaca ve bahaneden öte geçemiyor. Fenerli Fenerium' dan yapmıyor mu alışveriş? Yapıyor ama hattını da Fenercell' e geçiriyor. Bizde ise SMS kampanyası desen yapıldı. Ne istenirse yapıldı. Ama ne oldu? Bakın üstüne basarak söylüyorum, aynı şartlarda olmamıza rağmen fark yedik.

http://www.haberturk.com/ekonomi/haber/ ... -asti.aspx

Eğer bir takım taraftarı Türkiye' de yapılan bütün anketlerde rakibini eziyor ise, daha yeni yapılan son ankette bile GS %40 çıkarken Fener %32 çıkıyor ancak iş cep operatörü ve resmi mağazamızdan alışverişe geldiğinde onlar bizim önümüze geçiyor ise utanmamız lazım. Bunun bahanesi falan olamaz!

Facebook' ta birinci olmakla hiç birşey olmuyor.

Arkadaşım dediklerine katılıyorum. haklılık payın çok yüksek ama bunun en önemli sebebi; GS'lı olan taraftarlarımızın büyük çoğunluğunun küçük burjuvazi hayat sürecinde oluşu bir kısmı öğrenci bir kısmının yaşı küçük. Bu ektiklerimizin meyvelerini minumum 5 sene sonra yiyeceğiz. Şu an toplumun tüketen yaş aralığında fenerliler daha baskın. Gene de en azından GSMobile da sayımızın artması gerekirdi. Bu sene şampiyon olursak bu çok önemli bir zıplama taşı olacak bir anda bir çok kişi GSMobile a gececek diye düşünüyorum.

Çok doyurucu haberler gelmiyor ama ara transferleri ilk önce duymak ayrı bir keyif. : )

Samet, yeni yılla birlikte Avea SMS Paketlerine abonelik bedelini 45 kontöre çıkarıldı. GS Mobile´da da aynı durum söz konusu.

Metin Kuruçay' Alıntı:
113.000' i bulmuşuz. Nihayet kıpırdanma oldu biraz.
113bim iyi en önemli adımıda gsbonusta attık farkı sanırım adamların 2yıldır yapamadığı satışı 3ayda filan daha fazla oranda yaptık ama gsmobile hala çok düşük sayısı fb nin 172binlerde olduğunu düşünürsek !

Aslında satışları arttırmak için üniversitelere girmek lazım. Ben hem sevgilimle doyasıya konuşabiliyorum hemde yeri geldiğinde arkadaşlarımla bir dersi tartışıyorum 1905 dk sayesinde :) Belki bu yönde bir tanıtım yapılırsa insanlar hattın avantajının farkına varırlar.
Zaten bu ünilerdeki tanıtım işini yapacak bir sürü genç arkadaşımız vardır eminim. Sms'lerden sonraki ikinci sıçrama tahtası bu olabilir.

Bu sayının artmasının tek çaresi var.
Avea ile değil Turkcell le anlaşmak.
Avea'nın yetersizliği çekim gücünün yeteri kadar olmadığı herkesce biliniyor.
Al kenara sayı artsın mantığı da saçma mantık.Sonuçta bunun amacı kulube her ay sabit gelir sağlamak.
Avea kapmasında kaldığı sürece ben ne yazık ki alamayacağım.Evimde çekmeyen bir hattı nasıl alayım ki ?

Burak Barut' Alıntı:
Bu sayının artmasının tek çaresi var.
Avea ile değil Turkcell le anlaşmak.
Avea'nın yetersizliği çekim gücünün yeteri kadar olmadığı herkesce biliniyor.
Al kenara sayı artsın mantığı da saçma mantık.Sonuçta bunun amacı kulube her ay sabit gelir sağlamak.
Avea kapmasında kaldığı sürece ben ne yazık ki alamayacağım.Evimde çekmeyen bir hattı nasıl alayım ki ?
Ben aldım ama kullanamıyorum ya evimin bir odasında çekiyor bir odasında çekmiyor bunu düzeltmesi lazım öncelikle aveanın ama 2yıl içerisinde sanırım 250baz istasyonu kuracaklarmış ..