Hanzevast Capitals: 60 - Galatasaray: 93

Re: Hanzevast Capitals - Galatasaray C.C.

Sevgili arkadaslar,

size hem rakip ile ilgili, hemde organize ile ilgili bilgi vereyim:

ultrAslan-Avrupa bu mac ile ilgili organizeyi tam 3 ay evel baslatmistir...Rakip taraftar icin ayrilan yer tam olarak 503 koltuk..( bunu da kendimiz sagladik zaten )
ultrAslan-Avrupa, yaklasik 350 kisi ile macta olacaktir, ve bu rakam bize yeter de artar bile ( ayhan sahenk teki mactan ornek alacak isek )
Hanzevast yonetimi, bize ust tribunden yer verdi..O yuzden Tv de pek gorukmicez olabilir, ama sesimizin geleceginden kimse suphe etmesin

Buna soz veriyorum, beni taniyanda sozumde durucagimi biliyor

Hanzevast takimi Hollanda nin en zengin salonuna sahip, ayrica en cok kombine bilet satisi yapan takimdir, yaklasik 1300
Salonda mac gunu yaklasik 3000 seyirci bekleniyor
Su siralarda lige kotu basladilar ama toparlandilar...ilk ULEB macini ise kaybettiler

uzun sure once Arda arkadasim ile bu maci konustum....Mesela bir pankart meselesi
Ancak iki-uc kez yazmama ragmen ARda arkadasim cevap vermemistir..Bizim elimizden bukadar gelir, gerisi can sagligi

icinizde bizi biraz takip eden varsa, biliyor ki GALATASARAY bu macta asla yanliz olmicaktir

EYvalla

maalesef canli yayin yok. ama önemli olan sizin takima vereceginiz destek. aslinda Groningen bana fazla uzak olmasa gerek (Almanya/aachen) o gün dersim olmasa gelirdim aslinda. Charleroi macina insallah kesin ordayim.

kimsenin ilgilenmediği maçı vermemeleri gayet doğal. Girona maçı yayınlandı. Tribünler evlere şenlik! Bu kadar az ilgiye kim yayınlar ki?

madem maçlarımızın yayınlanmasını istiyoruz(ben de dahil), o zaman Galatasaray taraftarları olarak bu konuda yayıncı kuruluşu maçı yayınlamaya teşvik edeceğiz. Ama böyle bir avuç insanın ilgilendiği bir maçı kim yayınlamak ister?

30-40 kişi ile olmaz, taraftar olarak tepkimizi ortaya koymamız lazım. İlginin bu kadar az olduğu bir maçı hiç bir yayıncı kuruluş yayınlamak istemez.

Bu forumun bütün üyeleri tepki gösterip kanal 24'ü e-posta, faks ve telefon yağmuruna tutsa, inanın herçey çok farklı olur. Ama kaç kişi var ki bunu yapabilecek?

Abi bunu bu sitedeki herkesin gerçekleştirdiğini düşünsek dediğin gibi sonuçlar değişir fakat sonuçta her ne kadar seyirci az yada çok olsa da telekom'un maçını deplasman da olmasına rağmen gösterdiler! Bizim maçıda göstermeleri lazım...Elimizden geleni yapmalıyız!

Cnn Turk gösterir geçen senede gösteriyordu.Sonucta arkasında Kanal D var onunda arkasında Aydın Doğan.Ufak hesaplarla uğraşmazlar sonuçta.Ama KAnal 24 yeni bir kanal ve sorunları çok var şimdiden çoğu yerden eleştiri aldığı kanaatindeyim.Sadece iyi spikerle her iş yürümüyor ne yazik ki...

Halil Kemence' Alıntı:
Sevgili arkadaslar,

size hem rakip ile ilgili, hemde organize ile ilgili bilgi vereyim:

ultrAslan-Avrupa bu mac ile ilgili organizeyi tam 3 ay evel baslatmistir...Rakip taraftar icin ayrilan yer tam olarak 503 koltuk..( bunu da kendimiz sagladik zaten )
ultrAslan-Avrupa, yaklasik 350 kisi ile macta olacaktir, ve bu rakam bize yeter de artar bile ( ayhan sahenk teki mactan ornek alacak isek )
Hanzevast yonetimi, bize ust tribunden yer verdi..O yuzden Tv de pek gorukmicez olabilir, ama sesimizin geleceginden kimse suphe etmesin

Buna soz veriyorum, beni taniyanda sozumde durucagimi biliyor

Hanzevast takimi Hollanda nin en zengin salonuna sahip, ayrica en cok kombine bilet satisi yapan takimdir, yaklasik 1300
Salonda mac gunu yaklasik 3000 seyirci bekleniyor
Su siralarda lige kotu basladilar ama toparlandilar...ilk ULEB macini ise kaybettiler

uzun sure once Arda arkadasim ile bu maci konustum....Mesela bir pankart meselesi
Ancak iki-uc kez yazmama ragmen ARda arkadasim cevap vermemistir..Bizim elimizden bukadar gelir, gerisi can sagligi

icinizde bizi biraz takip eden varsa, biliyor ki GALATASARAY bu macta asla yanliz olmicaktir

EYvalla

Eyvallah ... Arda arkadasimiz gorseydi emin ol cevaplardi kalbimi kirdin simdi bak ;)

Pankart konusunda yardimci olmak isterim. MSN m acik, musait oldugunda konusalim ...

Re:

Murat İnal' Alıntı:
Halil abim öncelikle saygılar sonra sevgiler..
Özledik yahu :)

Murat kardes, gercekten ozledik dimi?
askere gittin ondan beri kayipsin :) neyse acisi cikaririz birdahaki sefer

ender kardesim laptop getirecek maca, insallah size canli olarak skoru verecez

Re: Re:

Halil Kemence' Alıntı:
[quote="Murat İnal":702c3]Halil abim öncelikle saygılar sonra sevgiler..

ender kardesim laptop getirecek maca, insallah size canli olarak skoru verecez[/quote:702c3]Halil abi bu maçı canlı yayınlayacak bir avrupa kanalı olacakmı???

Re: Re:

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Halil Kemence":8bb57][quote="Murat İnal":8bb57]Halil abim öncelikle saygılar sonra sevgiler..

ender kardesim laptop getirecek maca, insallah size canli olarak skoru verecez[/quote:8bb57]Halil abi bu maçı canlı yayınlayacak bir avrupa kanalı olacakmı???[/quote:8bb57]

Eyüp abi, onu arastiracagiz yalniz anca pazartesi kesin bi haber alabiliriz buyukbir ihtimalle. Birsey ogrendigimizde buraya ya ben yada baska biri eminimki haberdar etmek icin yazar. :)

Ender selam.
Kardeşim haber bekliyoruz senden!

Re:

Önder Çiçekoğlu' Alıntı:
Ender burdan canlı yayın yapabilirsen çok güzel olur.

Önder abi o kesin olacak ondan supheniz olmasin. Eger diz ustu icin gerekli aletler orda yoksa ki olmaldiri bence kesinlikle. Ozaman Murat abi ile mesajlasarak kesin yapacagiz.

Halil Başkan ameliyat bana vız gelir diyerek kaldığın yerden devam ediyorsun. Umarım takımımız ligde gösteremediği istikrarı Avrupa´da gösterir de hem gurbette olan sizler hem de bizler mutlu oluruz.