Halil Üner Takımda Kalmalımı?

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi

Halil üner takımda kalmalı mı?

• A)Kalmalı

Oy: 0 0.0%
  • C)Kararsızım

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    24
Halil Üner'le Galatasarayımızın geleceği maalesef karanlık hem de kapkaranlık! Bunu görememek için kör olmak lazım. Fenerli Halil takımın başına geldiğinden beri yüzümüz gülmez oldu. Bu sene de takımda hiç bir düzelme, gelişme yok.

Daha bu ne kadar böyle devam edecek??? Yeter!!! Birileri artık hesap vermeli... Bu da bugün yabancısı bile olmayan Kolej'e maçı veren Halil Üner'dir!

2 yildir (yani geldigi gunden beri) Halil Uner gitmelidir diyip duruyorum. Ama ben boyle dedikce kene gibi yapisti koltugu ve boyle giderse Galatasaray tarihinin en uzun donem kocluk yapan hocasi olacak bu gidisle.. Gitsin diyince ters tepki yaptigina gore artik Halil Uner kalmalidir diyorum..
Evet, Halil Uner mutlaka kalmalidir ve kendisiyle daha uzun sureli kontrat imzalanmalidir!

Saygilar,

tabi yahu rahat olun,ne kadar karamsarsınız herşey düzelecek kesin.Hem daha 2. lige bile düşmedik önce şöyle güzeelce bi düşelim oranın havasını soluyoalım,o arada halil üner cihada kafa atsın yetmesin ardanın gözünü çıkarsın ondan sonra düşünürüz belki gitsin mi gitmesin....

gordon acıdır ama ne yazık ki haklısın galiba bu adam hem feneri hem daçkayı mahvetti 86 da sözde bize final oynatmış o da suni bence

hocam haklı olmak gibi bi derdim yok,keşke alay edilecek kadar haksız olsam da böyle berbat bi konumda olmasak.Durum apaçık ortada,bu adamın bize verebileceği ne sportif ne de insani anlamda hiçbir şey yok.Burdaki bir çok arkadaş da istemediği halde sırf giderse takımı yönetecek kimse çıkmaz diye" aman destek "diyo. Eğer hakikaten Halil Üner istifa ettiğinde veya kovulduğunda yeni bir hoca bulamayacak kadar aciz insanlarla(yücel platin bile çok daha optimal bir çözümdür) yönetiliyorsak bu yönetimin de ünerle kolkola gitmesi gerekir.eğer yücel platini bile getiremeyecek kadar acizsek zaten hiç durmayalım,basalım gidelim...

İsteseler amerikalı koç bile getirirler. Bir concecaio salagına bu kadar para vereceklerine hepsini baskete aktarsalar euroleague ayarında kadro kurulurdu. Ben artık kasıt görmeye başladım. Basket sanki yok edilmeye çalışılıyor

iverson kardeşim tespit doğru ama taraftar da takıma sahip çıkmıyo afedersiniz ama bu forumda1000000000 tane gitsin diyen veya yönetimi eleştiren bile olsa 1 halt yapamazsınız öncede dedim kurtuluşumuz parada para için sponsor lazım sponsorun gelmesi için maçlara ilgi yani taraftar lazım... Önce bizler salonu dolduralım sora o kalabalık ta eğer gerçekten gitmesi gereken warsa onun kellesi bizler( yani taraftarlar ) kopartır merak etmeyin...

ozzy' Alıntı:
HAlil Üner'in gitmesini en çok isteyenlerden biriyim ancak geçen sene küme düşmekten kılpayı kurtulduğumuz zaman kovulmadıysa şimdi ligler başlamadan kovulması anlamsız olur. Hele bir ligler bailasın 3-5 maç geçsin.Ondan sonra konuşuruz bunları.
Sonuna kadar katılıyorum.

Ne 2 maçı kardeşim?bu adam 1 senedir bu takımın başında.Ne yapmış,ne yapmamış gün gibi ortada.Hala kalsın diyenler var.Hey allahım ya...

git hoca git rezıl etme !hasta etme adamı git [ulker macı sorası]

Yok yenildikçe fark yedikçe daha da sağlamlaşıyo yeri.. O kadar sahipsiz ki şube CAnaydın ve ekbinin basketbol maçlarının skorlarından bile haberi olduğunu sanmıyorum. (Turgay Kıran maçtaymış sanırım belki başkana çıtlatır).

Artık Halil üner gitsin demiyorum. Ters manyel yapacam. Gitmesin...

Giderse bütün sorunlar çözülür mü? Elbet çözülmez ama takım bu derece kötü olmaz en azından bir kan değişikliği olur. 1 senedir tek olumlu hareketi yok hocanın. Bu kredi bolluğu nereden geliyor anlamıyorum.

bir hücum seti yok bir savunma düzeni yok yanlış molalar gereksiz oyuncu azarlamalar hakemlere şov yapıp gelen teknik fauller.

neye dayanarak kalsın diyorsunuz 55. defa soruyorum. buna mantıklı cevap verebiliyormusunuz. buna galatasarayın menfaatleri doğrultusunda kalsın diyebilecek tek cevabınız var mı

Kim gelirse gelsin, Galtasaray bundan daha kotu durumda olmaz, olamaz!

Elimizdeki kadroya bakin, bir de gecen hafta yenildigimiz Buyuk Kolej'in kadrosuna bakin. Galatasaray'in son yillarda sahip oldugu iyi kadrolardan biri bu, ne yazik ki HU ile gosterilen performans bu, daha iyisini de beklemiyorum.

Imkansizliklar diyorsunuz da, Halil Uner de sevabina calistirmiyor bu takimi! Galatasaray hic kimseye mahkum degildir, hele Halil Uner'e hic degildir. Alternatif hoca olarak da Yucel Paltin'i oneririm, 2 sene once yabancisiz Oyak Renault da mukemmel bir sezon gecirmis, o takimdan Nedim ve Rasim milli takima kadar yukselmislerdi. Sezon basinda Banvit ile sorun yasayip ayrilmisti, zannedersem su an bosta.