Helios Domzale: 75 - Galatasaray: 67

Alperen Kaplan' Alıntı:
Geçtiğimiz 3 sene boyunca Polonya'da oynamış bir oyuncudan aldığım bilgilere göre dedim zaten, Gurovic üç senedir Polonya'da oynuyor demedim.Ayrıca basketbolu bilmediğimi iddia etmişsin,hem de çok kibarca... BEN DE SENİN OKUMA YAZMA BİLMEDİĞİNİ İDDİA EDİYORUM. Böyle tarafsız bilgilendirme amaçlı yazılmış bir mesajdan bile polemik doğurdun ya, helal olsun.

Pardon yanlış okumuşum :) ama bırakın artık gurovic ile uğraşmayı..Polonya'da oynayan bir oyuncunun söylediklerinden bize ne..isteyen istediğini söyler..kimisi gurovic müthiş savunma yapar der , kimisi sadece şut atar der..herkesin görüşü farklıdır..bu arada iddaanda yanılıyorsun..okulumda hep en iyi okuyan öğrenciydim :) bu sadece bir göz yanılmasıydı :p

Fatih ekledi mi bilmiyorum ama Strickland'ı da beğenmiş maç hakkında bilgi veren kişi. Bunu da ufak bir detay olarak vereyim.

Dur şimdi karıştırdım Sarp :)

Strickland'ı beğendim ama Cüneyt pek birşey yapmadı dedi değil mi ben mi yanlış anladım ahaha :)

Recep Sarımeşe' Alıntı:
[quote="Alperen Kaplan":mgf1c4w1]Geçtiğimiz 3 sene boyunca Polonya'da oynamış bir oyuncudan aldığım bilgilere göre dedim zaten, Gurovic üç senedir Polonya'da oynuyor demedim.Ayrıca basketbolu bilmediğimi iddia etmişsin,hem de çok kibarca... BEN DE SENİN OKUMA YAZMA BİLMEDİĞİNİ İDDİA EDİYORUM. Böyle tarafsız bilgilendirme amaçlı yazılmış bir mesajdan bile polemik doğurdun ya, helal olsun.

Pardon yanlış okumuşum :) ama bırakın artık gurovic ile uğraşmayı..Polonya'da oynayan bir oyuncunun söylediklerinden bize ne..isteyen istediğini söyler..kimisi gurovic müthiş savunma yapar der , kimisi sadece şut atar der..herkesin görüşü farklıdır..bu arada iddaanda yanılıyorsun..okulumda hep en iyi okuyan öğrenciydim :) bu sadece bir göz yanılmasıydı :p[/quote:mgf1c4w1]

:) Ben Gurovic ile ilgili ilk kez birşey söyledim. Kimisi demek yanlış çünkü bir oyuncuyu en iyi saha içerisinden gözlemleyebilirsin. Haklılık payı varmı sene içerisinde göreceğiz...

Kimsenin umudunu kırmak istemem ama her ne olursa olsun hazırlık maçları bile olsa bu kadar yenilgi almak Erdemir,Domzale gibi ismi duyulmamış küçümsemek adına söylemiyorum ama böyle güçlü olmayan rakiplere karşı alınan yenilgiler üzücü. Daha takım hazır değil desem ama Eylül bitiyor takım neredeyse 1 aydır takımımız kampta hazırlık sürecinde ve bu sürecin hazırlık açısından çok uzun bir zaman olmasa da yeterli olduğunu düşünüyorum.Neyse artık şuan için takım için çok iyi ya da çok kötü diye yorum yapmak yanlış olur lig başladıktan 1 ay sonra net bir şey söylemek daha mantıklı. :roll: