Halil Üner Takımda Kalmalımı?

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi

Halil üner takımda kalmalı mı?

• A)Kalmalı

Oy: 0 0.0%
  • C)Kararsızım

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    24
Hücum seti sadece 12 dk kadar vardı.O da gardın topu hızla getirip hemen üçlük çizgisinini orda bekleyen jacobson veya boddicker e atmasıydı...Sonrası Allah kerimm...

x basketbolun teknik yönünü benden çok çok daha iyi bildiğini sanıyorum. ancak nasıl bir hücum setiyle oynadık anlatırmısın.
gordonun dediği gibi üçlük çizgisinin önündeki adama kadar topu getirmek hücum setiyse tamam diyorum.

En basiti solda boddicker toplayken top saga geciriliyor.Jacopson ikili perdeden cikip sutu buldu.

Bunun disindada gecen seneki sacmaliklar yoktu bence takimda.
Pota altina top indirmeler filan daha mantikliydi.
Savunmadada ayni gelisme vardi ozellikle ilk yari.
ikinci yari zaten dagildik.ne hucum ne savunma yapilmaz konsantrasyon olmadan.

gerçekten ilk yarı basketbol adına sahada çok güzel şeyler yapıldı ( aslında yapılanlar çoook normal ama biz uzun zamandır görmediğimiz için mutlu oluyoz :p ) Ama 2. yarı Yorumsuz.

abi allahını seversen 3 paslık set mi olur profesyonel düzeyde? İlk yarı biraz ülkerin laubaliliği ,biraz da jacobson sayesinde kopmadık,savunma vardı diyosun 38 sayı yedik,e savunma yaptığımızda 38 sayı yiyosak yapmazsak 60 sayı mı yicez her devre...
set mevzuuna gelince,gard topu getiriryor, çoğu kez ilk topu sol tarafa geçiriyor( boddicker veya jacobson) ,ya dediğin gibi ikiliden bir tanesi sağda screenden çıkıp şut deniyor (yani 2 pasta hücum) ya da 1. pastan sonra top estvama atılıyor o birebir deniyor.ben saydığım en büyük setimiz 15 sn 7 metre civarında pas yapıp ,1 pivota verip geri aldıktan sonra atılan 3lüktü ki o da sanıyorum 5 pastı....vallahi benim lisemin takımı daha kitabi setler uyguluyordu...

Gecen seneye gore olan degisimi soyluyorum gordon.
Gecen sene bu da yoktu.
Tabiki yeterli degil.
Ama sunada inaniyorum Umut Tinayin savunmadaki zaaflari olmasa ilk yari 30 belki yerdik.

Ya tabiki öle 4 4lük setler oynuyoruz demedim ama en azından 1 şeyler yapıo yada yapmaya çalışıo takım.Ve daha iyi olacaktır muhtemelen