Hanzevast Capitals: 60 - Galatasaray: 93

ULEB Cup 2. macimizi Hanzevast Capitals ile oynayacagiz.
Mac hakkinda biraz bilgi verelim.

Tarih: 13 kasim 2007
Saat: 20:00 (Hollanda saati ile, yani TSI 21:00)
Salon: Martiniplaza
Bilet fiyatlari: ?15 (cocuklar ?7,50)

Maca gelecekler icin bilgi.

Salonun adresi: Leonard Springerlaan 2

Trenle gelecekseniz:
Groningen Centraal Station'un hemen yaninda busstation var. Butun otobusler ordan kalkar. Martiniplaza'ya gitmek icin Lijn 6 Hoornsemeer otobusune bineceksiniz. Binerken sofor'e soylerseniz inmeniz gereken yerde size bildirir. Gidis gelis ?2. Giderken ve gelirken eurokaartje alirsiniz.

Arabayla gelenler:
A7 otobanindan Groningen'a geliyorsunuz. Geldikten sonra Ring Groningen West)/Bedum/Paterswolde/N370 cikisindan cikiyorsunuz. Rotonde'da (döner) 3 kwart (3 çeyrek) yapip Ring Groningen/Zuidhorn/Bedum yolundan devam edeceksiniz. Sonra Martiniplaza levhalarini vermesi lazim, bunlari takip ederek "eerste weg rechts" yani birinci yoldan saga döneceksiniz. Martiniplaza'ya geldiniz.
Martiniplaza'nin hemen karsisinda park yeri var, oraya park edersiniz.

NOT: Hollandaca kelimeler icin kusura bakmayin, burdaki arkadaslara kolaylik olsun diye oyle anlattim.

Re: Hanzevast Capitals - Galatasaray C.C.

Bilgiler için teşekkürler.

Emine kardes,

iyi niyetini anliyorum, ayni topigi ultrAslan.com da acilmis

ANcak:

uA-Avrupa zaten haftalarca bu organize ile ilgilenmektedir..Otobusler hazir, biletler hazir....
Lutfen kendi basiniza is yapmayin

Halil Kemence

Halil Kemence' Alıntı:
Emine kardes,

iyi niyetini anliyorum, ayni topigi ultrAslan.com da acilmis

ANcak:

uA-Avrupa zaten haftalarca bu organize ile ilgilenmektedir..Otobusler hazir, biletler hazir....
Lutfen kendi basiniza is yapmayin

Halil Kemence

Halil abi,

Beni az cok tanirsin bilirsin. Ben uA.com da topic felan acmadim. Burdaki topicimde ne gibi bir "kendi basimiza is yapmak" var? Beni yanlis anladiniz sanirim. Ben hic bir is yapmiyorum, sadece BILGI amacli, maca uA ile degil de birey olarak gelecekler icin birseyler yazdim. Burda uA dan haric hic bir organizasyon veya baska bir "is" yapilmiyor ki. Diger baslikta da bir arkadas salon ve biletler hakkinda yardim istemis, bende genel olarak bu bilgileri gectim.
Mesela ben zaten Groningen'a yakin oturuyorum, uA nin otobusleriyle gitmicem, yani bu gibi durumlar icin genel bilgi gectim.

Umarim yanlis anlasilma olmaz.

Saygilar.

uA.com'a topiği ben açtım.

Emine hanımın verdiği faydalı bilgileri paylaşmak istedim, ayrı bir organizasyon yapılma gibi durum söz

konusu değil zaten öyle bir ibarede yok ama yinede yanlış anlaşıldı galiba....

Bu grubun en iyi takımını yendik. Girona'yı yendik yani. Kusursuz oynamadık ama sonuçta yendik. Bu maçıda almamız gerekir...

uA - Hollanda şu maçta tribüne Ayhan Şahenk'tekinden daha çok kişiyle gelir inşallah da İstanbullu ev sahibi taraftarlar olarak utanırız biraz.

Çok merak ediyorum nasıl bir maç olacak...
Hollanda'da bulunan taraftarımız takımımızı eminim yalnız bırakmayacaktır! Umarım GS taraftarı kalabalık olur salonda...
Ben maçı alacağımıza inanıyorum (Robert Hite'de takıma katıldıktan sonra)

Salonda yerimizi alip takimimizi en iyi sekilde desteklemeye calisacagiz..
Maca gelince, zaten Capitals çok kötü gidiyor Hollanda liginde, insallah alnimizin akiyla cikacagiz bu maçtan..
Basarilar ASLANLAR!

Capitals'in meşhur bilindik mesela McDonald veya Gasol gibi adamları var mı ? Hollandalı arkadaşlar takım ve takımın yıldızları hakkında biraz bilgilendirseler bizi ? Mesela hangi eşleşmede çok üstün oluruz veya hangi adamlarını izleyelim ?

Vallaha fazla haberim yok, ama oyun kuruculari Alton Mason, birde Guido Grünheid ve Kevin Melson en scorer oyunculari..
Hangi kanal gösteriyorki bu maci?

Kanal 24 deplasmandaki Beşiktaş maçını vermemiştii bu maçı verirse çok mutlu oluruz hep beraber.

Maçı Kanal 24 vermeyecek yapılan anlaşma sadece içerdeki maçları kapsıyormuş.Murat Murathanoğlu aktardı bu bilgiyi.

Entresandır.

CNN Turk Telekom'un deplasmanda yaptığı maçı vermişti. Şimdi Ankara'daki maçı da verecek galiba.

Nasıl sadece iç saha yahu? Böyle şey mi olur? İç saha dış saha bütün maçları göstersinler.