Hakan Üstünberk' e Sorularınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha fazla seyirci çekmek için acaba bilet fiyatları efesin maçlarında yaptığı gibi 1 2 3 tl gibi ücretlerle satılsa ? kombine sahipleri içinde daha fazla ödemiş olacaklarından gsstoreden hediye çeki verilse acaba iyi olmaz mı bu takımın taraftara ihtiyacı var şu anda zaten gelen 3bin kişi toplam 15 - 20000tl oluyor kazanç 2 tl olsa bilet 9bin kişi full dolar yani yine aynı para kazanılır ben bu konunun mutlak düşünülmesini istiyorum bir öğrenci olarak gidiş dönüşlerde çok sıkıntı yaşıyorum maddi olarak .

Onur Karakuzu' Alıntı:
Daha fazla seyirci çekmek için acaba bilet fiyatları efesin maçlarında yaptığı gibi 1 2 3 tl gibi ücretlerle satılsa ? kombine sahipleri içinde daha fazla ödemiş olacaklarından gsstoreden hediye çeki verilse acaba iyi olmaz mı bu takımın taraftara ihtiyacı var şu anda zaten gelen 3bin kişi toplam 15 - 20000tl oluyor kazanç 2 tl olsa bilet 9bin kişi full dolar yani yine aynı para kazanılır ben bu konunun mutlak düşünülmesini istiyorum bir öğrenci olarak gidiş dönüşlerde çok sıkıntı yaşıyorum maddi olarak .
Seyircinin gelmeme sebebi bilet fiyatları değil bence. Bedava da olsa o maçlara o kadar seyirci gelir. 5 lira ve civarı pahalı birşey olmasa gerek futbol maçlarında en ucuz yerin 35 lira olduğunu düşününce.

ben kendi açımdan söyledim 1 tl olduğunda farkın olacağını tabiki göreceğiz ben zaten maça gitmek 20 tlye patlıyor ve bir öğrenci için iki haftada bir 20 tl kasıyor sadece böylede düşünmemek lazım daha bir çok branşımız var gidemiyoruz doğal olarak ben yinede bir sorulmasını istiyorum eğer sakıncası yoksa ?

ülkerin yaptıgı çifte standarta ne zaman tepki verecegiz sponsor konusu çok önemli en büyük rakibimiz markanın sponsorlugunu almış biz ise ürünlerinin taraftar sayısı olarakta hepsinden daha çok taraftara sahibiz beşiktaş bile cola turkayı alarak bizim önümüze geçmiş acaba marka degerimizi iyi pazarlayamamızın bir sebebi varmı taraftar profili olarakta genç bir taraftar profilimiz var buda ülkerin en çok müşteri potansiyeli yaşındaki taraftar demek neden bu kadar artımız oldugu bir konuda markanın sponsorlugunu geçtim ürünlerinden bile en alttlardaki ürününün sponsorlugunu aldık burada yönetim olarak ne gibi bir zaaflarımız oldu bu konuya açıklık getirebilirmi *

Hüseyin Ünlü' Alıntı:
ülkerin yaptıgı çifte standarta ne zaman tepki verecegiz sponsor konusu çok önemli en büyük rakibimiz markanın sponsorlugunu almış biz ise ürünlerinin taraftar sayısı olarakta hepsinden daha çok taraftara sahibiz beşiktaş bile cola turkayı alarak bizim önümüze geçmiş acaba marka degerimizi iyi pazarlayamamızın bir sebebi varmı taraftar profili olarakta genç bir taraftar profilimiz var buda ülkerin en çok müşteri potansiyeli yaşındaki taraftar demek neden bu kadar artımız oldugu bir konuda markanın sponsorlugunu geçtim ürünlerinden bile en alttlardaki ürününün sponsorlugunu aldık burada yönetim olarak ne gibi bir zaaflarımız oldu bu konuya açıklık getirebilirmi *

Koyu harflerle belirtilen kısma katılmıyorum. Taraftarımız çok evet, dediğiniz gibi yaşı genç o da doğru evet ama genç adamın cebinde parası daha az olur. satın alma gücü düşüktür. 5 sene sonra bu gençler büyüyünce satın alma gcü daha fazla artacak.

demek istedigim ülkerin ürünleri bizim gibi orta yaşlardaki insanlar için abur cubur ne kadarda satın alma gücü düşük olsada o yaştaki grup 1 numaralı potansiyel müşteridir

Son maçtaki atmosferden sonra;

Aslantepe civarına yapılacak 10 bin kapasite üstü salon konusunun ısrarla gündeme getirilmesi ve hatırlatılması gerek.

Röportajın büyük kısmının bu eksende olması tercihim olur, çok önemli konu.

takıma kaliteli bir uzun almayı düşünüyorlarmı hazır takım ve taraftarda havaya girmişken bu zamanlamayla hedef yükseltmek gerekmezmi görüldüki hoca transferi süper ama eksik mevkilere birer takviye ne zaman yapacaklar yanlış transfer politikası ile alınan bir futbolcunun maliyeti kadar bir özveri yapılamazmı basketbol şubesine beşiktaş bu kadar borcun içindeyken flaş transferler yapabiliyorsa biz neden yapamıyoruz sponsorların eline bakacaksak zaten ortak olmuş ülkerin bize oyuncu almasını beklememiz hata olmazmı ülker kendine rakip olacak takım kurmak istemiyordur belkide sonuçta bütün kamuoyu tarafından bilinen fenerbahçe ülker ortaklıgı galatasaraylılar olarak içimize sindiremiyoruz ülkerin en büyük rakibi eti ile sponsorluk yapılarak ülkerede gerekli cevabın verilmesini istiyoruz acıbadem medikalparkta oldugu gibi çifte standarda verilecek en güzel cevap bu olsa gerek

umarım boşu boşuna yazmıyorumdur sorulacagını ümid ederek saygılar

9 Ocak Pazar günü yine maçın saati 13:00 olarak ayarlanmış. Maç saatleri bu kadar erken olmasa çok daha iyi olacak. Saat konusunda da federasyonla işbirliği içinde olmaları biz taraftarlar için çok daha iyi olacaktır.

Şimdi benim sorum neden silindi,madem soru soracak cesaretiniz yok!! o zaman ne diye ortaya çıkıyorsunuz.

Cesurlar bir kere korkaklar her gün ölür.

Soramıyacaksanız veya cesaret edemiyorsanız beni arayın ben sorarım.Yoksa milleti gazlamayın.

Mithat Duran' Alıntı:
Şimdi benim sorum neden silindi,madem soru soracak cesaretiniz yok!! o zaman ne diye ortaya çıkıyorsunuz.

Soramıyacaksanız veya cesaret edemiyorsanız beni arayın ben sorarım.Yoksa milleti gazlamayın.

Birkaç günlük veri teknik nedenlerle gitti sizin sorunuz da onlar içinde olmasın.

Mithat Duran' Alıntı:

Mithat Abi Fb Ülker maçının 1 gün öncesine kadar olan bütün veriler gitti sitede.

Sakin ol :)

Ayrıca yönetim istifa diyoruz hala ;)

Madem teknik bir hata ,o zaman bende çıkışım için özür dilerim.

Sorumu tekrar sorayım.

1-Sayın ÜSTÜNBERK daha önce hiç basketbol'la ilgilenmiş mi?

2-Sayın ÜSTÜNBERK basketbolla ilgili tek yetkilimi?

3-Sayın ÜSTÜNBERK Yiğit ŞARDAN'dan izinsiz bir karar alabilirmi?

4-Eğer cevabı HAYIR'sa ozaman niye o koltukta oturuyor.

5-Biz yıllarca kukla yöneticilerden çok çektik böyle bir durumda istifa etmeyi düşünüyor mu?

Hakan Üstünberk hakkında ''herkes çok beyfendi bu iktidarın içinde bu adama yazık oluyor'' diye duyuyorum..

Asıl olan bu güne kadar şube ile ilgili alınan kararlardan sorumlu gizli şube sorumluları Yiğit Şardan ve Hakan Aydınol ile bu röportaj niye yapılmıyor da Hakan Üstünberk'i boğuyoruz bu sorularla..

Oyuculara verilen faiş fiyatlar transfer piyasasının yükseltilmesi, Murat Özyer'in takımın başında uzun süre kalması vazgeçilip tekrar sözleşme yapılması, 8-9. hafta görevden alınıp kontratının ödenmesi? Okan Çevik, Koray Mincinözlü nasıl takımın başına geldi ? Nur Gencer olayı ? Forma Skandalı ? Herkesin kapının önüne koyulup Ali Türsan'ın görevde kalması, aklanması? Ahmet Dedehayır 'ın Bayan Şubesine kaydırılıp Erman Kunter'in takımın başına gelmesinin nasıl engellendiği ? Recep Şen'in değişik pozisyonlarda göreve getirilmesi, kimin yakını ? Murat Tümer nerden çıktı, yaratılan sportif direktör pozisyonu ? Zafer Kalaycıoğlu olayı ? Shumpert'in zamanında Türk yapılamaması ? Cem Akdağ'a sırt çevrilmesi ? Yiğit Şardan'ın ilk geldiği günden beri istediği Oktay Mahmudi, Haldun Üstünel'in istediği Ergin Ataman olayı nelere sebep oldu ? vs.... vs..... vs...

Asıl Yiğit Bey ve Hakan Bey ile röportaj yapılsın !!! Bu soruların cevabını benim gibi merak edenler vardır diye tahmin ediyorum.. Hakan Bey'i boşuna yorup yıpratmayalım, adamın önüne budur diye koydular, böyle olacak diyerek de devam ediyorlar..

zihni bey sorularınız harika,inşallah sorarlar...size bir ek yapmak isterim,gstv de yorumculuk yapan eski genel menajerimiz müge berkalp'i bayan takımının başına getirmeyi neden düşünmüyor acaba...murat tümer'in hiç ama hiç bir etkinliği,otoritesi ve oyuncularla diyaloğu olmaya bi adam....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...