Hanzevast Capitals: 60 - Galatasaray: 93

Re: Hanzevast Capitals - Galatasaray C.C.

Alp Erdem' Alıntı:
[quote="Sinan Soysal":65313][quote="Halil Kemence":65313]hanzevast bugun kendi evinde, Hollanda liginin liderini maglup etti : 88-83

forma girmeye basladilar...hafife almamak lazim...!!!
Casa vs Mersin gibi orta siklet takımlara deplasman'da anormal şekilde boyun eğen takımımızdan pekde bişey beklemiyorum açıkcası...[/quote:65313]

asıl ben bu maçlarda takımımızdan bir şeyler bekliyorum.tamam casa ve mersin'e yenildi takımımız ama bunun başlıca sorunu konsantrasyon eksikliğidir.akasvayu maçını nası istediğimizi düşünün avrupa'daki konsantrasyon çok farklı, arkadaşlar yapmayın allah aşkına 1 mağlubiyete hemen böyle ahkam kesmeyin, sadece takımımız mental sorunlar yaşıyor.hem seyirci desteğinin ayhan şahenk'e nazaran daha fazla olacağını düşünürsek bu maç bence farklı bile kazanabiliriz.sadece maçın anlamını ve önemini kavraması gerekir oyuncuların ve teknik ekibin.[/quote:65313]
Benim baz aldığım konu deplasmandır... Takım hazırlık dönemli dışında hic bir avrupa takımıyla deplasmanda maç yapmamıştır.. inş. dediğin gibi fark atarızda ben yanılırım ;)

Bakin bir Hollandalinin yorumu:
worden er voor morgen ook maatregelen genomen omtrent de veiligheid want ik hoorde dat er 500 turken mee kwamen?? (yarin guvenlik acisindan onlem alinacak mi, cunku 500 kadar Turk'un gelecegini duydum)

Turk denince adamlarin direk aklina "guvenlik" kelimesi geliyor. Yahu oraya kavga yapmaya degil ki, takimimizi desteklemeye geliyoruz. Izleyin, siz de ogrenin. :)

Re:

Emine Sahin' Alıntı:
Bakin bir Hollandalinin yorumu:
worden er voor morgen ook maatregelen genomen omtrent de veiligheid want ik hoorde dat er 500 turken mee kwamen?? (yarin guvenlik acisindan onlem alinacak mi, cunku 500 kadar Turk'un gelecegini duydum)

Turk denince adamlarin direk aklina "guvenlik" kelimesi geliyor. Yahu oraya kavga yapmaya degil ki, takimimizi desteklemeye geliyoruz. Izleyin, siz de ogrenin. :)
Emine hanim boyle bir dusunce normal ama 500 kisi ve Turklerin atesli ve biraz gergin olduklarini dusunursek :)

Re: Re:

ender özçatı' Alıntı:
[quote="Emine Sahin":aa908]Bakin bir Hollandalinin yorumu:

Emine hanim boyle bir dusunce normal ama 500 kisi ve Turklerin atesli ve biraz gergin olduklarini dusunursek :)[/quote:aa908]
Deyim yerindeyse şimdiden Tırsmışlar :)

Re: Re:

ender özçatı' Alıntı:
Emine hanim boyle bir dusunce normal ama 500 kisi ve Turklerin atesli ve biraz gergin olduklarini dusunursek :)
Adam belki hayatinda daha 500 Turku bir arada gormedi, simdiden panikledi :)
Yani kendimi bir Hollandalinin yerine koyarsam, normal tabi :)

Okuldayim, az sonra cikacagim, ve maca dogru yol alacagiz :p Tribün acisindan güzel bir maç olacagi kesin, insallah söyle farkli bir galibiyetle geri geliriz..

Arkadaşlar Sopcast adlı program Uleb cup maçlarını da yayınlıyor. Dün Kızılyıldız'ın maçını o programdan izledim bu akşam Galatasaray'ımızın maçını da verirse ben canlı yayın yapabilirim. Lig tv vs. de izlenebiliyor zaten =)

Maça giden arkadaşlar bol bol foto çeksinler!

tvants , tvuplayer ikisindede avrupanin butun kanallari var mesela dubai kanali galatasarayin butun futbol maclarini veriyor cin nba tv izlenebiliyor bize gereken hollandada yayin yapan kanal hangisi ?

Re:

Fırat Aydın' Alıntı:
Arkadaşlar Sopcast adlı program Uleb cup maçlarını da yayınlıyor. Dün Kızılyıldız'ın maçını o programdan izledim bu akşam Galatasaray'ımızın maçını da verirse ben canlı yayın yapabilirim. Lig tv vs. de izlenebiliyor zaten =)

sopcast ta benimde uyeligim var ama acilmiyor msn gibi sifre isim yazdigimiz yerde kabul etmiyor sen izledigin kanalin adini yazsana dostum baska programdan izleyelim.

Turk Telecom vs. KK Bosna November 13, 2007 17:45 CET 18:45 LT
CNN TURK: Turkey

Besiktas Cola Turka vs. Köln 99ers November 13, 2007 18:30 CET 19:30 LT
24 TV: Turkey

Spirou Basket vs. CSU Asesoft November 13, 2007 20:05 CET 20:05 LT
TELESAMBRE: Belgium

Azovmash Mariupol vs. Khimki November 13, 2007 17:00 CET 18:00 LT
MEGASPORT: Ukraine

D. Bank Skyliners vs. Anwil November 13, 2007 19:15 CET 19:15 LT
EUROSPORT : Germany
EUROSPORT 2: Europe (Delayed Wed. 14)

Allianz Swans vs. Benetton Fribourg November 13, 2007 19:30 CET 19:30 LT
PREMIERE AUSTRIA: Austria

Beghelli Bologna vs. CEZ Nymburk November 13, 2007 20:30 CET 20:30 LT
E'TV: Italy

Telindus Oostende vs. Dynamo Moscow November 13, 2007 20:30 CET 20:30 LT
EUROSPORT 2: Europe
CENTER TV: Russia

Red Star vs. Panellinios GS November 13, 2007 18:00 CET 18:00 LT
EUROSPORT 2: Europe
RTS: Serbia

Panionios vs. Asco Slask November 13, 2007 18:10 CET 19:10 LT
ET1: Greece

Asvel Basket vs. BC Kalev/Cramo November 13, 2007 20:30 CET 20:30 LT
TLM: Lyon, France

BC Kyiv vs. ASK Riga November 13, 2007 19:00 CET 20:00 LT
MEGASPORT: Ukraine

Lukoil Academic vs. Artland Dragons November 13, 2007 17:00 CET 18:00 LT
BNT: Bulgaria

Strasbourg vs. Unics Kazan November 13, 2007 20:30 CET 20:30 LT
ALSATIC-TV: France

ulebin mac tv listesi

Görünen o ki Biz yine gs tv den banttan izlicez tabi onlarda biz zahmet oraya gidip çekerlerse

Not:Bir kaç sotu sorcaktımda
1-Gs Tv Neden Var?
2-Fb tv bjk tv kendi bayan basket takımlarının maçlarını yayınlıyolarda bizimkiler neden yayınlamıyo(TBBL nin yayın hakkı hiçbi tvye satılmamasına rağmen)
3-Ulep maçını hiçbir kanal yayınlamamasına Gs Tv Neden Halen 10 Sene Önceki Maçları Yayınlıyor

Daha Soru Çokta cvplıcak kişi yok(yetkili olarak forumdakiler hariç:)

Arkadaslar olay resmi sitenin dogrulugu ya da yanlıslıgını tartısmak degil ama karsılasma 13 Kasım 2007 Turkiye saatiyle 20.30' da.

Bilginize ...

konu dışı ama sormak durumundayım daçka maçımız saat 20de cuma günü mü çyle se çok kötü bayanlar derbisinde seyirci olmayacak e2 verio demi