Halil Üner'in İstifa Etmesi için Ne Yapılabilir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Murat benim bilmemkaç sayfa önceki yazımda nereyi neden editlediğinizi biliyorsam bu komediye de neden bu kadar izin verdiğinizi vallahi bilmiyorum. İşin suyu iyice çıkıyor.

Bu iki taraf adına da sıfırın altında seyreden üslubu bir kenara bırakırsak, hukukun temel kurallarından biri iddia sahibinin iddiasını ispatlamak zorunluluğudur. Özgür'ü hiç tanımam öğretim üyesi olduğubu da sizden öğrendim, lakin adama bi araba saydırıp ondan sonra da , bu dediklerim yanlışsa ispatla demek doğru değil.

Arda anladığım kadarıyla, cimboms34 aldığı istihbaratlar doğrusunda Özgür'ün KArşıyaka menajeri olamsı Halil Üner tarafından engellendiği , bu yüzden de kuyruk acısı yüzünden eleştirdiğini ileri sürüyor. Aksini kanıtlayamazsan da şöylesin böylesin diyor.
Yanlışsam düzeltirsiniz.

Halil Üner ne zaman çalıştırdı KSK yi? Benim aklımda 1994 diye kalmış Yani beni 22 yaşında Üni. son sınıfta iken menajer yapmaya kalkmışlar da Halil Üner mi mani olmuş. Valla gurur duydum kendimle.. yaş 22 ben KSK ya menajer..

butun yazılanları okudum ve korkutucu ıdı.
benım okudugum kadarıyla konu halıl uner ıstıfa etmelımıydı. fakat konu o kadar dagılmıskı.. gereksız uzamıs. en basıt olay. herkes fotografını koyar ortaya forum ıcerısınde. herkes bırbırını tanır. tabı dogru foto ıle..

son olarak sunu anlatayım
"geen maca arkadasımı goturdum. galatasarylıdır ve sadece futbol maclarına gıder. hayatında ılk defa basketbol macınageldı. yerımıze oturduk ve halıl uner'ı gordu ve soyle dedı. yahu bu adam f.b' deılmıydı. bence problem halıl unerın basarısından dolayı rakıbımızde calısması gıbı. kısısel olarak kımseyı kırmak gıbı bır nıyet belırtmeden sunu soyleyeyım. beykoz macında halıl ıstıfa dıyenler arasındaydım. son maclarda takım toplandı gıbı. ama sunu da unutmamak gerek. h.ü su an lıgdekı en cok takım yonetmıs hocalardandır. marttakı secımde hoca degısıklıgı ısteyenler var. bu ne kadar dogru tartısılır.

basketbol sevgısı ap ayrı bır duygudur. basketbol ıcın konusmakta bırazda centılmenlık gerektırır.

Öncelikle menejerlik öyle büyütülecek bir olay değil ki. Sonuçta herhangi bir kulüp bünyesinde ücretli olarak çalışıyorsun. Bu çalışmaları yapabilmek için illa ki 30 kusür yaşında ya da daha büyük olunmasına gerek yok. Gerekli bilgi birikimin ve çevren varsa 22 yaşında da kulüp menejeri olabilirsin.

Pek tabi kulüp menejerinin kim olacağına kulübün basketbol şubesi teknik sorumlusu görevini aynı şekilde belli bir ücret karşılığı yürüten bir şahısın karar vermesi diye bir durum da yoktur ki.

Sonuçta bu insan ozzy değilse de değildir, neden polimik yapıldığını da anlamadım.

Madem konu nasıl olduysa buralara geldi; ateş olmayan yerden duman çıkmaz, Ozzy' nin Karşıyaka Spor Kulubü ile olan alakasını açıklamasını istiyorum. Bilmemiz gereken birşey mi var? Hadi menejerlik değil diyelim, başka bir durum mu sözkonu oldu da Halil ÜNER ile karşı karşıya geldiniz?

Sonuçta Halil ÜNER ile herhangi bir şekilde bir münasebetiniz oldu mu Sayın Özgür Bey? Nerden çıkıyor bu ithamlar? İnsanlar kimlerden ne duyabilirler? Konu saptıkça sapıyor ama benimle beraber tüm forum kullanıcılarının konu ile ilgili olarak aydınlanmasını istiyorum ki olay daha fazla dallanıp budaklanmasın.

Birincisi burası mahkeme değil. ikincisi sen hakim değilsin 3. sü ben sanık değilim. 4. sü bu iddiaların nerden peydahlandığını idda sahiplerine soracaksın.
Geri kalanları özelden atmıştım zaten sana... Üni. son da okurken menajerlik yapan tanıdığın varsa söyle..Hem de 1. lig düzeyinde bir takımda. Ben tanımıyorum öyle biri.

Son olarak ta KSK kulübünün kapısından içeri girmişliğim yoktur.

Halil Üner ile 1 kere karşı karşıya geldim. KSK-FB ya da KSK Efes(maçı hatırlamıyorum) maçıyla ilgili birşey sordum ayaküstü o da 2 cümle etti. Aha H.Üner ile tüm alakam budur. Ne ben kendisini tanırım ne de o beni tanır.

O soruları da mesnetsiz dedikoduları çıkaranlara sorun bir zahmet..

Özgür Bey'in de değil KSK,herhangi bir takımın veya kulübün kapısından girmişliği,Halil Üner veya başka bir antrenör veya menajerle en ufak bir tanışmışlığı yoktur..

Basketbolu ve Galatasaray'ı saf olarak seven,sade bir taraftardır..

O kadar..

Bir de merak ediyorum insanları bu kadar kolay karalayan,üstelik de hiçbir kanıt sunamayan insanlara ne gibi bir yaptırım uygulanacak?

Yoksa bok atıp,özür dilemek yeterli olacak mı?

Açın sorun kardeşim. Hepiniz camia içindesiniz. KSK camiası ile ismim bir şekilde ismim cismim kesişmiş mi araştırın getirin. Öyle dedikodu nereden çıkıyrmuş bilmem neymiş safsatalarla gelmeyin. Ben de buradaki herhangibiri için dedikodu üretebilirim hem de çok rahat.

ozzy' Alıntı:
Birincisi burası mahkeme değil. ikincisi sen hakim değilsin 3. sü ben sanık değilim. 4. sü bu iddiaların nerden peydahlandığını idda sahiplerine soracaksın.
Geri kalanları özelden atmıştım zaten sana... Üni. son da okurken menajerlik yapan tanıdığın varsa söyle..Hem de 1. lig düzeyinde bir takımda. Ben tanımıyorum öyle biri.

Son olarak ta KSK kulübünün kapısından içeri girmişliğim yoktur.

Mahkeme ile, hakimlikle ya da sanıklıkla ne alakası var. Sadece konuyu açığa kavusturmak istiyorum. Aynı sekilde iddia sahipleri de bu yazdıklarımı okuyup mesaj yazacaklardır zaten.

Ben cevabımı aldım teşekkür ederim. Bu sayede tüm forum kullanıcıları da konuyla ilgili bilgi sahibi oldular.

Suan cok yorgunum ve su topic nereden nerelere gelmis.

Güleyim mi? kizayim mi? ağlayım mı?

Yarın sabaha kadar karşılıklı hakaret ve ağır ithamlar için haklıyım haksızım gibi gururları bırakıp forum üyelerinden özür dilenmesini bekliyorum.

Bu topicin bu hale gelmesine neden olan herkesten istisnasız özür bekliyorum

Lütfen artık konuyla ilgili özür dışında en ufak yazı yazılmasın.

1) Öncelikle adminlerden ozzy ve sovering'in aynı pc'den yazıp yazmadıklarının cevabını istiyorum,ip nosu kontrolu yaparmısınız.

2) Arda bende sana adres verebilirim verdiğim adres benim ben olduğumu kanıtlamaz.

3) Bana özelden istanbula devamlı geldiğini yazan ozzy nedense herhangi bir maçımızda yüzleşmeye yanaşmıyor,kardeşim biz adam yemiyoruz ki gerçek ortaya çıksın özür dilemesinide biliriz diye bu 3. yazışım.Ben özel olarak kalk izmirden gel demiyorum ki...

4) Burda önce mehmet sordu,sonrada ben sordum ahmet abide değinmiş ancak şu forum ileri gelenlerinin hepsinin ağzında değil mi bu ksk ve menejerlik olayı.Bu olayı 1. ağızdan duyduğunuz halde neden sadece ben yazdım diye kenara çekiliyorsunuz.

5)Birde içimde ukte oldu, sovering neden ksk harflerini büyük yazıp GALATASARAY' ı küçük harflerle yazıyorsun.

6) Ozzy'nin savunduğu ksk kulübüne sorun menejerlikle alakam yok demesi gayet doğal çünkü ksk kulübününde bu olaydan bi haber olacağı neden kimsenin aklına gelmez.Karşılıklı 2 kişinin konuşması olayı olarak neden algılanmaz.

7) Bu konu hakkında burda son yazışım,ne zaman ki yüzleşme olayı olurda ben haksız çıkarsam özür yazısı yazarım,ancak diğer eleştiri getirenlere zaten lafım yok istedikleri gibi eleştirirler çünkü onların iyi niyetinden zerre kadar şüphem yok ama bu iki şahsiyet belkide tek şahsiyet bilemiyorum h.ü hakkında bu forumda fütursuzca eleştirilerine devam ederlerse sırf bunlar için engel olduğum insanlara engel olamayacağımıda bilmelerini istiyorum. Kalın sağlıcakla...

cimboms34' Alıntı:
1) Öncelikle adminlerden ozzy ve sovering'in aynı pc'den yazıp yazmadıklarının cevabını istiyorum,ip nosu kontrolu yaparmısınız.

2) Arda bende sana adres verebilirim verdiğim adres benim ben olduğumu kanıtlamaz.

3) Bana özelden istanbula devamlı geldiğini yazan ozzy nedense herhangi bir maçımızda yüzleşmeye yanaşmıyor,kardeşim biz adam yemiyoruz ki gerçek ortaya çıksın özür dilemesinide biliriz diye bu 3. yazışım.Ben özel olarak kalk izmirden gel demiyorum ki...

4) Burda önce mehmet sordu,sonrada ben sordum ahmet abide değinmiş ancak şu forum ileri gelenlerinin hepsinin ağzında değil mi bu ksk ve menejerlik olayı.Bu olayı 1. ağızdan duyduğunuz halde neden sadece ben yazdım diye kenara çekiliyorsunuz.

5)Birde içimde ukte oldu, sovering neden ksk harflerini büyük yazıp GALATASARAY' ı küçük harflerle yazıyorsun.

6) Ozzy'nin savunduğu ksk kulübüne sorun menejerlikle alakam yok demesi gayet doğal çünkü ksk kulübününde bu olaydan bi haber olacağı neden kimsenin aklına gelmez.Karşılıklı 2 kişinin konuşması olayı olarak neden algılanmaz.

7) Bu konu hakkında burda son yazışım,ne zaman ki yüzleşme olayı olurda ben haksız çıkarsam özür yazısı yazarım,ancak diğer eleştiri getirenlere zaten lafım yok istedikleri gibi eleştirirler çünkü onların iyi niyetinden zerre kadar şüphem yok ama bu iki şahsiyet belkide tek şahsiyet bilemiyorum h.ü hakkında bu forumda fütursuzca eleştirilerine devam ederlerse sırf bunlar için engel olduğum insanlara engel olamayacağımıda bilmelerini istiyorum. Kalın sağlıcakla...

Bunların hepsine konuyu ilk açan olarak bende cevap bekliyorum ben yazımda kimse direk olarak tham etmedim!

Makine başında değildim Kaemre ve Ali abinin yazdıkları üzerine yazacak hiçbirseyim yok anacak aynı ip den yazan 2 arkadaşa şunu soyleyeyim o şeref denilen şeyi bu kadar ayaklar altına lmayın uçak biletlerinizi ben göndereceğim İtüde bir seminer planlıyoruz buyrun gelin?

Ömer Petorakki gerçekten severim Erman Kunter muthıs beyfendi bir adamdır onuda severim ancak buralarda oynamaktan vazgeçelim ne olur!!

Son olarak geçen seneki maçta Burak olayı oldugunda Halil Ünere ragmen Buraktan tek şikayetçi olan ve maçtan sonra karakola apar topar getirilmesinde sağladım ! (Kaptanın Galatasaraylılığına kefilim) Bu camiada hiç kimse Galatasaray dan buyuk değildir herkes gider biz kalırız dedik gene diyoruz ama insaf lazım haysiyet lazım eleştiri yaprken maske takmamak lazım!

Benim burada yazdıkalrımdanveya sözlediklerim nedeniyle herkesle tartışıım konuşurum benide sanırım burada herkes tanır kimse içinde yıllardır fesat yurutmedim yurrutmemde özür dilemesinide bilirim gelin görünkü bu sorlara cvp versin birileri herkese saygılarımla...

Mehmet Ali Güler

0555 451 77 19

Merkez mah. no:70/12 avcılar /ist

kaemre' Alıntı:
Oncelikle ozur diliyorum,
Onur Yavuz demek isterken, Onur Yuksel dedim,

Yazdığın yazıdan sonra, burada yazılanları okursan, bu satırları Burak'ın ve Hocanın okudugunu da hesaba katarsan, yaptıgın seyin Galatasaray taraftarına yakısan bır sey midir , provokatorlukmudur , daha iyi anlarsın,
Ancak yazdıklarımı dogru oku,
Ben sana Provokator demedim, sadece fırsat bekleyen provokatorlere gun doguran bır yazı oldugunu belirttim.

Hepimizin tanıdıgı, taptıgı, inandıgı Fatih Terim o donemde ne kadar başarılı oldu ise Halil Hoca da o kadar başarılı dersem ne dersin bana,

"""" Evet sen oğluna vay e.......şek, çok iyi iş çıkarttı vallahi, helal olsun be " dersen onu onore etmiş olursun ve samimiyetin göstergesidir. Ancak sen oğluna yaptığı hatalardan sonra topluluk içerisinde "şerefsiz sen bu oyunla formayı bir daha nah görürsün..." dersen sanırım oğlun sana karşı pek de hoş duygular beslemez o anda """"

Dun yazdıklarına yalan dedim, su an da sana YALANCI diyorum,

Halil Hoca , hiç bir yerde, hiç bir şekilde Burak a boyle bir şey soylemedi, soylemezde,

Dilediğin oyuncuyu sec, Halil Hocayı ona soralım.

E kardesim gecen macta sen trıbunde degılmıydın, neyı tarıf edecegız, diger maça ışınlanarak mı gelmiştin ???

Ben de özürle başlayım yazıma. Öncelikle yaşınıza bakmayı unutarak sen diye hitap ettim size sonra gördüğümde değiştirmek istedim ama editleme hakkımın olmadığını gördüm.

Türkçe öyle bir dildir ki nereye çekerseniz oraya gider. Siz demeseniz de provakatörlükle suçlandığımı biliyorum önemli olan bu. Foruma son dönemlerde yazmaya başladım çünkü Halil Üner´in oyuncumuza söylediği sözleri duymak şahsım adına ağırıma gitti. Tepkimi göstermek istedim bir şekilde. Diğer forumlarda seviyeli tartışmanın mümkün olmadığını bildiğim için burayı tercih etmiştim. Halil Üner bu topiği okuyorsa veya gösterilen tepkiler hakkında bilgilendiriliyorsa ne güzel.

Başarılar gelip geçicidir bana göre. Bu sebeple Halil Üner´in başarılı olması veya olmaması şahsım adına önemli değildir. Başarı için her yol mübahtır diyenleriniz varsa görüşlerine sadece saygı duyarım.

Evet itiraf ediyorum ışınlanma yeteneğim yok. Ancak ben birçok maça gittiğimi iddia ettiğimi hatırlamıyorum. Bu sezon sadece Ankara´daki basketbol ve voleybol maçlarına gittim. Yani topu topu iki basketbol maçı bizim takımımızın. Ben basketbol sevdalısı değilim, futbol sevdalısı da değilim. Galatasaray sevdalısıyım. Basketbolu ve tarihini iyi bilmem. Onun için her topiğe yazamam. Çünkü bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan cahiller sınıfına girmek istemem. Ben taraftar bilinciyle Galatasaray Ankara´ya geldiğinde desteklemeye giderim salona. Şartlar uygun olursa İstanbul´daki maçlara da giderim geçen sezon bayanlar ve erkekler takımının Fenerbahçe ile oynadığı maçlarda olduğu gibi. Ancak sadece Fenerbahçe derbisi olduğu için gitmek gibi bir hastalığım yoktur. Veya Fenerbahçe derbisi öncesi ortamı germe çabam da yoktur.

Bilmiyorum Kolej maçında varmıydınız? Eğer o maçta varsanız Halil Üner´in o sözleri söylediğini duyardınız. Duyamamışsanız yorum yapmasanız daha iyiydi. Çünkü ben duydum ve benimle birlikte o sözleri duyan arkadaşlarım da var. Elbette bu durumu Halil Üner´e sorabiliriz ama o sözleri söylemediğini ifade edeceğini tahmin etmek çok zor olmasa gerek. Veya Burak´a sorulsa o da hocasının zor durumda kalmasını önlemek için duymadım öyle bir söz diyebilir. Bu konuyla ilgili değişmeyecek bir gerçek varsa Halil Üner´in (kendine yakıştırıyor olabilir) Galatasaray coach´ına yakışmayacak o sözleri söylediğidir. Başından beri söylediğim şeyi son kez tekrar edeyim. Halil Üner takımın başındayken hiçbir oyuncu Üner hakkında olumsuz konuşmaz.

Halil Üner´in tarzı bu kabullenmek gerek diyenlere bir sorum olacak. Büyük bir şirkette önemli bir noktaya gelseniz ve birgün müdür sizi işarkadaşlarınızın, müşterilerinizin (taraftar) önünde size hakaret etse, tokatlasa (son maçta yaptığını iddia etmiyorum) ve sonra bunları sizin iyiliğiniz için yaptığını söylese tepkiniz ne olur?

cimboms34' Alıntı:

Basit bir dilbilgisi kuralı..

Kısaltma yazarsan(KSK-Karşıyaka Spor Kulubü),kısaltma yapılan harfler büyük yazılır.Bu FB'de olsa,BJK da olsa benim için farketmez..

"Galatasaray" yazarken bütün harfleri büyük yazmana gerek yoktur.Kısaltarak yazmak istersen "GS" yazarsın olur biter..

Hergün insana yeni şeyler öğretebilyor değil mi?

kaemre' Alıntı:
Baggio,
Bak yaptıklarin cok ayıp,
Burası Galatasaraylı basketbolseverlerin mekanı,
Murat Halil Hocayı eleştirmiş,
Keşke Koc degil, Koordinator olsa idi,
Hoca ile GS nin onu kesiliyor demiş,
Ismıne sponsorluk alan bır klubun hedefı 6. lık olamaz demiş,
Bak kardeşim, Bunların adı eleştiri,
Yani burada yapılması gereken eleştiriler,
Bır de yazdıklarına bak,
Hoca benım anama avradıma kufur etmedı, ben her hangı GS linin anasına avradına kufur ettığını de duymadım,
Ne malum, belkı Galatasaraylılara degıl de sana kufur etti,
Ayrıca Hocanın buradaki davranışlarını ve şube de yaptıklarını izledikten sonra, ben onun hiç bir galatasaraylıya kufur edebilecegini dusunmuyorum,
Ama netice de o da insandır, belkı arkasından onun da anasına kufur edılmıs, o da donup ben de senın demıstır.
Bu yazdıkların, bu forumu ve bu forumu izleyenleri zerre kadar ilgilendirmiyor,
Bu konuyu aranızda halledin,
Ben yardımcı olmayı da teklif ettim,
Ya gel yuzleş, biz de şahit olalım, ya da bu safsatalarla artık bu forumu kirletme lutfen,

Haaaaaa sen 20 senedır tribunlerde oldugunu soyledın, bana da 20 sene once nerede ıdın dedın, kesin babanın akranları ile tavla oynuyorumdur,
Galatasaray için yapılanlara gelince, sana 50 kere ölüp dirilme imkanı verseler ve sen bu elli yaşamındada GS için birşeyler yapmaya calışşan, benım yaptıklarımın % 20 sini yapamazsın.

Benim Nick'im Roberto Baggio degil,Kendi adım, hiç esrarlı değilim, yazdıgımın soyledıgımın hep arkasındayım,
Enteresandır sizlerin profillerinizde hiç bir kimlik bilgisi yok, boyle bır ortamda kımlık saklamanın ne geregı var acaba,

ahmet bey (inşallah doğru yazıyorumdur çünkü nickinizin isminiz olduğunu söylemişsiniz çelişkide kaldım)

öncelikle benim yazım size hitaben değildi. alıntı yaptığım başka bir arkadaşın yazısıydı. (o biraz sinirli yazınca biz de öyle cevap verdik. belki ona karşı kusura bakma demeliyim o ayrı konu) sizin üstünüze alınmanızı anlayamadım. yaşınızdan dolayı o sözleri size söylemeyeceğimi tahmin etmeliydiniz. + yine de kimin ne yaptığı konusunda fazla inatlaşmayalım derim ben herkes kendi çapında bir şeyler yapmıştır yapmaya da devam ediyordur.

konuya dönersek ben bunları bugün uydurmadım. daha halil ünerin geleceği söylentileri başladığında ben bunları yazdım. hatta o zaman bir yüzleşme olayı vardı biz o maçta orada olan 15-16 kişi ayarlayın gelelim demiştik ama görüşme olmadı.

yazımda çok net olayın nasıl geliştiği anlatılıyor şahısa yani bana ya da başka birine direkt küfür edilmiyor belki anlık refleks diyebilirsiniz ama tribüne yönelik küfür var. bu arkadaş galatasaraylı diyorsunuz ya buyrun bir futbol maçına getirin. meşalede misafirimiz olsun o günün şahitleriyle oturalım konuşalım. bir galatasaraylı olarak halil ünerin maça gelmesi onun için yük olmamalı.

tanınma mevzusuna gelince biz de sır değiliz ortalardayız buradaki tribün müdavimi arkadaşların çoğu ismen de tanırlar cismen de aralarında aynı sofrada oturmuş yemiş içmişliğimiz olanlar da evimize gelmiş olanlar da mevcuttur. ulaşmak isteyen istediği zaman ulaşabilir aynı zamanda dediğim gibi biz hep ortalardayız.

neyse sonlandıralım hitap şeklimi üstünüze alındığınıza üzüldüm. ancak fikirlerimin sonuna kadar arkasındayım. benim bu konudaki kriterlerimde başarı ya da başarısızlık yok benim takıntılarım belirttiğim yerler.

jackal*tr' Alıntı:
cimboms34' Alıntı:

Bunların hepsine konuyu ilk açan olarak bende cevap bekliyorum ben yazımda kimse direk olarak tham etmedim!

Makine başında değildim Kaemre ve Ali abinin yazdıkları üzerine yazacak hiçbirseyim yok anacak aynı ip den yazan 2 arkadaşa şunu soyleyeyim o şeref denilen şeyi bu kadar ayaklar altına lmayın uçak biletlerinizi ben göndereceğim İtüde bir seminer planlıyoruz buyrun gelin?

Ömer Petorakki gerçekten severim Erman Kunter muthıs beyfendi bir adamdır onuda severim ancak buralarda oynamaktan vazgeçelim ne olur!!

Son olarak geçen seneki maçta Burak olayı oldugunda Halil Ünere ragmen Buraktan tek şikayetçi olan ve maçtan sonra karakola apar topar getirilmesinde sağladım ! (Kaptanın Galatasaraylılığına kefilim) Bu camiada hiç kimse Galatasaray dan buyuk değildir herkes gider biz kalırız dedik gene diyoruz ama insaf lazım haysiyet lazım eleştiri yaprken maske takmamak lazım!

Benim burada yazdıkalrımdanveya sözlediklerim nedeniyle herkesle tartışıım konuşurum benide sanırım burada herkes tanır kimse içinde yıllardır fesat yurutmedim yurrutmemde özür dilemesinide bilirim gelin görünkü bu sorlara cvp versin birileri herkese saygılarımla...

Mehmet Ali Güler

0555 451 77 19

Merkez mah. no:70/12 avcılar /ist

GSBASKET niçin kuruldu?

Galatasaray'ın bir Spor Kulübü olduğunu, Galatasaray'ın bir spor kulübü olarak kalmasında en önemli kalenin basketbol şubesidir, düşüncesiyle yola çıktı.

Futbol kulübü sıfatına indirmenin Galatasaray camiasını hamallıktan kurtarmak değil aksine camianın kollarını kanatlarını kırıp zayıf bırakmak olduğuna inanır.

GSBasket kulüp içindeki birliğin camiayı güçlü kıldığınını düşündüğü gibi site içinde de amaç edindiği şey karşılıklı sevgi ve saygının üzerine kurulmuş bir aile yapısı oluşturmaktı.

Bizler bu aileyi oluşturmayı amaçlarken kişilerinin yaşları, eğitimleri, ne kadar Galatasaraylı oldukları, basketbol bilgileri hatta basketbolu sevip sevmemeleri asla bir kriter olmamıştır.

Bunlar bizler için bir teferruattır.

Bizim için en önemlisi karşılık saygı kurallarından geçer.

Üstteki yazılanlarında haklılığı haksızlığı yukarıda kısaca açıklamaya çalıştığım amaçlanmış değerlerimizin yanında hiçbir anlam ve değer taşımamaktadır.

Forum üyelerimizden

ozzy,cimboms34,sovereign,kaemre,roberto baggio, jackal*tr'nin girdikleri tartışmada tartışmalarının kendi aralarında bir kronikleşmiş bir mücadeleye ve nefrete dönmesi ve bu durumun korumaya çalıştığımız GSBasket'in aile yapısını yıprattığı gerekçesiyle 4 hafta süreyle hesapları kapatılmıştır.

Not: GSBasket son donemlerde yıpranmaya başlamıştır. Bu konuda buraya emeği geçen arkadaşlarımada gerekli desteği veremedim. Onlarında yıpranmasında kendimi suçlu olarak görüyorum. Hiçbirşey, hiçbir kimse arkadaşlarımın normal hayatlarında sıkıntı verecek onların beynini rahatsız edecek bir yoğunluk yaşatmasınada izin vermem.

GSBasket olarak diğer arkadaşlarımında görüşlerini alarak. Bir süreliğine forum kısmının dondurulabileceğinide duyurmak isterim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...