GSMobile !

İşte Galatasaray taraftarına dev hizmet... Avea ile anlaşan Sarı-Kırmızılı kulüp, önümüzdeki hafta yeni operatör servisi Galatasaray Mobile´ı tanıtacak.

Bir de sürpriz yolda
Galatasaraylılar'a müjde... Avea ile anlaşan Sarı-Kırmızılı kulüp, yeni operatör servisini önümüzdeki hafta görkemli bir törenle tanıtacak; bundan sonra taraftarlar, ?Galatasaray Mobile? ile konuşacak. Konuyla ilgili son pürüzleri gidermeye çalışan yetkililer, Galatasaraylılar?dan büyük ilgi bekliyor. Avea?nın, tıpkı Fenercell?i piyasaya sunan Fenerbahçe?ye hazırladığı dev forma gibi bir sürprizi de Cim Bom?a yaparak, projeyi tüm Türkiye?ye duyurmayı amaçladığı öğrenildi.

?Herkes değiştirecek?
Galatasaray Mobile ile birlikte finansal açıdan müthiş bir atılım yapmayı hedefleyen Sarı-Kırmızılı yönetim, ?Ben Galatasaraylıyım? deyip, cep telefonu kullanan herkesin, numara taşınabilirliği sayesinde GS Mobile?a geçmesini istiyor. Proje hakkında FANATİK?e konuşan bir kulüp yetkilisi, ?İlk zamanlar elbette bazı sorunlar yaşanabilir. Ancak bu büyük bir organizasyon ve katılım artıp, zaman geçtikçe, taraftarlarımıza kusursuz bir hizmet sunulacak? dedi.

Yasin CAM

Re: GS Mobile!

10 dakikası 2 kontör ve 5000 sms gibi avantajları olmayacağı kesin. Bu yüzden kimse büyük gelirler beklememeli.

Kerem SEÇER' Alıntı:
10 dakikası 2 kontör ve 5000 sms gibi avantajları olmayacağı kesin. Bu yüzden kimse büyük gelirler beklememeli.
Başkan Adnan Polat istediğimiz kişi sayısına ulaşırsa ayda 2.5 milyon dolar gelir ketirecek demişti bu kişi sayısı da 350 bin kişi güzel ben avea almayı düşünüyordum GSmobil alırız :) ha ayrıca aveada yapılan kampanyalar bu mobilde de olacak demişti hayırlısı

Daha yeni avea faturalı hatta geçiş yaptık, bilseydim biraz daha beklerdim.. :p İnşallah tutarda maddi açıdan destek olur yoksa heyecanlı şekilde taraftar kart projesi gibi umutlarımızı tüketmezler..

Galatasaray'lıyım diyen herkes Galatasaray Mobile' a geçmeli. Senede 25 milyon$ gibi bir rakam söz konusu.

Bu arada www.galatasaraymobile.com adresi resmi adres olacak. Henüz açılmadı. Artık numaranızı değiştirmeden geçiş yapabiliyorsunuz.

Tolga Kaplan' Alıntı:
Metin Kuruçay":3s4kznm3]Galatasaray'lıyım diyen herkes [b]Galatasaray Mobile[/b]' a geçmeli. Senede 25 milyon$ gibi bir rakam söz konusu. Bu arada [url="http://www.galatasaraymobile.com' Alıntı:
http://www.galatasaraymobile.com[/url] adresi resmi adres olacak. Henüz açılmadı. Artık numaranızı değiştirmeden geçiş yapabiliyorsunuz.

Metin Bey konu dısı ama sizden aslantepe'yle ilgili gözlemlerinizden sonra hala yeni bir bilgi alamadık ?[/quote:3s4kznm3]

Şu an Araplardan dolayı bir takım sıkıntılar var. Para transferi yapılamadığı için inşaatta yavaşlama sözkonusu. Dubai' de bütün inşaatlar durma aşamasında. Valencia' nın yeni stadı "Nou Mestalla"'nın inşaatı resmen durmuş durumda. Yani kriz her yeri etkiliyor. Aslantepe' de kaba inşaatın Mayıs sonuna kaldığı söyleniyor çeşitli yerlerde...

Fb bir reklam yapmış volkan,carlos,alex,uğur,vs.. bizimde aynı mı acaba kampanya birde aynı reklamdan bizede yapılacak mı?

Aveanın kampanyalarından yararlanabileceğiz.Bunun dışında GSMOBİLE kullanıcılarıyla konuşmalarımız daha da ucuza gelecek diye biliyorum.

valla 350.000 çok kolay ulaşılabilecek bir rakam.Kısa zamanda ulaşılır.Avea hattına sahip olan biri olarak direkt olarak geçerim herhalde.

fb anlaşmasında 1.000.000 kiiye ulaşıldığı taktirde aylık 2 milyon dolar gelir dediler.

Adnan Başkan'ın açıkladığındada ise 350.000 rakamını telaffuz etti bu muhtemelen fatura başına düşen pay oranı ile ilgili bir durum.

Bu iş başlasın hemen geçiş yapalım düşünmeden.

Fenerin üyesi çok az olur düşüncem.İnsanlar aylık 250 kontor yüklerken sonra bu kadar az şey yapmak komik olmuş.
Bizde ise aveanın şuan olduğu gibi 150 kontore 3 saat konuşma + 39 kontore 500 sms yapsın 350bin rahat bulunur.

Fenerbahçeliler takımlarına para harcamayı bizden daha çok seviyor bu gerçeği göz ardı etmeyin.