Helios Domzale: 75 - Galatasaray: 67

interbasket forumunda muhtemelen maci izleyen biri Gurovic hakkinda tek kelimeyle rezalet diye bir yorumda bulunmus. yani bu macta dökülmüs anlasilan Gurovic. Graves de iyi oynamamis.

Fotoların sadece birinde Gurovic var. Bence hoca takımın Gurovicsiz ne yapacağına bakmak istemiş olabilir . Burada önemli olan her maç 1'den fazla yıldızımızın parlaması ve topların pota altına indirilmesidir.

Eski oyuncumuz Jacobsen'de 15 sayı atmış..Gurovic'ı 2 sayıda görmek ürküttü beni umarım fazla süre almamış ve hafif bir sakatlığı vardır.. Bu arada Gurovic dövmesinimi kapatmış kolunda bir sakatlık var anlayamadım..

Gurovic'in atmadığı sayıları düşünerek bu maçı galip kapatmış olarak kabul ediyorum ben.

Eski oyuncumuz Jacobson'ı da hep sevmişimdir. Sessiz, sakin, ve eli çok düzgün bir oyuncuydu. Özellikle diplerden soktuğu üçlükler hala aklımda. Hiç unutmuyorum bir idman sonrasında duşunu almış, üstünü değişmiş ve tam salondan çıkarken bir anda salona geri döndü ve o haliyle şut atmaya başladı pota altından. Şaşırıp kalmıştım.

Geçen sezonu daha çok savunma takımı olarak geçirdik hatta en az sa yı yiyen bizdik. Ama bu sezon haazırlık aşamasında rakip kim olursa olsun çok yiyen bir takım konumundayız ve buna acil çözüm bulmalıyız. Efes gtibi bir takım karşısında 10-15 sayı arkadan gelerek maç kazanmak bu savunma ile mümkün olmaz.

savunmada hani guarddan başlar be abi.Bu stricland bizi bu sene baya yorcak anlaşılan ama ne olursa olsun Türk olucak diye yollanacağını sanmıyorum.

Benim de herkes gibi dikkatimi çeken Gurovic'in 2 sayıda kalması oldu. Az süre almıştır diye tahmin ediyorum. Ama o kadarda önemli değil. Zizic ve Milojevic'in performansları mutluluk verici...

Sonuçta hazırlık maçı.bu takım bu sene çok can yakacak bunu unutmayalım arkadaşlar.

Türk oyuncuların biraz daha sorumluluk alması lazım bence.

Ali Demirci' Alıntı:
Öncelikle Ahmet Abi enfes fotoğraflar için teşekkürler. Harika olmuş maç topiğinin içinde.

Değerli kardeşim, fotoğrafları maalesef dış kaynaklardan tedarik edebiliyoruz, dolayısıyla yurt dışında yaptığımız maçların fotoğraflarını her zaman paylaşmak mümkün olmuyor. Gönül isterki resmi web sitemizde maçlarla ilgili fotoğrafları her müsabaka sonu bulabilelim fakat, maalesef bırakın fotoğraf koymayı, maç sonucu skorlarını dahi yayınlamıyorlar! 1-2 milyon dolar bütçeli takımların her maç sonu oynanan maçlarla ilgili detaylı bilgilendirmelerini ve fotoğraflarını bulabiliyoruz, koca Galatasaray'ın resmi web sitesinin konuya teğet dahi geçmediğini görüyoruz! Yazık kere yazık!...

Gurovic'in bir sakatlığı, yahut rahatsızlığı yoksa, muhtemelen kendisini Khimki maçına saklıyordur. Bugün oynanacak Khimki maçında +25 sayı atarsa şaşırmamak lazım.

Gurovici cok iyi tutmuslar. ne yapacagini bilemez haldeymis. defansta da kötü oynamis, boks out filand a yapmamis hic. bana da öyle geliyor ki bu maci es gecmis Gurovic. bu anlattiklarimi maci izleyen slovenler den alintiladim. Zizic icin ise mükemmel yorumlari yapiyorlar. pota altini tek basina domine etmis.

Hazırlık maçları gösterge değildir ama maç kaybetmek elbette güzel değil :).Bu takım birbirine alıştığı zaman form tuttuğu zaman bu tür takımlara yenilmez.

Benim bu sezon en çok performans beklediğim oyuncu Zizic sonra Gurovic,Milojevic ve Graves'te belli bir standartta katkı sağlayacaklardır takıma.Ama genel anlamda en büyük katkıyı Zizic'ten alacağız diye düşünüyorum.Tabi Gurovic'te çok maç kazandıracaktır bize.

Özgür Erdoğan' Alıntı:
Eski oyuncumuz Jacobsen'de 15 sayı atmış..Gurovic'ı 2 sayıda görmek ürküttü beni umarım fazla süre almamış ve hafif bir sakatlığı vardır.. Bu arada Gurovic dövmesinimi kapatmış kolunda bir sakatlık var anlayamadım..

Biraz önce basketdergisi'nde okudum dövmesini kapatmış gerçekten resimde görüldüğü gibi..

Arkadaşlar bugüne kadar Gurovic ile ilgili olarak tek kelime dahi etmedim ama artık birşeyler söylemenin vakti geldi.
Geçtiğimiz üç sezon boyunca Polonya'da oynamış bir oyuncuya GS ile ilgili neler bildiğini sordum.Geçtiğimiz sezon ki final four dan falan bahsetti ki kendisi de geçen sezon Uleb Cup da oynamıştı. Ben de karşılıklı oynadığı 3 oyuncuyu sordum ona.
Hüseyin'in gayet iyi bir oyuncu olduğunu söyledi.Ona karşı bu sezonda oynayacak olmanın kendisini heyecanlandırdığını söyledi.
Milojevic'İn(Uleb de karşılıklı oynamışlar grupta) de çok iyi olduğunu kaydetti yine.
Fakat Gurovic i hiç beğenmediğini,sadece şut attığını başka bir işe yaramadığını,hele hele hiç savunma yapmayıp ben buraların ağasıyım der gibi takıldığını belirtti.
Hiç görüş belirtmedim farkındaysanız tamamı o oyuncunun görüşleri.Oyuncunun ismini ise veremem ama dikkatli ve bilgili kişiler kim olduğunu anlaycaktır zaten.

Alperen Kaplan' Alıntı:
Arkadaşlar bugüne kadar Gurovic ile ilgili olarak tek kelime dahi etmedim ama artık birşeyler söylemenin vakti geldi.
Geçtiğimiz üç sezon boyunca Polonya'da oynamış bir oyuncuya GS ile ilgili neler bildiğini sordum.Geçtiğimiz sezon ki final four dan falan bahsetti ki kendisi de geçen sezon Uleb Cup da oynamıştı. Ben de karşılıklı oynadığı 3 oyuncuyu sordum ona.
Hüseyin'in gayet iyi bir oyuncu olduğunu söyledi.Ona karşı bu sezonda oynayacak olmanın kendisini heyecanlandırdığını söyledi.
Milojevic'İn(Uleb de karşılıklı oynamışlar grupta) de çok iyi olduğunu kaydetti yine.
Fakat Gurovic i hiç beğenmediğini,sadece şut attığını başka bir işe yaramadığını,hele hele hiç savunma yapmayıp ben buraların ağasıyım der gibi takıldığını belirtti.
Hiç görüş belirtmedim farkındaysanız tamamı o oyuncunun görüşleri.Oyuncunun ismini ise veremem ama dikkatli ve bilgili kişiler kim olduğunu anlaycaktır zaten.
Geç bunları..Gurovic'in nasıl bir oyuncu olduğunu basketbolu birazcık takip eden bilir zaten..bu arada gurovic'in son 3 sezondur Polonya'da oynadığını nerenden uydurdun?? gurovic 2006 ve 2007 de Kızılyıldız'da oynadı..sadece geçen sene basketbol kariyerinde ilk kez polonya'ya transfer oldu..basketbolu takip etmediğin belli..

ereğli,domzale falan maşşalah gümbür gümbür geliyoruz!

yenilgiler alışkanlık haline gelmesin de! :(

evet daha erken ama siuliau ye falan da bişey kalmadı hüsran olmayalım da:(

Geçtiğimiz 3 sene boyunca Polonya'da oynamış bir oyuncudan aldığım bilgilere göre dedim zaten, Gurovic üç senedir Polonya'da oynuyor demedim.Ayrıca basketbolu bilmediğimi iddia etmişsin,hem de çok kibarca... BEN DE SENİN OKUMA YAZMA BİLMEDİĞİNİ İDDİA EDİYORUM. Böyle tarafsız bilgilendirme amaçlı yazılmış bir mesajdan bile polemik doğurdun ya, helal olsun.