Halil Üner Takımda Kalmalımı?

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi

Halil üner takımda kalmalı mı?

• A)Kalmalı

Oy: 0 0.0%
  • C)Kararsızım

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    24
HAlil Üner'in gitmesini en çok isteyenlerden biriyim ancak geçen sene küme düşmekten kılpayı kurtulduğumuz zaman kovulmadıysa şimdi ligler başlamadan kovulması anlamsız olur. Hele bir ligler bailasın 3-5 maç geçsin.Ondan sonra konuşuruz bunları.

dışardan bakıp hüküm vermek kolay, kimse talip bile olmuyor GS coachluğuna.. siz hala imkansızlıklardan bahsettiğimizde latife yapıyoruz sanıyosunuz galiba.. bazı şeyler ortaya çıkınca (zamanı var) bugün bazılarının arkasından küfür ettiği insanların aslında kapısında beklenip teşekkür edilmesi gerektiğini öğreneceksiniz, göreceksiniz. olay sadece halil üner de değil.. daha geniş boyutta.. adamların elleri kolları bağlı tutuluyo, Galatasaray futbol kulübü yönetimi sırtını çevirmiş, trt 500.000 doların üzerine yatmış, para kazanmak için sermaye lazım o da yok, sponsor gelmek istemiyor, seyirci küs.. e bravo yani, hadi destek olmayın anladımda, engel de olmayın.. sezon başlamadan istifa etmeli mi gibi bir topik ne kadar yararlı bir tartışmadır, düşünün, tartın, karar verin... biliyorum bazılarınız bu yaptıklarımı çıkar için yaptığıma inanıyor ama 1-2 sene sonra galatasarayla arama 1000lerce km girecek.

galatasaraylılık bir sosyolojik olaydır. taraftarlık diyip geçemezsiniz. bu ülkede centilmenlik, ahlak, eğitim, kültür gibi birçok noktada ya öncüdür yada gelişmesinde çok önemli etkileri olmuştur..
size nacizane hatırlatmam şu olacak, taraftar gibi değil galatasaraylı gibi yargılayın... (sebep sonuç ilişkilerini inceleyin)

Takımda kalmalı ve uzun süreli kontratta yapılmalı sezon başı ligler başlamadan adamı asmak.
-sitemizi oyuncu ve teknik heyette giriyordur.şimdiden morallerni niye bozuyoruz.Halil Üner HODRİ MEYDAN dedi derdi olan koçla Florya'da görüşsün.

yanlış anladınız!!

:? beni yanlış anladınız ben gitmesini istemiyorumki sadece hazırlık ve gecen yıl play-off lara girememiz beni endişelendirdi halil üner tabiii paranın kısıtlı olmasından basarılı gözükmüyor ama korkutuyor bu yıl sampiyon olaamazsak üzüntüden ölürüm walla.

utku' Alıntı:
galatasaraylılık bir sosyolojik olaydır. taraftarlık diyip geçemezsiniz. bu ülkede centilmenlik, ahlak, eğitim, kültür gibi birçok noktada ya öncüdür yada gelişmesinde çok önemli etkileri olmuştur..

bir terslik yok mu bu yazdıklarınla savundukların arasında

bizim halili istememe sebeplerimizin başında bu değerlere uymaması vardı zaten. rakip oyuncuya maç bitimi saldıran centilmen, oyuncusuna ana avrat küfür eden ahlaklı sayılıyorsa o zaman tamam sen haklısın.

tamam seko hadi hodri meydanmış madem. ben halil fenerin başındayken bizim maçta tribünde olan 20 kişi ile geleceğim ve tartışacağız halil hocayla kim gerçek galatasaraylıymış kim değilmiş görelim bakalım o zaman.

ayarla randevuyu hadi benden de hodri meydan.

Halil Üner'le şahsi problemleri olanlar,gitsin şahsen halletsin olayı..Buraya lanse edipte,bu adamın burda ne işi var demekle,bir sonuca varamazsınız..Rota bellidir,koç Halil hocadır,arkasındayız..

herşeye verilecek cevabım var ama artık sıkıldım kimseyle polemiğe giremem. uğraşamam valla yazıyı yazmıştım postu yollayacam yine binbir şey söyleyeceksiniz hiçbiri yeni olmayan o zaman halil hoca veya teknik ekip konusunda kimseyle tartışmaya değer bi nokta göremiyorum size bu konuda bensiz iyi eğlenceler.. maça da gelmeyin isterseniz bu kadar nefret kustuğunuz adamın yönettiği takımın, trt parasını vermeden yayınladığı sürece oradan izleyin takılın kafanıza göre.

SEKO' Alıntı:
roberto baggio sen takımın başında ki koçun kişiliğine saldırarak Galatasaray'ın değerlerine uygun hareketetmiyorsun.
-SONUNA KADAR HEAD COACH HALİL ÜNER

söylediklerim içinde yanlış olan varsa onu yaz galatasaray değerlerini bana öğretmeye kalkma biz 14 sene beklerken o değerler için galatasaraylı olduk.

roberto baggio söylediklerinde haklısın. Seko sen daha ne kadar bu takımın iyi olduğunu savunacaksın sen de biliyorsun ki bu takım hepimizi endişelendiriyor.

takmışınız kafayı halil ünere,bende fazla sevmem ama adam gecen sene para almadan takımda çalıitı. Beyler polemık yaratıcagınıza çözüm üretin hadı aramızdan birileri gitsin yönetimle konussun kombine kart yapsınlar makul fiyata alalım ,takım yatırım yapsında sonra eleştirelim hocayı.Biz adamın eline 5.sınıf malzeme verip 1.sınıf iş bekliyoruz. mantıklı olalım biraz

hakan yılmaz demiş ki:
takmışınız kafayı halil ünere,bende fazla sevmem ama adam gecen sene para almadan takımda çalıitı. Beyler polemık yaratıcagınıza çözüm üretin hadı aramızdan birileri gitsin yönetimle konussun kombine kart yapsınlar makul fiyata alalım ,takım yatırım yapsında sonra eleştirelim hocayı.Biz adamın eline 5.sınıf malzeme verip 1.sınıf iş bekliyoruz. mantıklı olalım biraz
aynen arkadaşımızın dediğine katılıyorum olaylara biraz mantıklı bakalım kişisel sorunlarımızı siteye yansıtmayalım.