Hakan Üstünberk' e Sorularınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aşır Özgür Erdoğan' Alıntı:
Taylor, Ship, Haluk, Caner ve Tutku'nun sözleşmeleri 1'er yıllık. Önümüzdeki sezon bu oyuncularla ilgili bir karar verildi mi? (Melih'in sözleşme süresini bilmiyorum diğer oyuncularımızla da ilgili hatalı bir süre varsa düzeltilirse sevinirim)
bir düzeltme yapıyorum hepsinin sözleşmesi 1+1 yıllık yani 2 yıllık opsiyon bizde .. (melihte 5 yıllık anlaşma imzaladı ) .

Ne olursa olsun stadın yanına mutlaka salon yapılmalı. Yer yoksa bile yer yaratılmalı. Lütfen bu konu üstünde durun.

Saygılar.

Saim Karakuzu' Alıntı:
[quote="Aşır Özgür Erdoğan":4zbvbho5]Taylor, Ship, Haluk, Caner ve Tutku'nun sözleşmeleri 1'er yıllık. Önümüzdeki sezon bu oyuncularla ilgili bir karar verildi mi? (Melih'in sözleşme süresini bilmiyorum diğer oyuncularımızla da ilgili hatalı bir süre varsa düzeltilirse sevinirim)
bir düzeltme yapıyorum hepsinin sözleşmesi 1+1 yıllık yani 2 yıllık opsiyon bizde .. (melihte 5 yıllık anlaşma imzaladı ) .[/quote:4zbvbho5]

Süper o zaman çok teşekkürler soruya gerek kalmadı :) o zaman diğer sorum şu;

GS Tv'ye neden basketbolcularımız hiç çıkmıyor? Yada teknik ekipten birisi.. Her hafta biri olmalı bence mutlaka..

Shumpert olayında hatalı olan kim? Ve işi ağırdan alan bu kişilerin klüple hala ilişkisi kesilmdedimi? Çiftlik mi basketbol şubesi?

Bugün fbulker cephesinden ve resmi internet sitesinden resemen federasyona uyarılar yağdırılmış hemde bu kadar hakemler tarafından peşkeş çekilen bi takım olmalarına rağmen.Karşıyaka maçında hakem hatalı kararlarla maçı kaybetmelerine neden olmuşmuş...
Bilmiyorum bunu nasıl bir dille anlatabilirsiniz Hakan Bey'e ama lütfen şunu iletin;artık takımımızın veya herhangi bir taraftarımızın hakkına tecavüz edildiği vakit biz de klüp olarak sessiz kalmayalım.Çünkü bu şekilde hakkımızı yeme konusunda federasyon ve hakemler daha da cesaretleniyorlar.
Gerçekten bir şekilde bu konuyu açarsanız çok sevinirim(engin kennerman olayı da dahil).Yahu adamlar en ufak bir şeyde federasyona rest çekiyorlar herkesi baskı altına alıyorlar buraların ağası biziz der gibi bu sinirlerimi inanılmaz bozuyor...

Arkadaşlar yeri gelmişken küçük bi not düşeyim tabiki belirli çerçevede her şey sorulacak Hakan Üstünberk'e ama sizde takdir edersiniz ki "Basket şubesi mi çiflik mi" diye bir soru sormak ne bize yakışır nede o cümle soru olur. Sorularımızı bu minvalde sorarsak çok daha iyi olur.

Anlayışınız için teşekkür ediyorum.

Eurocup'a son anda katılma sürecimiz nasıl oldu ? Hangi kriterler bizi tercih etmelerinde vesile oldu.Bu hakkı elde etmek için yönetim neler yaptı.(Shumpert olayında haklı olarak tepkiliyiz ama play-off göremediğimiz sezon sonunda bu kupaya alınmamız ciddi bir idari başarı aslında bizler bunu yeterince takdir ettik mi emin değilim)

Şu an herhangi bir transfer çalışması yada planı var mı ? (bu sezon için)

En önemli soru bence salon konusu.Detaylı bir bilgi almak lazım.İkinci soru ise alt yapı ile ilerki yıllardaki hedeflerimiz neler olduğu.

irfanduzguner' Alıntı:
En önemli soru bence salon konusu.Detaylı bir bilgi almak lazım.İkinci soru ise alt yapı ile ilerki yıllardaki hedeflerimiz neler olduğu.

İrfan Uğur Güven ile irtibata geçermisin ismini site formatına uygun hale getirsin mesela "İrfan Düzgüner" gibi.

Bir diğer sorum Yalçın Dümer konusundan çok daha önemli bence, salonda ışık ve ses sistemleri ne zaman etkileyici olacak? Özellikle FB maçında bişeyler yapılmalı yönetim tarafından diye düşünüyorum..İlave olarak ponpon kızlarımız ne zaman olacak?

1.soru .abdi ipekciye türbünlerin dolmasını istiyorsa .maç saatleri kesinlikle 13.00 olmasın sırp yayıncı tv istiyor diye kabullenmesin .en erken 15.00 olması lazım seyirci açısından.2 . soru. hedef 4 .lük degil şampiyonluk olsun .aklı fikli ligi 4 . bitilerim başka bir şey söylemiyor ama taraftarımız şampiyonluk bekliyor hevesimizi kırmasın biraz şampiyonluktan bassetsin ki taraftarımız solonlara çekelim .oktay hoca şu anlık transfer istemiyor .ama yönetim süpriz yaparsa niye istemesin oktay hoca susuyor diye bir şey yapmıyorlar .1 futbolcu parasına 2 kalite oyuncu alırsak oktay hoca niye istemesin keşke yapabilselerde bütün galatasaray camiası ve büyük taraftarı şapmiyonluk için umutlansın 3.soru euroligde oynamak için 7.500 solan yeterlimiş .bir real madrid 5 bin kişilik solando oynuyor csk .barcelona 7 bin kişiklik salondo oynuyor almina milano ve bir kaç takımda 5 kişiklil salonlarda oynuyor 10 bin kişiklik salona gerek yok .bide şu salonun temelini ne zaman atacagız .biz aslan tepeyi 15 yıl bekledik bu bari çabuk olsa yeni salonumuz. :)

Barış Gül' Alıntı:
1.soru .abdi ipekciye türbünlerin dolmasını istiyorsa .maç saatleri kesinlikle 13.00 olmasın sırp yayıncı tv istiyor diye kabullenmesin .en erken 15.00 olması lazım seyirci açısından.2 . soru. hedef 4 .lük degil şampiyonluk olsun .aklı fikli ligi 4 . bitilerim başka bir şey söylemiyor ama taraftarımız şampiyonluk bekliyor hevesimizi kırmasın biraz şampiyonluktan bassetsin ki taraftarımız solonlara çekelim .oktay hoca şu anlık transfer istemiyor .ama yönetim süpriz yaparsa niye istemesin oktay hoca susuyor diye bir şey yapmıyorlar .1 futbolcu parasına 2 kalite oyuncu alırsak oktay hoca niye istemesin keşke yapabilselerde bütün galatasaray camiası ve büyük taraftarı şapmiyonluk için umutlansın 3.soru euroligde oynamak için 7.500 solan yeterlimiş .bir real madrid 5 bin kişilik solando oynuyor csk .barcelona 7 bin kişiklik salondo oynuyor almina milano ve bir kaç takımda 5 kişiklil salonlarda oynuyor 10 bin kişiklik salona gerek yok .bide şu salonun temelini ne zaman atacagız .biz aslan tepeyi 15 yıl bekledik bu bari çabuk olsa yeni salonumuz. :)
Sorularınıza bir şey söyleyemem tabi ama ben ilk 2 sorunuzda belirttiğiniz eleştirilerinize katılmıyorum.Şu anda hedef şampiyonluk demenin hiç bir anlamı yok.Sene başında denildiği gibi 3 yıllık plan dahilinde hareket ediyoruz,bu sene finale çıkarsak büyük başarıdır ama çıkamazsak da doğaldır. 2. olarak da bu takımda bana göre yapmaları gereken tek şey var,o da Oktay Hoca'nın sözlerini dinlemek.

Bilgi olarak vereyim Barış. 10500 kişilik salon kriteri 2012 den itibaren geçerli. Barcelona'nın salonu yapılıyor. Şu an bitmiş olabilir.

Taurasi'nin o yasakli maddeyi kullanmasiyla ilgili olarak, bu olayin takipcisi olacak miyiz?

-Basketbol şubesinde Yiğit Şardan ve Hakan Aydınol 'un etkisi ne seviyede?

-Şubede ki profesyonellerin, profesyonelliği konusunda ne kadar bilgi sahibi? Doğru bir iskelet yapı kurulabilecekmi? ( Forma skandalının yaşanmayacağı, hava alanında oyuncuların kalmayacağı, oyuncuların zamanında Türk statüsüne geçirilebileceği vs.. ) Yoksa onun bunun tavsiyesi kişiler kulübün profesyonelleri olmaya devam edecekmi?

-Altyapılara ciddi bütçeler, tecrübeli antrenörler, ciddi oyuncu taramaları ne zaman olabilir?

-Ülker in Fenerbahçe ye verdiği aşırı desteğe karşı nasıl bir planı var? Nasıl eşit seviye ye geleceğiz?

-Şubenin ciddi gelir kaynağı spor okullarının pazarlanması konusunda bir çalışması varmı?

-Salon konusunda somut bir gelişme varmı?

-Alternatif sponsorluk çalışmaları varmı?

-Bu sezon şubeden beklentileri nedir?

Saygılarımla,

cemal nalgayı unutmasınlar elden kaçırmasınlar .çok erken saatlerde maç oynamaya taraftar olarak karşıyız bu gidişle fener hariç bu apdi ipekçiyi dorduramayız. tam taraftar olarak ritim yakalıyoruz maça gelmeye başlıyor taraftarımız .tak maç saatti 13,00 alıyorlar .bu seyirci kaybıdır lütfen ilgilense iyi olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...