Hakan Artış Galatasaray Yolunda

• Konbuyu başlatan dirk nowitski
  • Başlangıç tarihi
D

dirk nowitski

Misafir
Türkiye erkekler 1.ligini şampiyon olarak tamamladıktan sonra Euro lig hakkını Fenerbahçe'ye devredip 3 büyüklere sponsor olan Ülker'in Genel Menajeri Hakan Artış Galatasaray yolunda.
Koç Murat Özyer'in Galatasaray'ın başına geçmesinin ardından Hakan Artış'ın'da Genel Menajerliğe getirilmesi garanti gibi.Bu oluşum bugünlerde netleşecek.Ayrıca yardımcı antrenör Selçuk Ernak'ta eski kulübü Galatasaray'a Murat Özyer'in yardımcısı olarak geri dönecek. Kaynak:Megabasket.net

dirk nowitski' Alıntı:
Türkiye erkekler 1.ligini şampiyon olarak tamamladıktan sonra Euro lig hakkını Fenerbahçe'ye devredip 3 büyüklere sponsor olan Ülker'in Genel Menajeri Hakan Artış Galatasaray yolunda.
Koç Murat Özyer'in Galatasaray'ın başına geçmesinin ardından Hakan Artış'ın'da Genel Menajerliğe getirilmesi garanti gibi.Bu oluşum bugünlerde netleşecek.Ayrıca yardımcı antrenör Selçuk Ernak'ta eski kulübü Galatasaray'a Murat Özyer'in yardımcısı olarak geri dönecek. Kaynak:Megabasket.net
Geçen sene teknik ekip pek iç açıcı değildi.Güzel haberler bunlar.Bir de Galatasaray'ın içinden gelen abi nitelikli bi yardımcı ant. alınsa fena olmaz.Orhun iyi olurdu ama o artık baş antrenör.Ama bu tip gelişmeler sonunda oldu dedirtiyor insana :eek:key

GALAT-ASIR-AY' Alıntı:
[quote="dirk nowitski":02bb3]Türkiye erkekler 1.ligini şampiyon olarak tamamladıktan sonra Euro lig hakkını Fenerbahçe'ye devredip 3 büyüklere sponsor olan Ülker'in Genel Menajeri Hakan Artış Galatasaray yolunda.
Geçen sene teknik ekip pek iç açıcı değildi.Güzel haberler bunlar.Bir de Galatasaray'ın içinden gelen abi nitelikli bi yardımcı ant. alınsa fena olmaz.Orhun iyi olurdu ama o artık baş antrenör.Ama bu tip gelişmeler sonunda oldu dedirtiyor insana :eek:key[/quote:02bb3]ewt bende senin gibi şimdi heyecanlanmaya başladım,güzel günler yakında anlaşılan

.Çok güzel,adamlar istediklerini getiriyor,oldu olacak başkanı da değiştirsinler.Ne biçim yönetim bu ya.

Lafım gelen kişilere değil,getiriliş biçimlerine

bu hakan artış fanatik fenerlidir.. ibrahim'in gs a gelmesi gibi birşey bu..
ha ben olur derim ama o evet der mi bu şüpheli.

Onur' Alıntı:
Çok güzel,adamlar istediklerini getiriyor,oldu olacak başkanı da değiştirsinler.Ne biçim yönetim bu ya.
onur abi,adamlar istediklerini getiriyor ama sonuçta murat özyer,hakan artış gibi isimler önemli isimler,boşu boşuna sırf ülker istedi diye gelebilecek isimler değiller.belli ki garanti aldılar da takımın başına geçiyorlar.

Outlaw' Alıntı:
bu hakan artış fanatik fenerlidir.. ibrahim'in gs a gelmesi gibi birşey bu..
ha ben olur derim ama o evet der mi bu şüpheli.

fenerliyse hayatta istemem. düşünsenize GS-fb maçı var ve bu maç ligin kaderini etkileyecek olsa ne malum bu adamın fenerin kazanmasını sağlamıyacağı. vallaa bu adam fenerliyse nolursa olsun ben bu adama güvenmem. yani gelmesin hakan artış felan istemiyorum adam fenerliymiş. napiyim ben Galatasaray kulübünde fenerli adamı.

hakan artısın ne işi var bizde arkadaslar yapmayın ya.
bu kadar da sponsor takımı olmayalım.
antronor dediler geldi.
oyuncu dediler geliyor.
bakın futbolda oldugu gibi bazı odunler verilmeye baslanıyor para için.

murat hocanın takıma gelmesı guzel ama murat hocayı takımın basına getırırken kımse kırılmadı?

neyse galatasaydan yetısmıs bır suru eski basketbolcu var.
hakan artıs yerine lütfü arıboğan gelsin menajer olarak hem eski kaptanımız
fehmi sadıkoğlu gelsin
hakan artış menajer aliçoda yardımcı antronor olur takıma

ben de bu olaya karsiyim o adam fanatik fenerli bize gerçek gs li 1 adam genel menajer olmali

uacaglar' Alıntı:
Arkadaşlar lütfen her habere atlamayın hemen...Hakan Artış denen beyefendi koyu bir fb lidir...Ne işi var o adamın GS da....Biraz ilkelerimiz olsun.....

Okansız'ı al....Hasta fb li Hakan Artış ı al...Oldu olacak Gerets'i kovup yerine Selçuk Yula'yı getirelim....

Valla şu son dediğin şaka değil , bu yönetim varken gayette gerçekleşebilir. Ne ilke bıraktılar ne birşey o yüzden o lafı şaka olarak kullanmak bile tehlikeli.

Su soruyu sorana kadar inan hic dusunmedim su olsun bu olsun diye :)

Ama eski veya Galatasaray'a yakışır yeni bir GM rahatlıkla bulunabilir ;)

Bence isimleri komite listeleyip, Murat Ozyer'e de danışarak belirleyecek.

lütfi arıboğan çok uygundur.. hem eski gs lı, hem eski ülker li:)

ülker'den ayrılırken sorun yaşadıysa gelmesi sorun olabilir ama galiba bir sorun yaşamamıştı.. federasyon başkanı olmak için ayrılmıştı..

ama ben yine de arıboğan'a az ihtimal veriyorum.. çünkü, kendisi futbol federasyonunda ciddi bir görev alıyor. o görevi bırakmak isteyeceğini sanmıyorum..

Outlaw' Alıntı:
lütfi arıboğan çok uygundur.. hem eski gs lı, hem eski ülker li:)

ülker'den ayrılırken sorun yaşadıysa gelmesi sorun olabilir ama galiba bir sorun yaşamamıştı.. federasyon başkanı olmak için ayrılmıştı..

ama ben yine de arıboğan'a az ihtimal veriyorum.. çünkü, kendisi futbol federasyonunda ciddi bir görev alıyor. o görevi bırakmak isteyeceğini sanmıyorum..
Kendisi TFF genel sekreteri, yani oldukça iyi bir görevde. Ama TFF'de de belirsizlikler ne olursa olsun devam etmekte, ha tabii sanmıyorum ki TFF'deki işinden ayrılsa bile GM olarak gelmez.

Selçuk Ernak hakkında bilgi fakiriyim.O yüzden yorum yok.
Ancak Hakan Artış'a sonuna kadar karşıyım.Fenerbahçede kovulmasıyla sona eren 2 dönem menajerliği var diye biliyorum.Hatta bu sene için de düşünülüyordu.Uzak olsun bizden...

Bu konuda içiniz rahat olsun.
Hakan Artış Ülker cephesinde bir görev alacakmış.
Galatasaray bünyesinden bir menejerimiz olacak kısmetse.

Arkadaşlar Hakan Artış haberi kesinlikle masabaşı yapılmış bir haber.

Güvenilir kaynaklara bunu onaylattık.

işin doğrusu şu,

Galatasaray'a seçilecek GM camia içinden olacakmış ve bu konuda da çok hassaslar.

Daha once bahsedilen 4 kişilik komite sadece Galatasarayda olmayacak Fenerbahce ve Beşiktaş'ta da olacak.

Ayrıca Ülker'in kendi bünyesinde sponsorluk işlerinin takibini gerçekleştirecek bir idari kısmı olacak Hakan Artış bu idari kısımda görevlendirilecekmiş. Yani Galatasarayla direk bir bağı olmayacak. Yine Ülker bünyesinde çalışacak.

Böyle bir spekülasyon olmasının şöyle bir faydası oldu. Kulübün ve sponsorluk yapısının işleyişi hakkında daha fazla fikrimiz oldu :)

Onursal' Alıntı:
Arkadaşlar Hakan Artış haberi kesinlikle masabaşı yapılmış bir haber.

Güvenilir kaynaklara bunu onaylattık.

işin doğrusu şu,

Galatasaray'a seçilecek GM camia içinden olacakmış ve bu konuda da çok hassaslar.

Daha once bahsedilen 4 kişilik komite sadece Galatasarayda olmayacak Fenerbahce ve Beşiktaş'ta da olacak.

Ayrıca Ülker'in kendi bünyesinde sponsorluk işlerinin takibini gerçekleştirecek bir idari kısmı olacak Hakan Artış bu idari kısımda görevlendirilecekmiş. Yani Galatasarayla direk bir bağı olmayacak. Yine Ülker bünyesinde çalışacak.

Böyle bir spekülasyon olmasının şöyle bir faydası oldu. Kulübün ve sponsorluk yapısının işleyişi hakkında daha fazla fikrimiz oldu :)
EE peki geç kalınmadı mı?Henüz teknik ekip belli değil.Hazırlık planları net değil ve atılan imzalara bakarsak kadromuz şu anda 5 kişiden oluşmakta.Umarım geç kalmamaşızdır.

hakan artış'ın kulübümüzle direk bi bağı olmıyacak olması çok sevindirici bi haber. hem zaten bizim kulübümüze de koyu fenerliler değil, gerçek Galatasaraylılar yakışır. umarım gm olarak bizim ve Galatasaray camiasının çok sevdiği bi isim getirilir kulübümüze..

bu camia'dan çıkmış bir sürü basketbol adamı var.onların içinden profosyonelce bu işi yapabilecek bi menajer bulunur mutlaka...