Halil Üner'in İstifa Etmesi için Ne Yapılabilir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben post sayını sorgulamadım yanlış anlamışsın. Sürekli sataşma maksatlı yazıyorsun ve belli topiclere yazıyorsun demek istedim.

Şimdi şöyle bir durum var. Ben burada H.Ü e karşı grup olarak bilinen tarafta oluyorum. Burada yazdığım hiçbir postta H.Ü e hakaret etmişliğim yoktur. Hakaret etmediğim, mesnetsiz iddialarda bulunmadığım sürece dilediğimi yazabilirim ki H.Ü hakkaında öyle yeri yerinden oynatacak bir iddiam da olmadı şimdiye kadar. (en büyük iddiam zamanında "ben fb liyim", "Ben Daçkalıyım" demesidir ki bunu da kanıtlarıyla- yapılan röportajlarla- ortaya koydum.Benim yazıp çizdiğim şeyleri hatta daha ağırlarını yazanlar var. Buradaki topiği canlandıran da ben değilim aksine Cihad'a tokat attığı zaman da "olur bunlar basketbolda" demişimdir aç bak..

Israrla ilgili ilgisiz her pstuma reply yapıyorsun. Tamam hakkındır dilediğini bana sorabilirsin ya da beni eleştirebilirsin ama bunu saygı kuralları içinde yapman lazım. Sen haldır huldur girince elbet ben de sana karşılık veriyorum ve hoş olmayan bir münakaşa tarzı ortaya çıkıyor. Sonra kendi tarzımdan ben rahatsız oluyorum.

Senden ricam bana ne yazarsan yaz ama forum kuralları içinde ve saygı çerçevesinde olsun ki ben de sana aynı şekilde doğru düzgün karşılık vereyim. Ha sen şu yazıştıklarımızdan rahatsızlık duymuyorsan böyle atışmak güzel oluyor diyorsan aylarca atışalım da elimize ne geçecek?

Arkadaşlar kimse kimseyle uzlaşsın demiyorum aynı şeyi düşünsün hiç demiyorum , site içinde karşıt fikirlerden ister istemez gruplaşmada olabilir ama bu karşılıklı saygısızlık yapma özrü vermez. Postlarinizi tekrar gözden geçirin lütfen gerekli düzeltmeleri yapın. Burada sizi örnek alan küçüklerimiz olduğunuda unutmayalım.

O önce yapsın bu önce yapsın tartışmasıda olmasın lütfen. Kim büyük görelim :)

Tatil yaptıktan sonra birde gravitasyonu tamamladıktan sonra insan daha sabırlı ve uzlaşmacı olma gayretine giriyor ve bazı şeyleri görmezden gelebiliyor insan nedersin Ahmet Abi, kötü olmasa gerek değil mi :)

ozzy...Nereye yazıp yazmayacağımı sanamı danışacağım,bana ters gelen her şeye yazarım ben,benim tarzım bu,burda maksat post sayısını yükseltmek değil beraber doğru yolu bulmaktır gerçi bulacağımızı pek sanmıyorum...O zaman bende sana derim ki 3 yıldır saldırıyorsun,demekki dikkatimi çekmiş sana odaklanmışım,burda onlarca insan aleyhte yazabiliyor neden onlara yazmıyorumda sana yazıyorum bi düşün bakalım..Haldır hut dalan sensin,şu forumda nerdeyse salata tarifi bile verdirdin ya bana daha ne diyim sana...Git 2 sayfa geriye x muratla ne güzel anlaşıp paslaşmışız oda muhalif ama onun art niyetli olmadığını biliyorum GS'nin iyiliği için yazdığını biliyorum ve seninde h.ü düşmanlığının iyi niyetinden kaynaklanmadığını biliyorum,bu benim görüşüm beni bağlar,yazdıklarımdan rahatsızlık duyuyorsan cevap vermezsin olur biter,tıpkı sorduğum soruya cevap vermediğin gibi...

Onursal bir hatırlatma yapayım "edit" opsyionunu kaldırmışsınız. Şu an mesaj editlememiz teknik olarak mümkün değil.

cimboms34' Alıntı:
ozzy...Nereye yazıp yazmayacağımı sanamı danışacağım,bana ters gelen her şeye yazarım ben,benim tarzım bu,burda maksat post sayısını yükseltmek değil beraber doğru yolu bulmaktır gerçi bulacağımızı pek sanmıyorum...O zaman bende sana derim ki 3 yıldır saldırıyorsun,demekki dikkatimi çekmiş sana odaklanmışım,burda onlarca insan aleyhte yazabiliyor neden onlara yazmıyorumda sana yazıyorum bi düşün bakalım..Haldır hut dalan sensin,şu forumda nerdeyse salata tarifi bile verdirdin ya bana daha ne diyim sana...Git 2 sayfa geriye x muratla ne güzel anlaşıp paslaşmışız oda muhalif ama onun art niyetli olmadığını biliyorum GS'nin iyiliği için yazdığını biliyorum ve seninde h.ü düşmanlığının iyi niyetinden kaynaklanmadığını biliyorum,bu benim görüşüm beni bağlar,yazdıklarımdan rahatsızlık duyuyorsan cevap vermezsin olur biter,tıpkı sorduğum soruya cevap vermediğin gibi...

Pardon soru neydi?

ozzy' Alıntı:
cimboms34' Alıntı:

Pardon soru neydi?

Bak hala tahrik ediyorsun beni sonrada saldırıyorsun diyorsun...Bana deli numarası yapmayı bırak,1 sayfa geriye git orda bulacaksın sorduğum soruyu...

1 sayfa geride soru falan yok. Ben sordum "kimmiş KSk menajeri olup burada yazan" dedim ilgili arkadaşa o da zamanı gelince açıklamamı yaparım dedi. Sen bu arada attach olup "yaran mı var" dedin. eğer sorun buysa buna ciddi cevap beklemiyorsun herhalde. Ne sormak istiyorsan adam gibi so ben de adam gibi yanıtını vereyim. Ha sorduğun şey "KSK menajeri olup olmadığım" ise KSK kulübüyle herhangibir ilişkim olmadığını söyleyeyim.

Ben alttan almaya çalıştıkça sen iyice raydan çıkıyorsun. Madem istediğin forumda atışmak kavga etmek, yazılanlardan da herhangibir rahatsızlık duymuyorsun.. Sana dur diyen biri de yok..buyur devam edelim.. Ben sabırlıyımdır sinir harbiyse sinir harbinin de alasını yaparım. Buyur devam et..Senin dilinden yanıt vermesini de çok iyi bilirim.

ozzy' Alıntı:
1 sayfa geride soru falan yok. Ben sordum "kimmiş KSk menajeri olup burada yazan" dedim ilgili arkadaşa o da zamanı gelince açıklamamı yaparım dedi. Sen bu arada attach olup "yaran mı var" dedin. eğer sorun buysa buna ciddi cevap beklemiyorsun herhalde. Ne sormak istiyorsan adam gibi so ben de adam gibi yanıtını vereyim. Ha sorduğun şey "KSK menajeri olup olmadığım" ise KSK kulübüyle herhangibir ilişkim olmadığını söyleyeyim.

Ben alttan almaya çalıştıkça sen iyice raydan çıkıyorsun. Madem istediğin forumda atışmak kavga etmek, yazılanlardan da herhangibir rahatsızlık duymuyorsun.. Sana dur diyen biri de yok..buyur devam edelim.. Ben sabırlıyımdır sinir harbiyse sinir harbinin de alasını yaparım. Buyur devam et..Senin dilinden yanıt vermesini de çok iyi bilirim.

Soruyu hem göremedim diyorsun,hemde cevabını veriyorsun....Senin sinirlerin iyice bozuldu kalk bi dolaşda gel,sonra devam ederiz.

Bu arada ksk menajeri olamadın çünkü birileri buna izin vermedi değilmi.

cimboms34' Alıntı:

:kop :kop :kop

Allah iyiliğini versin..Basketbolla uzak yakın hiçbir alakası olmayan bir işim var. Basketbolla profesyonel düzeyde ya da herhangibir kulüple hiçbirzaman ilgim olmadı.. Bana menajerlik uygun görmüşsün sağolasın valla.

Bana bunu doğru düzgün sorsan sana çok daha önce aydınlatıcı bilgi verirdim. Hala da veririm. İşim gücüm adım sanım adresim belli. Öyle kendi işkembenizden senaryolar üretip gerçekmiş gibi inanmayın hele ki buralarda dile getirmeyin sonra rezil olursunuz söyleyeyim.

ozzy' Alıntı:
cimboms34' Alıntı:

Allah iyiliğini versin..Basketbolla uzak yakın hiçbir alakası olmayan bir işim var. Basketbolla profesyonel düzeyde ya da herhangibir kulüple hiçbirzaman ilgim olmadı.. Bana menajerlik uygun görmüşsün sağolasın valla.

Bana bunu doğru düzgün sorsan sana çok daha önce aydınlatıcı bilgi verirdim. Hala da veririm. İşim gücüm adım sanım adresim belli. Öyle kendi işkembenizden senaryolar üretip gerçekmiş gibi inanmayın hele ki buralarda dile getirmeyin sonra rezil olursunuz söyleyeyim.

Senin adını sanını işini herşeyini biliyorum merak etme sayın öğretim görevlisi...

Bu iddalarında hala ısrar ediyorsan varmısın yüzleşmeye,gerekli insanlarla...

cimboms34' Alıntı:
ozzy' Alıntı:
cimboms34' Alıntı:

Senin adını sanını işini herşeyini biliyorum merak etme sayın öğretim görevlisi...

Bu iddalarında hala ısrar ediyorsan varmısın yüzleşmeye,gerekli insanlarla...

Varım abicim. Benim basketbolla ya da KSK ile ya da Halil Üner ile herhangibir ilgimi ispatlayacak kanıtınız varsa buyrunnn. Benim değil menajerlik KSK kulübünün kapısından bile girmişliğim yoktur..

Kariyerimde basketbolla ilgili en ufak birşey yoktur. (Lise takımında oynamaktan başka).İsmimi işimi gücümü biliyorsun. Endüstri mühendisiyim kariyerim üniversitede.Paramı da üniversite dışında kazanmadım hiçbir dönem.İsmimi biliyorsun tarat bakalım google da basketbolla KSk ile ilgili ne geliyo.. Aha da bu kadar açık ve net söylüyorum. Ha bunları söylemek kendimi savunmak zorunda da değilim. Kafanda kurduğun inandığın (nereden ne duyduysan) şeyler doğru değil bilesin diye söylüyorum. Bu konuda iddia olarak ortaya atacağın herşey yalan ya da yanlış bilgidir şimdiden söyleyeyim. Hepsini de rahatlıkla çürütürüm.

Ha şunu da söyleyeyim beni kimle karıştırdığınızı az çok tahmin ediyorum . :D Beni karıştırdığın adam şu an Amerikada kendi parasıyla doktora yapıyor ama parasını üniversiteden kazanmıyor. Aileden yüklüce bir serveti var o kadarını söyleyeyim. O adam da benden 4-5 yaş büyük bir elemandır ve benim okulumdan mezun olmuştur.Kendisini uzaktan tanırım merhabamız vardır muhabbetimiz yoktu. H.Ü ile ilgisi var mıdır yok mudur onu da bilmem. Menajerlik mi yaptı şube sorumluluğu mu tam hatırlamıyorum ama 1 dönem KSK da çalıştı.

Hafiyelik yapacaksanız doğru yapın çamur atma ya da sallama boyutunda olmasın. Merak eden açar sorar KSK kulübüne böyle bir adam kapınıza geldi mi? diye..

ozzy' Alıntı:
Ha şunu da söyleyeyim beni kimle karıştırdığınızı az çok tahmin ediyorum . :D Beni karıştırdığın adam şu an Amerikada kendi parasıyla doktora yapıyor ama parasını üniversiteden kazanmıyor. Aileden yüklüce bir serveti var o kadarını söyleyeyim. O adam da benden 4-5 yaş büyük bir elemandır ve benim okulumdan mezun olmuştur.Kendisini uzaktan tanırım merhabamız vardır muhabbetimiz yoktu. H.Ü ile ilgisi var mıdır yok mudur onu da bilmem. Menajerlik mi yaptı şube sorumluluğu mu tam hatırlamıyorum ama 1 dönem KSK da çalıştı.

Hafiyelik yapacaksanız doğru yapın çamur atma ya da sallama boyutunda olmasın. Merak eden açar sorar KSK kulübüne böyle bir adam kapınıza geldi mi? diye..

Nerden bilicem o adamın sen olmadığını,madem ispata hazırsın bak senden rica ediyorum istanbula hiç mi gelmiyorsun buluşalım ak kara ortaya çıksın,merak etme eğer haklı isen özür dilemesinide bilirim,ama hesabınıda sorarım ilgili kişilerden...

cimboms34' Alıntı:
sovereign' Alıntı:
Bazıları safsata yapıp,boş laf üretmeye devam ediyor..

Pabuç bırakmayacaklarmış..

:D

Kadrolu Halil Üner taraftarı olmak başka birşey tabi..

Nerelerdesin sen yahu,bende diyorum nerde kaldı bu bizim bozacının şahidi şıracı bey...

Pabucu bırakmıyacağız tabi ne sandın...

Sizler anca sanal dünyanızda yazarsınız,ozzy'nin asgari ücretle çalışan elemanı seni... :kizlar

O asgari ücretle yazan şıracı sakın kanbağıyla ve akrabalık ilişkisiyle bağlı olmasın?Sizin gibi ahbap-çavuş ilşkisi dışında.. :muhaha

evgili ağabeyim ozzy'yi de KSK menajeri yaptnız ya daha ne diyeyeim.. :D

Ama bu fikirlerin kimden çıktığını da çok iyi biliyorum.Kendisine tavsiyem kafasını bunlarla meşgul edeceğine takımna iki hücum seti çizsin,Dixon olmazsa ne yaparım diye düşünsün.İletitsin kendisine.Hoş,o zaten okuyodur ya..

cimboms34' Alıntı:
ozzy' Alıntı:

Nerden bilicem o adamın sen olmadığını,madem ispata hazırsın bak senden rica ediyorum istanbula hiç mi gelmiyorsun buluşalım ak kara ortaya çıksın,merak etme eğer haklı isen özür dilemesinide bilirim,ama hesabınıda sorarım ilgili kişilerden...

Özeline bakıver.. Bir de kafandaki benimle ilgili soruları direk bana "özelden" sorarsan gerekli yanıtları seve seve veririm.(samimiyim bu konuda) Doğruluğunu kesin olarak bilmediğiniz iddialarla buraları bulandırmayın mahçup olursunuz sonra.

sovereign' Alıntı:
cimboms34' Alıntı:
sovereign' Alıntı:
Bazıları safsata yapıp,boş laf üretmeye devam ediyor..

Pabuç bırakmayacaklarmış..

:D

Kadrolu Halil Üner taraftarı olmak başka birşey tabi..

Nerelerdesin sen yahu,bende diyorum nerde kaldı bu bizim bozacının şahidi şıracı bey...

Pabucu bırakmıyacağız tabi ne sandın...

Sizler anca sanal dünyanızda yazarsınız,ozzy'nin asgari ücretle çalışan elemanı seni... :kizlar

O asgari ücretle yazan şıracı sakın kanbağıyla ve akrabalık ilişkisiyle bağlı olmasın?Sizin gibi ahbap-çavuş ilşkisi dışında.. :muhaha

evgili ağabeyim ozzy'yi de KSK menajeri yaptnız ya daha ne diyeyeim.. :D

Ama bu fikirlerin kimden çıktığını da çok iyi biliyorum.Kendisine tavsiyem kafasını bunlarla meşgul edeceğine takımna iki hücum seti çizsin,Dixon olmazsa ne yaparım diye düşünsün.İletitsin kendisine.Hoş,o zaten okuyodur ya..

Yoksa abd'deki çavuş sen misin...

Sabahtan beri forum a girmedim,
Şimdi tekrar okudum,
Ben bir yazı yazdım,
Sanırım Onur Yuksel ve Roberto Baggi ya hitaben,
Devamı geldi yazıların,
Bayagı da yazıldı,
Yazanların içinde Ozzy ve Sovereign yok,
Sonra ortaya KSK manegerliği ile ilgili bir soru gelmiş,
Sonrasında forum, adeta Ozzy ile ona cevap verenler arasınde gecmiş,
Okuduklarımı es geçtiysem mazur gorun,
Ama, Sn Ozzy bu konu sizi neden bu kadar ilgilendirdi anlamış degilim,
Ayrıca siz kendinizi savunma ve size yazılanlarada cevap verme konusunda bu derece maharetli iken, Sn Sovereign de sızı savunma geregını nıye buldu kendınde bırden bıre, bunu da anlayamadım.
Bu konu ile ilgili, eger sizce sakıncasıı yoksa gercekten aydınlatılmak isterim.

Diger konu,
Baggio,
Bak yaptıklarin cok ayıp,
Burası Galatasaraylı basketbolseverlerin mekanı,
Murat Halil Hocayı eleştirmiş,
Keşke Koc degil, Koordinator olsa idi,
Hoca ile GS nin onu kesiliyor demiş,
Ismıne sponsorluk alan bır klubun hedefı 6. lık olamaz demiş,
Bak kardeşim, Bunların adı eleştiri,
Yani burada yapılması gereken eleştiriler,
Bır de yazdıklarına bak,
Hoca benım anama avradıma kufur etmedı, ben her hangı GS linin anasına avradına kufur ettığını de duymadım,
Ne malum, belkı Galatasaraylılara degıl de sana kufur etti,
Ayrıca Hocanın buradaki davranışlarını ve şube de yaptıklarını izledikten sonra, ben onun hiç bir galatasaraylıya kufur edebilecegini dusunmuyorum,
Ama netice de o da insandır, belkı arkasından onun da anasına kufur edılmıs, o da donup ben de senın demıstır.
Bu yazdıkların, bu forumu ve bu forumu izleyenleri zerre kadar ilgilendirmiyor,
Bu konuyu aranızda halledin,
Ben yardımcı olmayı da teklif ettim,
Ya gel yuzleş, biz de şahit olalım, ya da bu safsatalarla artık bu forumu kirletme lutfen,

Haaaaaa sen 20 senedır tribunlerde oldugunu soyledın, bana da 20 sene once nerede ıdın dedın, kesin babanın akranları ile tavla oynuyorumdur,
Galatasaray için yapılanlara gelince, sana 50 kere ölüp dirilme imkanı verseler ve sen bu elli yaşamındada GS için birşeyler yapmaya calışşan, benım yaptıklarımın % 20 sini yapamazsın.

Benim Nick'im Roberto Baggio degil,Kendi adım, hiç esrarlı değilim, yazdıgımın soyledıgımın hep arkasındayım,
Enteresandır sizlerin profillerinizde hiç bir kimlik bilgisi yok, boyle bır ortamda kımlık saklamanın ne geregı var acaba,

onuryavuz' Alıntı:
kaemre' Alıntı:
Ben artık hiç şuphe etmiyorum,
Olaylar maalesef fırsat bekleyen bazı provakatorlerce uygun zaman beklenılerek,bilinçli olarak koruklenıyor.
Nereden bölümüne bakılırsa ve son maçımızı oynadığımız arasında bir bağ kurulduğunda bazı şeyler daha rahat anlaşılır. Birçok kişinin havanın soğukluğu ve bilet fiyatları nedeniyle girmemeyi tercih ettiği maçtaydım. Olayları çıplak gözle görünce insanın verdiği tepki farklılaşıyor. Bu kimine göre provakötürlüktür kimine göre kulübün geleneklerine sahip çıkan duyarlı taraftar davranışıdır.

kaemre' Alıntı:
Ha bir ufak detay daha var, 3 ayda , son ıkı sezonda kazandıgımız kadar maç kazandık nerede ise,
Madem bunca başarının mimarı Halil Üner´di Üner bu takımı ne zamandan beri çalıştırıyor ve geçen sezonlarda niye başarılı olamadı? Geçen sezonki kadro yetersizdi denecekse iyi takımla herkes başarılı olabilir maharet eldeki kısıtlı imkanlarla takımı yukarılara taşımaktır aşağılara çekmek değil.

kaemre' Alıntı:
Hoca Burak a hakaret etti Burak bozuldu,

Yalaaaaaaaan, hem de kuyruklu yalan,
Hoca Burak a sizin hakaret diye algılayacagınız seyler soyleyebılır, ama Bu Burakça hakaret olarak nitelendirilemez,
Ben de oğluma, " vay e.......şek, çok iyi iş çıkarttı vallahi, helal olsun be " derim bazen,
Oğlum bana kırılmaz, Burak Hocaya hiiiiiiç kırılmaz,
Bunu soyleyen ya art niyetli, yada anlama ve ifade özurludur.

Öncelikle biraz daha kibar olmanı beklerdim. Yorum hatasına düşmüş olsam bile bilip bilmeden insanları yalan söylemekle suçlamayı kendine yakıştırabiliyorsan sözüm yok. Burak´a gösterdiği tepkiden sonraki yüz ifadesini, mimiklerini görerek yorum yapmak en sağlıklı olanı.

Evet sen oğluna vay e.......şek, çok iyi iş çıkarttı vallahi, helal olsun be " dersen onu onore etmiş olursun ve samimiyetin göstergesidir. Ancak sen oğluna yaptığı hatalardan sonra topluluk içerisinde "şerefsiz sen bu oyunla formayı bir daha nah görürsün..." dersen sanırım oğlun sana karşı pek de hoş duygular beslemez o anda.

kaemre' Alıntı:
Ben her maçı bench den seyrediyorum,
O millete kufur ettiğini, hakaret ettiğini, hatta aralarındaki ilişkiden sonra oyuncuların klubu terkettiğini iddia ettiğiniz hocayı, gelin bir de oyuncularına soralım

Bunları kulüpten ayrılmış oyunculara yada Üner kulüpten ayrıldıktan sonra sormak lazım. Halen kulüpte oynayan bir kişi düşüncelerini objektif olarak belirtmesi zordur.

kaemre' Alıntı:
Şimdi, iki gun sonra maçımız var,
Ben bu iki arkadaşı maça dacet ediyorum,
Bir admin, bu iki arkadaş, Hoca ve Burak bir araya gelelim,
Yüzleşelim,
Sonra oyunculara hocayı da soralım,

Sonra bir de birileri de çıkıp özur dilesin.
Durumu musayit olmayan varsa, ben araba ile de aldırabilirim.
Davetin için çok teşekkür ediyorum. Maçımızın hangi gün olduğunu bilmiyorum ama eğer maç cuma günü değilse seve seve gelebilirim. Gidiş dönüş tren biletimi kargo ile gönderirsen sevinirim. İstanbul´u pek bilmediğim için Haydarpaşa´dan Ahmet Cömert´e nasıl gelebileceğimi de tarif edersen memnuniyetim iki kat artar.

Oncelikle ozur diliyorum,
Onur Yavuz demek isterken, Onur Yuksel dedim,

Yazdığın yazıdan sonra, burada yazılanları okursan, bu satırları Burak'ın ve Hocanın okudugunu da hesaba katarsan, yaptıgın seyin Galatasaray taraftarına yakısan bır sey midir , provokatorlukmudur , daha iyi anlarsın,
Ancak yazdıklarımı dogru oku,
Ben sana Provokator demedim, sadece fırsat bekleyen provokatorlere gun doguran bır yazı oldugunu belirttim.

Hepimizin tanıdıgı, taptıgı, inandıgı Fatih Terim o donemde ne kadar başarılı oldu ise Halil Hoca da o kadar başarılı dersem ne dersin bana,

"""" Evet sen oğluna vay e.......şek, çok iyi iş çıkarttı vallahi, helal olsun be " dersen onu onore etmiş olursun ve samimiyetin göstergesidir. Ancak sen oğluna yaptığı hatalardan sonra topluluk içerisinde "şerefsiz sen bu oyunla formayı bir daha nah görürsün..." dersen sanırım oğlun sana karşı pek de hoş duygular beslemez o anda """"

Dun yazdıklarına yalan dedim, su an da sana YALANCI diyorum,

Halil Hoca , hiç bir yerde, hiç bir şekilde Burak a boyle bir şey soylemedi, soylemezde,

Dilediğin oyuncuyu sec, Halil Hocayı ona soralım.

E kardesim gecen macta sen trıbunde degılmıydın, neyı tarıf edecegız, diger maça ışınlanarak mı gelmiştin ???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...