Gurovic'mi oynasın? Tolliver'mı?

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi

Gurovic'mi oynasın? Tolliver'mı?

• G-Gurovic

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    71
Okan DAMGACI' Alıntı:
[quote="Can Akan":39jojxl2]Gurovic yine kadroda yok.Soyunma odasından yine kot t shirtle çıktı.
Koray Hocanın bu tercihine anlam veremiyorum
Can abi doktor degilim ama bel fıtıgının oyle kolay atlatılamayacagını biliyorum riske etmeyip efes serisine hazırlıyor bence Koray Hoca[/quote:39jojxl2]
Bende öyle umuyorum öyle düşünüyorum ama daha efes serisine kalacağımızın da garantisi yok

tabiki guroviç oynamalı ama dünkü performansından sonra tolliver beşiktaş serisini bitirir.efes serisi de 2-0 olduktan sonra guroviç oynar.bu sene de kupasız sona erer.

kesinlikle hosley dısarıda kalmalıdır burası kapris yapma yeri degil adam tam bir bela ya hic uslanmıyor Tolliver ise asla kotu oyuncu degil sadece biraz fazla ucluk atıyordu o alıskanlıgındanda vazgecti suanda kesinlikle hosley boyle artistlik yapıcaksa zaten bana gore takıma en az katkı verende o Guronun ise tecrubesine ihtiyacımız var

Umut Erdem' Alıntı:
Bu seride Tolliver ama geçtigimizden sonra atkinsi çıkarıp hem tolliver hemde gurovic yapardım...Cüneyt ve Murat kaliteli oyuncular...Bunlara Tufanıda eklersek işte al sana takım..
Umut bende Rashid hakkında senin gibi dusunuyordum hatta ligin en kotu guardı bile dedim ama adam ciddi bir sakatlıktan cıkmıstı Rashidin Bjk macındaki oyununa baktım birde solomonun antalya macındaki oyununa baktım acık konusuyorum rashid 1 2 gomlek ustun oynadı seneye turk yapılırsa yanınada ust duzey bir yabancı guard super olur

guroviç oynasın bu maçta hazırlık açısından eren arkadaşım murat kayayı neden suçladın anlayamadım adam sayı atmadığı maçlarda şut atmıyıorki savunma yapıor mesela 2.bjk maçında kaç şut atmış ki 4 sayı atması normal

harun akcakaya' Alıntı:
guroviç oynasın bu maçta hazırlık açısından eren arkadaşım murat kayayı neden suçladın anlayamadım adam sayı atmadığı maçlarda şut atmıyıorki savunma yapıor mesela 2.bjk maçında kaç şut atmış ki 4 sayı atması normal
Şu sitede bir gün yaptığım ironileri herkes anlayacak inşallah...

Eren Aydın' Alıntı:
[quote="harun akcakaya":1pt2e77k]guroviç oynasın bu maçta hazırlık açısından eren arkadaşım murat kayayı neden suçladın anlayamadım adam sayı atmadığı maçlarda şut atmıyıorki savunma yapıor mesela 2.bjk maçında kaç şut atmış ki 4 sayı atması normal
Şu sitede bir gün yaptığım ironileri herkes anlayacak inşallah...[/quote:1pt2e77k]

Abi amacın beni öldürmek mi ya, valla karnım ağrıyor... :)